Geek & Gorgeous

Ár:   7400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 7400 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. június 2.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 7400 Ft

4% PHA + BHA hámlasztó folyadék, ami segít üdébbé & ragyogóbbá tenni a bőrt, hosszabb távon pedig egyenletesebbé teszi a bőrtónust, nyugtatja az ézékeny bőrt és növeli a bőr vízmegtartó képességét.

Ár: 7400 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 7400 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Narbeleth

2019. december 3.

Annak ellenére, hogy kifejezetten nem ajánlják, én szoktam előtte radírozni, mert egyébként mintha csak a koszt oldaná az arcomról, habos arclemosó használata után is. Nagyon régóta elég csúnyán mitesszeresedik a bőröm, a kora kamaszkori gyulladt pattanások csaptak át ebbe a mostani szürke pöttyös csodába, aminek az elmúlására már nem sok reményt látok így 25 évesen. Nem lett tőle bababőröm (nem is gondoltam, hogy lesz) és igazság szerint a mitesszerek is maradtak, de kevesebb van belőlük és visszafogottabbak is :D Elég nehéz leírni, tulajdonképpen kinézetre nem változott olyan sokat a bőrfelszínem, de most kevésbé zsírosodik, koszolódik a bőröm, nem olyan tágak a pórusok, összességében jobb, mint előtte. Hetente 2-3x használom, szerintem még próbálkozom mással is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 3.

balintadrienn

2019. november 20.

Kedvenc hámlasztóm. Hetente 3-4x használom. Nem irritálja a bőröm, pedig nagyon érzékeny. A pórusaim sokkal szebbek, tisztább az egész bőrképem. Biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 20.

Csillagpor123

2019. november 15.

Most vettem meg másodjára. Előtte minden második nap használtam, de olyan gyengéd volt, hogy azt hittem nem csinál semmit. Majd mikor elfogyott, elkezdett miteszeres és pattanásos lenni az arcom. Használat mellett is elő-elő bújt egy-két versenyző, ezért hittem, hogy nem használ.
Most újra használom serényen a másodikat kB 1 hónapja. Az arcom már az első héten fény évekkel tisztább hatást keltett. Azóta ragyogó üde az arcom. ☺️
Most már tudom, hogy örökre benne lesz a kosárládában, ha elfogyna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Most már tudom, hogy örökre benne lesz a kosárládában, ha elfogyna.

wasp

2019. november 4.

A kedvenc hámlasztóm, gyengéd, mégis hatásos. Próbálkoztam többféle PC, illetve a márka Cheer Up hámlasztójával, de egyik sem volt számomra olyan kellemes, mint ez. Nem irritál, viszont teszi a dolgát. Akinek érzékeny a bőre, tökéletes választás, ez az egyetlen olyan termék ebben a kategóriában, amivel még sosem sikerült véletlenül sem túlhámlasztani a bőröm. Az ára is baráti ahhoz képest, amibe a PC-s hámlasztók kerülnek. Én minden nap használom a reggeli rutinom részeként, mégis sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 4.

syrin

2019. október 23.

Nem akartam AHA-t használni, így ez lett a befutó. Annyi eszem nem volt, hogy teszter is van belőle, így most a teljes kiszerelést pacsmagolom itthon meg már osztogatom is. A baj az, hogy én vagy nem látom a hatását, vagy annyira, hogy az már sok. A homlokomon van egy egészen vékony réteg ami elhaltnak tűnik. Száraz és jobban ráncolódik mint az arcom többi része, de se hidratálással, se hámlasztással nem tudtam eddig eltüntetni. Az orcáim viszont hámlanak néha, én ezt a hámlasztóval hoztam összefüggésbe. És az se tűnik túlhámlasztásnak olyan szempontból, hogy meg se érzem, viszont csúnya (apró pici izék nem az az igazi nagy hámlás).

Nem mondom, hogy hatástalan, de a bőrradírozás amit eredetileg ki akartam vele váltani jobbnak tűnik.
Amikor elhagytam egy ideig mintha észrevettem volna egy nagyon kicsi állagromlást a bőrömön.
Még kísérletezek vele, ha lesz valami javulás majd update-elek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

Még kísérletezek vele, ha lesz valami javulás majd update-elek.

oaxaca

2019. szeptember 5.

Ez az első olyan hámlasztó, ami tényleg hat már az első alkalmazásnál. Semmi irritáció, csak baba bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Ginderclyde

2019. szeptember 2.

Nagyon nagyon ajánlom ezt a hámlasztót :) Nekem nem érzékeny annyira a bőröm, de mivel kezdő vagyok a kémiai hámlasztásban elsőnek ezt választottam. Egyáltalán nem irritálja a bőrömet akár minden nap tudnám használni. Szép finom puha lett a bőröm tőle, nagyon könnyen beszívódik, és könnyű beszerezni is.
2 hónapja használom és még nem érzem hogy nagyon fogyott volna, nagyon sokáig elég lesz. Nem vattakoroggal viszem fel, hanem a tenyerembe csepegtetem és onnan ütögetem fel az arcomra. Sajnálnám a vattára pazarolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

Jennie94

2019. augusztus 26.

A kedvenc, azaz KEDVENC hámlasztóm. Pedig rengeteget használtam mar de ő az ami mindig hiányzik a kis polcomról ha nincs ott. Az AHAs hámlasztója lesz a márkanak a következő amit kifogok próbálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

petszilva

2019. augusztus 21.

Nyárra vettem az Aha hámlasztók helyett. Engem kicsit szárít, de nagyon tetszik, hogy vizes állagú és nem ragacsos. Olyan hatása nincs, mint az erősebb hámlasztónak, de szépen megnyugtatja a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

roro

2019. július 7.

Tartottam a kémiai hánlasztástól, így először a kis kiszerelést rendeltem kipróbálásra. Aztán követte a nagy, nehogy elfogyjon, szerelem volt első használatra :D szuperérzékeny fehér bőröm van, az orcáim is szépen ki tudnak vörösödni, ezt a hamlasztót remekül tolerálja első pillanattól fogva. Már a második héten minden nap tudtam használni, most minden másnap este használom, mert retinoid származékokkal is kísérletezgetek :P amellett hogy puhítja a bőrt, egy hónap használat után azt érzem, mintha szó szerint vastagodna és erősödne a bőröm, nagyon jó érzés :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 7.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Opuntia Ficus Indica Fruit Extract
Hidratálók: Glycereth-26, Propanediol, Glycerin, Opuntia Ficus Indica Fruit Extract, Saccharomyces Cerevisiae Extract
Kémiai hámlasztók: Lactobionic Acid, Gluconolactone, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

A PHA-k csoportjába tartozó gyengéd kémiai hámalsztó. A PHA-k fő ígérete, hogy az AHA-khoz hasonló tulajdonságaik vannak (hámlasztás és anti-aging téren is), de az esetlegesen a glikolsavnál előforduló irritáció nélkül.  A lactobionsav a gluconolactone-hoz hasonlóan gyengéd hámlasztó, kiváló hidratáló és antioxidáns összetevő.

A Nopal kaktusz kivonata, aminek gyulladácsökkentő, nyugtató és hidratáló tulajdonsága is van. A gyártó szerint élesztő kivonattal kombinálva kifejezetten csökkenti a más hatóanyagok által okozott (pl. retinoidok vagy AHA-k) neuroszenzorális irritációt.

Élesztő kivonat, amit hidratáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban.

A Fu Ling gomba kivonata. Paula Begoun szerint antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van, az összetevő gyártója szerint pedig pattanásellenes és- túlzott faggyútermelést gátló hatása is van.