Geek & Gorgeous

Ár:   7400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 7400 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. június 2.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 7400 Ft

4% PHA + BHA hámlasztó folyadék, ami segít üdébbé & ragyogóbbá tenni a bőrt, hosszabb távon pedig egyenletesebbé teszi a bőrtónust, nyugtatja az ézékeny bőrt és növeli a bőr vízmegtartó képességét.

Ár: 7400 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 7400 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Fiorentina

Korcsoport: >54
2021. április 24.

2021. április 9. A vízmegtartó képesség növelése volt nálam a szempont, ami miatt beillesztettem a rutinomba. Rajtam kívül senki nem bosszant ez a nehezen felpattintható tető?? Mindig féltem a körmöm a felnyitáskor, és azon gondolkodom, mibe tudnám áttölteni.
Bevallom, eléggé meglepett, hogy erre nem figyeltek legalább annyira, mint amit ebbe a furára sikeredett csomagolásba töltöttek. Merthogy azzal nincs semmi gondom, sőt.
Esténként használom, tenyérből viszem fel, fölösleges lenne vattapamacsra pocsékolni az "anyagot".
Elégedett vagyok vele, de a csomagolása miatt nem maradéktalanul.

Update: Végül letörtem a rápattintható műanyag tetőt, így sokkal kényelmesebb lett a használata. Vagy eleve ezt kellett volna tenni??

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. április 24.

Elégedett vagyok vele, de a csomagolása miatt nem maradéktalanul.

drozsi

2021. április 17.

En egybol a nagy kiszerelest vettem meg mert nem tudtam, hogy van kisebb is. Erzekenyboromnek meg ezt is szoknia kellett, vmi valtozast eszrevettem, de kivancsi vagyok mi lesz ha elfogy az uveg. Majd updatelek

Update:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 17.

Update:

Enne

2021. március 8.

Tavaly év végén több GG terméket is bevezettem a rutinomba egymást követően, novemberben elsőként az Apad-ot, majd december végével ezt és a Rich hialuron szérumot. Szóval nem teljesen világos, hogy külön-külön vagy együttesen, de azóta kisebb csodát műveltek az addig szinte vállalhatatlan rosacea aknémmal! Az utóbbi hetekben szinte nem volt új gyulladás az arcomon, a régieket pedig folyamatosan halványítja (hétről hétre látom a változást).
Van még remény, hogy visszakapjam a régi arcbőrömet!
Sok utánaolvasás után jutottam el odáig, hogy tudatos bőrápoló leszek, máshogy nem tudok megküzdeni ezzel a nyavalyás "bőrbetegséggel", és a skinsmart-os ajánlások - és persze krémmániás vélemények - alapján döntöttem emellett a 3 termék mellett. Azt még hozzáteszem, hogy hónapok óta a yamuna körömvirágos szappanjával mosok arcot reggel és este is (igen, szappannal, tényleg morbid olvasatra is!), de így együtt vált be a rutin. Időnként rápróbálok, hogy a szappant reggel lemosóra váltom, de egy-két nap alatt rosszabbodik az arcom állapota, így nem is akarom erőltetni.

A termékről dióhéjban: vízszerű az állaga, vattakorongra csepegtetek belőle, és áttörlöm vele az arcomat heti kb. 3 alkalommal esténként, arctisztítás után. Ezt követően jön az Apad, majd az aloe vera gélem. Semmilyen irritációt nem okoz nálam, szinte rögtön lehet rá rétegezni, és a gyógyszeres szaga is hamar elillan. Reggelre kisimultabb a bőröm, egységesebb a színe, kevesebb a gyulladás, pirosság. Hetek-hónapok alatt fejtette ki a hatását nálam, szerintem 2-3 hónap után érdemes véleményt kialakítani róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 8.

Van még remény, hogy visszakapjam a régi arcbőrömet!

emeseee6

2021. március 1.

Igazi/egyetlen hámlasztónak,mint halottnak a csók,de ,ahogy írta itt vki,bőrsimító tonerként eléggé jó.(Én direkt ennek is vettem,egyelőre a kicsit,majd talán kiegyenlíti kicsit a bőrtónust.) Az tuti ,hogy senkinek semmi bajt nem fog okozni,én simán felkenem bha vagy aha után is,olyan kis gyenge. Akár mindennap is lehet használni,de én szeretek a tonerekkel variálni,úgyhogy kb 2-3 naponta használom. Szeretem egyébként de nem egy nagy durr

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 1.

drica

2021. február 26.

Életem első hámlasztója. Pikk-pakk hozzászokott a bőröm. Most váltok Cheer-upra, ezt pedig elteszem nyárra, hisz nem okoz napérzékenységet.
Szuper kis termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 26.

