Geek & Gorgeous

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: helgailles, Módosítva: 2021. szeptember 20.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Ez a könnyed, hipp-hopp beszívódó gélszérum 2% BHA-val és Sarcosine-nal segít az eltömődött pórusok miatti bőrproblémák (mitesszerek, tág pórusok) ellen, és segít egyensúlyba hozni a kombinált/zsíros bőrt.

• Hatásos mitesszerek, tág pórusok és túlzott olajtermelés esetén
  • 2% szalicilsavval (BHA) segít kitisztítani az elhalt hámsejteket a pórusok mélyéből (mitesszerek oka #1)
  • Sarcosine-nal segít normalizálni a túlzott faggyútermelést (mitesszerek oka #2)
  • Könnyed, gyorsan beszívódó gél textúra
  • Nem tapad és nem hagy réteget a bőrön
  • Kombinált/zsíros bőrre

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

ezustbarack

2021. december 11.

Az eddig használt termékeim közül eddig egyedül a bordó Ordinary hámlasztómnál tapasztaltam ilyen gyors és látványos eredményt. Ez a cucc brutál gyorsan elkezdte kitisztítani az arcom, igaz én is durván kezdtem, mert legalább egy hétig minden nap használtam. Nagyon elégedett vagyok, szerintem állandó tagja lesz a rutinomnak, nem beszélve az áráról, arról, hogy magyar termék, meleg szívvel ajánlom mindenkinek aki aknéval és zsíros bőrrel küszködik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 11.

DorinaS

2021. december 8.

Kb. 2 hónapja használom de már a második hét után tudtam, hogy számomra ez lesz a befutó bha. Csúnya miteszereimmel úgy elbánt, mint még soha semmi. Sokszor még most is állok a tükör előtt és nem akarom elhinni, hogy ilyen szépen kitisztította a miteszeres arcomat. Az ára nagyon kedvező és könnyen beszerezhető. Kedvenc termékem lett, az biztos :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 8.

DushaX

2021. december 8.

Alapjáraton nagyon szeretem a GG termékeket, de ő annyira mégsem vált be, a REVOX szalicilsavat sokkal hatásosabbnak találtam. (Itt megjegyzem, hogy a PC BHA is pont ennyit ér sajnos.:D ) Állagra amúgy szuper, irritációt nem okozott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 8.

Voros

2021. december 6.

Kellemes, "vizes" állaga van, elképesztően elérhető, olcsó, drogériában beszerezhető. A pirosodásra hajlamos bőrömet nem bántja és megszabadít a mitesszerektől

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 6.

lisbeth10

2021. november 19.

Most lesz egy hónapja, hogy elkezdtem használni, ez előtt Revox szalicilsavat használtam és izgatottan próbáltam ki ezt is. Könnyű, picikét géles állaga van, könnyű felvinni és eloszlatni a bőrön, kicsit savanykás illata van. Hamar beszívódik, talán csak egy nagyon pici tapadós érzetet hagy maga után. Az utolsó vérzésemkor nagyon csúnya pattanások jöttek ki a szám alatt és, habár nem egyik napról a másikra tüntette el őket, de fokozatosan lettek halványabbak és kisebbek. Van, hogy több nap is használom egymás után, de eddig nem tapasztaltam irritációt. A T-zónám olajosabb, így csak itt használom. Szerintem jó kis termék, eddig meg vagyok vele elégedve

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 19.

justfanny7

2021. november 17.

PC BHAt használtam, pont elfogyott mikor megjelent.
kombinált a bőröm, mitesszerek ellen van rá szükségem (pattanás már nem jellemző)
tökéletesen hozza számomra amit elvárok, reggel kenem, utána TO NMF és fényvédő (altruist) az arcom nem dobja le, a mitesszereknek kampec.
az ára pedig fenomenális :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 17.

PC BHAt használtam, pont elfogyott mikor megjelent.
az ára pedig fenomenális :D

Thumpa84

2021. november 13.

Tag porusok miatt vettem meg, bizva abban, hogy a miteszereken is segit. Boy oh boy, mennyire jo dontes volt. Heti 2-3 alkalommal hasznalom estenkent most mar negyedik hete. Hatasa egyertelmuen latszik, szebb borkep, aprobb porusok es itt-ott egy-egy miteszer. Nagyon megszerettem, megnezzuk telen hogyan teljesit, szarit e. Egy biztos, rutin resze marad

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 13.

drozsi

2021. november 3.

Szepen tisztit, szebb a borkepem, viszont ha napi szinten hasznalom akkor mar szarit. A szaga engem az ecetre emlekeztet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 3.

fanni200005

2021. október 20.

Legvadabb álmomban se gondoltam ezt..Egy nap után írom ezt a véleményt. Tegnap volt egy nagyon nagy, fájó, gyulladt pattanásom. Direkt nem nyomtam ki, gondoltam megnézem mit tud ez a termék. Este felkentem, reggelre úgy lehúzta a gyulladást,hogy csak egy kis piros pötty maradt a helyén és kilógott belőle a mitesszer amit simán kihúztam az ujjammal:D Nem hiszem el

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 20.

zsofi207

2021. október 15.

Ez egy csodálatos termék!
Én személy szerint a tág pórusok miatt vásároltam. Minden este használtam, az államnál purgingot okozott és bár ez a jótékony hatásának köszönhető, nagyon nehezen tudtam elviselni, ellenben igyekeztem emlékeztetni magam tisztulok. Purging időszakában hevesen kezdett zsírosodni is a bőröm, pedig alapvetően egyáltalán nem az. Szóval nagyjából ez az egy hét borzalmas kinézetű fellángolással indult, DE! miután lecsillapodott olyan gyönyörűen kitisztította a pórusaimat, hogy a napsugár fényében, tökéletes sima bőrt láttam viszont! Hát, valamit-valamiért, a feleslegnek távoznia kell valahol, de végül megérte. Szépen összehúzta a pórusaimat, nem zsírosodik a bőröm, nincs mitesszerem. Akinek problémás a bőre, valószínűleg hosszabb folyamat lehet a tisztulás időszaka, de gyökeresen oldja meg a problémát, mindenképpen jobban megéri. Én már csak 2-3naponta használom, ez elég a szintentartáshoz, de állandó tagja lesz a rutinomban. Nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. október 15.

Ez egy csodálatos termék!

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin
Hidratálók: Methyl Gluceth-20, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

A szarkozin (N-metilglicin) a glicin aminosav metilált változata. Ez a molekula képes utánozni a glicin aminosav receptor-aktiváló hatását. Paula Begoun szerint az aminosavakat a kozmetikumokban leginkább vízmegkötő tulajdonságuk miatt használják, némelyiknek antioxidáns és sebgyógyító tulajdonsága is van.

A sarcosine a MAT XS nevű hatóanyag aktív komponense, ami képes a zsíros bőr számos tünetét csökkenteni (feszesebb pórusok, mérsékeltebb faggyútermelés, egyenletesebb bőrfelszín) 28 nap alatt. A gyártó szokatalanul nagy (90 fős) tesztjében a részvevők 96%-a érezte úgy 4 hét után, hogy bőre kevésbé zsíros.