Geek & Gorgeous

Ár:   7400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a HelloSkin-n 7400 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. június 2.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: HelloSkin, 7400 Ft

4% PHA + BHA hámlasztó folyadék, ami segít üdébbé & ragyogóbbá tenni a bőrt, hosszabb távon pedig egyenletesebbé teszi a bőrtónust, nyugtatja az ézékeny bőrt és növeli a bőr vízmegtartó képességét.

Ár: 7400 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 7400 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

jucimuci

2020. augusztus 17.

Ebből csak egy próba mennyiséget rendeltem, viszont nem láttam semmi változást - lehet kevés a bőrömnek, maradok a cheer upnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

andikov90

2020. augusztus 11.

Nekem ez a hámlasztó az abszolút kedvenc, hatásos, ugyanakkor nagyon kíméletes a bőrömhöz. Teljesen elegendő, ha csak heti 2-3 alkalommal használom, látványosan újítja meg az arcbőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

Rose23

2020. augusztus 8.

Semmi változást nem érzékeltem a bőrömön tőle, sőt, hagy egy kellemetlen filmréteget, amire nem esik jól utána a szérumot felvinni. Pénzkidobás volt sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 8.

gabocaaa

2020. augusztus 5.

Nekem ez az első hámlasztó amit beszereztem. A sok pozitív véleményre alapozva választottam ezt a terméket, amit egyáltalán nem bántam meg. Nagyon érzékeny ekcémás, roseceás bőrrel rendelkezem, mely egyik pillanatról a másikra pirosodásra, égésre hajlamos. Ez a termék nem okozott semmilyen irritációt a bőrömön, mindennapi esti rutin részévé vált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

Szaboha

2020. augusztus 2.

A kíméletesség miatt választottam, de nekem túl "kíméletes". Erősebb a bőröm valószínűleg, ezért áttértem a felváltott Aha, Bha megoldásra. Semmi problémát nem okozott, de valahogy nekem nem hozott látható eredményt. A lányom viszont elkezdte használni. Szerencsére csak néha pattanásos a bőre, inkább apró mitesszerei vannak. Neki szépen tisztul tőle az arca. B-bomb használatával ez a termék neki nagyon bejött. Ennyi a különbség egy termék hatásánál két bőrtpus között. Meg fogom venni, ha elfogy a lányomnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

dodoos

2020. július 27.

Nem rossz kis hámlasztó. Én még zöldfülű vagyok hámlasztás terén, ezért ezzel a kis cukisággal kezdtem kísérletezgetni körülbelül 1 hónapja. Az arcom összességében sokkal szebb, a pigmentfoltjaimat láthatóan halványította és a bőröm sokkal egységesebb, kevesebb mitesszerem is van az arcom két oldalán. Egy picit nagyobb durranásra számítottam, de egyelőre teszi a dolgát és pozitív az első benyomásom a termékről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 27.

vhunpor

2020. július 17.

Első hámlasztóm, nyárra vettem. Nem bántja az arcom, nem hámlik, egységében szebb a bőröm és kevesebb a pattanásom .A mitteszereken nem látok változást . Többlépéses bőr ápolás részeként használom, csak ettől nem hiszem hogy lenne változás. Télre az erősebbet választom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 17.

Viragka89

2020. július 17.

Első kémiai hámlasztóm, amit a Skinsmart ajánlása/videói alapján választottam. Jól működik, szereti a bőröm és a bőrfelszínem valóban szebb, egységesebb tőle. Enyhe rosacea miatt választottam nyugtató összetevőket, és jó döntés volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 17.

srskitti

2020. július 11.

Ez a nyári hámlasztóm. Nagyon szeretem, teszi a dolgát, nem csíp, picit furi szaga van, de az szerencsére hamar elillan.
Minden este a lemosó után egy vattakorongra csepegtetek belőle, és úgy kenem az arcomra, mellkasomra, és a hátam felső harmadára.
Amióta használom, kevesebb a pattanásom, és a mitesszereim is kevésbé feltűnőek az orromon. (Csak ettől nyilván nem szabad várni a megváltást)
Télen azért majd az erősebb AHA-s változatra váltok :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 11.

Télen azért majd az erősebb AHA-s változatra váltok :-)

Ingi

2020. július 11.

Szintén első hámlasztó. Nem kifejezetten érzékeny a bőröm, viszont enyhén rosaceás, így emellett döntöttem. Kicsit nehéz felvinni pancsolás nélkül, mivel gyakorlatilag víz (próbáltam vattakoronggal, de az meg sokat beszív) :D A hatása nagyon kellemes, felfrissít, szépen kisimít és a pórusokat is összehúzza. Lassan azonban szerintem kevés lesz, így valószínűleg erősebbre váltok át.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 11.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Opuntia Ficus Indica Fruit Extract
Hidratálók: Glycereth-26, Propanediol, Glycerin, Opuntia Ficus Indica Fruit Extract, Saccharomyces Cerevisiae Extract
Kémiai hámlasztók: Lactobionic Acid, Gluconolactone, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

A PHA-k csoportjába tartozó gyengéd kémiai hámalsztó. A PHA-k fő ígérete, hogy az AHA-khoz hasonló tulajdonságaik vannak (hámlasztás és anti-aging téren is), de az esetlegesen a glikolsavnál előforduló irritáció nélkül.  A lactobionsav a gluconolactone-hoz hasonlóan gyengéd hámlasztó, kiváló hidratáló és antioxidáns összetevő.

A Nopal kaktusz kivonata, aminek gyulladácsökkentő, nyugtató és hidratáló tulajdonsága is van. A gyártó szerint élesztő kivonattal kombinálva kifejezetten csökkenti a más hatóanyagok által okozott (pl. retinoidok vagy AHA-k) neuroszenzorális irritációt.

Élesztő kivonat, amit hidratáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban.

A Fu Ling gomba kivonata. Paula Begoun szerint antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van, az összetevő gyártója szerint pedig pattanásellenes és- túlzott faggyútermelést gátló hatása is van.