Szuper kis termék.

hajni959

2021. február 20.

Ez volt az első hámlasztó, amit kipróbáltam. Heti 2-3.szor használom az esti rutinom részeként arctisztítás után. Nagyon kellemes, vízszerű állaga van, nagyon könnyedén beszívódik. A hatása tényleg nagyon gyengéd, nem irritálja bőrömet, viszont segít elmulasztani a pattanásokat és a pattanás utáni foltokat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 20.

Yavanna

2021. február 16.

Nagyon praktikus a csomagolása, és nagyon jó, vízszerű az állaga. A használat első hetén előhúzott egy olyan pattanást a mélyből, ami hónapok óta csak piroslott, de sehogy sem tudtam eltüntetni, sehogy sem akart kifakadni. Valószínűleg ennek a terméknek hála végre búcsút inthettünk egymásnak :)
A fentiek alapján rögtön akartam is írni egy nagyon pozitív véleményt, de még inkább kivártam. Így 4 hónap után azt kell mondjam, hogy nem nagyon hozott javulást az arcom állapotán, azon kívül, hogy néha kicsit hámlik az orrom tőle, sajnos nem érzékelek változást. Persze elhasználom, és nem kizárt, hogy még visszatérek update-elni ezt a véleményt, hátha idő közben mégis meghozza a várva várt hatást :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

kzmdra

2021. február 12.

végre egy hámlasztó, ami nem tépi le az arcom.

hiperszuper érzékeny a bőröm és a legtöbb hámlasztó a legnagyobb körültekintéssel, heti egyszer használva is sajnos kicsinálja. ezzel semmi gond nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 12.

végre egy hámlasztó, ami nem tépi le az arcom.

PrincessBell

2021. január 29.

Műanyag doboz, felpattintható tetővel. A termék kb. szagtalan, teljesen vízszerű állaggal rendelkezik.
A bőröm legújabb "mániája", a rosacea miatt rendeltem meg a 30 ml-es mintát 1 hónappal ezelőtt, minden reggel használom (igen, spf 50 nálam alap, így emellett is használom).
Engem csak az érdekelt, hogy ne üssön ki, ne legyen vörös az arcom tőle és erre teljesen bevált. Ami még biztos: jobb a bőröm tőle, erősebb, kevésbé pirosodik és kicsit összeszedettebb, mint eddig.
Nem fog csodát tenni és nem fogja egymagában eltüntetni a rosaceát vagy a legyengült bőrt, se a pórusokat. Viszont egy jól felépített rosaceás rutinban nagyon, de nagyon jól működik az én bőrömön! Így kifejezetten sorstársaknak ajánlanám kipróbálásra vagy olyanoknak, akiknek nagyon érzékeny a bőre. Segíthet rendbe tenni a sérült bőrbarriert egy jól felépített rutinban!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 29.

princzess

2021. január 29.

Nekem egyszerűen ez édes kevés, pedig az első hámlasztóm de nem érzem hatását,3x használtam átlagban 1 héten. Rossz ez a túl vizes állag, vattapamacskával vittem fel de semmit nem tett az én zsíros pattis bőrömmel.

Akinek érzékeny a bőre azért adjon neki egy esélyt. Tapasztalatnak jó volt!

Akinek érzékeny a bőre azért adjon neki egy esélyt. Tapasztalatnak jó volt!

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Opuntia Ficus Indica Fruit Extract
Hidratálók: Glycereth-26, Propanediol, Glycerin, Opuntia Ficus Indica Fruit Extract, Saccharomyces Cerevisiae Extract
Kémiai hámlasztók: Lactobionic Acid, Gluconolactone, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

A PHA-k csoportjába tartozó gyengéd kémiai hámalsztó. A PHA-k fő ígérete, hogy az AHA-khoz hasonló tulajdonságaik vannak (hámlasztás és anti-aging téren is), de az esetlegesen a glikolsavnál előforduló irritáció nélkül.  A lactobionsav a gluconolactone-hoz hasonlóan gyengéd hámlasztó, kiváló hidratáló és antioxidáns összetevő.

A Nopal kaktusz kivonata, aminek gyulladácsökkentő, nyugtató és hidratáló tulajdonsága is van. A gyártó szerint élesztő kivonattal kombinálva kifejezetten csökkenti a más hatóanyagok által okozott (pl. retinoidok vagy AHA-k) neuroszenzorális irritációt.

Élesztő kivonat, amit hidratáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban.

A Fu Ling gomba kivonata. Paula Begoun szerint antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van, az összetevő gyártója szerint pedig pattanásellenes és- túlzott faggyútermelést gátló hatása is van.