Geek & Gorgeous

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: helgailles, Módosítva: 2021. szeptember 20.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Ez a könnyed, hipp-hopp beszívódó gélszérum 2% BHA-val és Sarcosine-nal segít az eltömődött pórusok miatti bőrproblémák (mitesszerek, tág pórusok) ellen, és segít egyensúlyba hozni a kombinált/zsíros bőrt.

• Hatásos mitesszerek, tág pórusok és túlzott olajtermelés esetén
  • 2% szalicilsavval (BHA) segít kitisztítani az elhalt hámsejteket a pórusok mélyéből (mitesszerek oka #1)
  • Sarcosine-nal segít normalizálni a túlzott faggyútermelést (mitesszerek oka #2)
  • Könnyed, gyorsan beszívódó gél textúra
  • Nem tapad és nem hagy réteget a bőrön
  • Kombinált/zsíros bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

henrietta0130

2022. március 9.

Nagyon szeretem! Minden este használom a B-Bombbal együtt és teljes mértékben elégedett vagyok az eredménnyel. Ha van bármilyen kis pattanás azt szépen eltünteti. Kötelező elemét képezi a rutinomnak. Már újra is vettem, de még az előző el sem fogyott, szóval csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 9.

Renapple

2022. március 6.

Reggeli rutinban szerettem volna miteszeres területekre kiegészítésként.
Hatását tekintve mintha valamit használna, de nem is nyert meg teljesen. Nem nyúltam érte szívesen egy idő után, és nem is nagyon tudtam beilleszteni a rutinoba igazán sehova. Clarion hatása még mindig mérföldekkel jobb.
Ettől függetlenül jól rétegezhető, ecetszagú, viznél kicsivel sűrűbb szérum.
3/4edénél elajándékoztam.
Nem veszem újra többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 6.

Reggeli rutinban szerettem volna miteszeres területekre kiegészítésként.
Ettől függetlenül jól rétegezhető, ecetszagú, viznél kicsivel sűrűbb szérum.
3/4edénél elajándékoztam.
Nem veszem újra többet.

bogicesc

2022. március 6.

Nekem kezdetben purginget okozott, illetve nagyon hámlottam tőle. Végre megszokta a bőröm, azóta rendszeresen használom. Teszi a dolgát.

Taffy

2022. február 21.

Egy ennél magasabb koncentrációjú barátna után esett rá a választásom, hogy ne sodorjam magam a csőd szélére egzisztenciálisan, és nagyon aggódtam, hogy nem lesz elég potens, de szerencsémre tévedtem.

Nagyon szépen rendben tartja a patijaimat, és nem irritál (kivéve egy alkalommal, de szerintem ott túl sokat pakoltam egy adag argireline oldat tetejére. Az ára nagyon cuki, az egész az.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 21.

Cofi1234

2022. február 20.

Kb egy hónapja használom és eddig nagyon szeretem. Előtte a the ordinary lactic acid 5% szérumot használtam viszont nem szerettem, mert felhabzott. Ezzel nincs ilyesmi probléma. G&G b-bombbal szóltam együtt használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 20.

Ilona77

2022. február 19.

Ez egy CSODA! Már egy hét használat után elkezdte ritkítani az orromon levő mitesszereket.Folytatom is kitartóan. Nem hittem volna, hogy valaha ez megtörténik, eddig még semmilyen termék nem hozta ezt az eredményt. Köszönöm!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 19.

Dorcikahh

2022. február 15.

Ezt ne használjátok gyenge hidratálóval, különben 2-3 használat után mindenhol hámlani fog a bőrötök ott, ahova kentétek. Sokáig nem tapasztaltam semmilyen hatását, de négy hónap kitartó használat és másfél üveg után végre elkezdett tisztulni az arcom, ennek nagyon örülök. Az elmúlt pár hétben látványosan javult a bőröm állapota, még soha nem volt ilyen kevés mitesszerem. Nagyon boldog vagyok és elégedett vagyok a termékkel, a Geek & Gorgeus B bombjával együtt használom. Sajnálom hogy először lepontoztam, már épp a leváltásán gondolkoztam, amikor elkezdett rohamosan javulni a bőröm állapota. Majdnem 4 hónap használat és eddig 0 változás után most azt látom, hogy hirtelen minden nap egyre szebb és tisztább a bőrképem. Ez egy csoda, amire megéri várni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 15.

WorkingClassGirl

2022. február 12.

Az első termék a márkától, amit kifejezetten nem szeretek. Eleve a liquid állagú hámlasztókat szeretem, de szimpatikus volt, hogy kis kiszerelésben lehet kapni. Gélesebb, szérumszerű állaga van, ami rettentően morzsálódik rajtam, ez pedig mindig nagyon bosszússá tesz :D egyébként hatása okés, a 2%os szalicilsav jó tulajdonságait hozza

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 12.

helgailles

2022. február 7.

Előtte a Revox szalicilsavat használtam kitartóan, kétnaponta felkentem kb fél éven keresztül, de nagy változást nem vettem észre. Igaz, nekem szerencsére csak az orromon és környékén vannak valamennyire tág pórusaim, egyáltalán nem vészes, pattanásaim meg csak elvétve. Szóval azon sokat ez sem változtatott, mert nem is nagyon volt min, de egy biztos: ha ezt felkenem, másnap reggelre érezhetően simább, egységesebb a bőröm, szinte babapopsi. Az apró kis puklik (takán whitehead-ek?) amik meg-megjelennek, ha ezt használom este, másnap reggelre tuti felszívódnak. Szóval soha többé Revox. Nem tudom, a PC BHA-ja mit tud, de azok után, hogy ez ennyi pénzért mennyire látványos és érezhető eredményt hozott, nem is érdekel :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 7.

zsofi.03

2022. február 6.

Az első BHA-m, és szerintem nagyon sokat segített a pórusaimon-mitesszereimen. Az állaga nagyon tetszik, nem teljesen vizes, nagyon kellemes. A pontos hatásáról azért nem tudok részletesebben nyilatkozni, mert egyszercsak elkapott a gépszíj a “lyukacskáim” miatt és rövid idő alatt (de nem egyszerre) több hatóanyagot/terméket is bevezettem, amelyek erre fókuszálnak. Hamarosan elfogy, nem pótolom rögtön, hogy lássam milyen nélküle, majd szalicilsavas lemosót fogok kipróbálni, hogy “megspóroljak” egy lépést. Ha bármi változást tapasztalok, jön majd update.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 6.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin
Hidratálók: Methyl Gluceth-20, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

A szarkozin (N-metilglicin) a glicin aminosav metilált változata. Ez a molekula képes utánozni a glicin aminosav receptor-aktiváló hatását. Paula Begoun szerint az aminosavakat a kozmetikumokban leginkább vízmegkötő tulajdonságuk miatt használják, némelyiknek antioxidáns és sebgyógyító tulajdonsága is van.

A sarcosine a MAT XS nevű hatóanyag aktív komponense, ami képes a zsíros bőr számos tünetét csökkenteni (feszesebb pórusok, mérsékeltebb faggyútermelés, egyenletesebb bőrfelszín) 28 nap alatt. A gyártó szokatalanul nagy (90 fős) tesztjében a részvevők 96%-a érezte úgy 4 hét után, hogy bőre kevésbé zsíros.