Geek & Gorgeous

Ár:   7400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 7400 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. június 2.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 7400 Ft

4% PHA + BHA hámlasztó folyadék, ami segít üdébbé & ragyogóbbá tenni a bőrt, hosszabb távon pedig egyenletesebbé teszi a bőrtónust, nyugtatja az ézékeny bőrt és növeli a bőr vízmegtartó képességét.

Ár: 7400 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 7400 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Yondergirl

2020. július 9.

Kb. másfél hete használom, nekem is az első hámlasztóm. Nagyon érzékeny a bőröm és egy ideje nem nagyon mertem új dolgokat próbálni, mert örültem, hogy nagyjából szinten tudom tartani az arcom. Ez eddig igazi csodaszer! Este arctisztítás után használom (néha hidratálót kenek fel utána, néha csak ezt kenem fel). Mióta használom egyáltalán nem jöttek ki új patijaim és a pórusaim is kisebbek lettek. Végre! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

flowing

2020. július 6.

Első hámlasztóm,ezért a biztonság kedvéért kis kiszerelést választottam.Lemosó és tonik után használom heti kétszer, 5-6 cseppet teszek a tenyerembe és az arcomba masszírozom. Kis várakozás után hidratálóval szoktam befejezni a folyamatot. Az arcom egységesebb, a pórusaim kisebbek lettek, a bőröm puhább, könnyebben kezelhető. Nem virágillatú,de engem nem zavar :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

julill8

2020. június 19.

Nagyon érzékeny lett a bőröm télen, az eddig használt gyengéd bőrradírom is kínzásnak tűnt. Féltem kicsit a kémiai hámlasztóktól, de ez tényleg annyira gyengéd, hogy szinte toniknak tűnik. Imádom a vizes állagát, hamarosan elfogy a kis kiszerelés. Még nem tudom újra veszem-e, szeretnék megpróbálkozni egy erősebbel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 19.

opal

2020. május 30.

Még barátkozom vele. Az én bőröm nem bírja az aha hámlasztókat, cserébe a retinolt igen. Viszont azzal szeretek nyáron szünetet tartani. Még csak párszor használtam, de már most jobban szereti a bőröm mint mint a korábbi aha hámlasztókat, amiket használtam. Puhít és nem okoz irritációt, extra durva szárazfoltokat. Ha leérek a tubus aljára akkor meg updatelek, mert a hosszútávu hatását még nem látom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 30.

orsid

2020. május 26.

Jöttem updatelni! egy hónap eltelt,közben kiegészítettem a márka Apad szérumjával. a rajongás fokozódik,minden mitesszerem eltűnt, egységes szép a bőröm. továbbra sem irritál😃

Rajongok,le vagyok nyűgözve! ez az első hámlasztóm, rosaceas kombinált a bőröm. az államon voltak apró fehér nem mitesszer nem patti kis zsírcsomók.már első használat után észrevettem,hogy kisebbek lettek. 4. alkalom után teljesen eltűntek. ugyanúgy egy korábbi őrült nagy mitesszer után maradt lyuk is kezd eltűnni az arcomról. az orromon lévő mitesszerek- nem volt sok- is eltűntek. valamennyi bha ugye van a cuccban,úgy tűnik,nekem ennyi elég is a boldogsághoz😃a ha rich szérummal használom,az meg babapofit csinál. szóval néhány hét alatt mintha kicserélődött volna az arcom,de komolyan!bátran ajánlom érzékeny bőrre is,nem irritál. bár a 100ml sose fogy el, de újra fogom venni,állandó lesz nálam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 26.

marnella

2020. május 22.

Én is nemrég kezdtem a hámlasztást és előtte nagyon sok infót felhalmoztam az arcápolási rutinnal kapcsolatban és tökre elfelejtettem, hogy ezt nem kell ám naponta használni :D Aztán amikor megint elkezdett leperegni a homlokomról a bőr, kb 1 hét után (pedig már örültem, hogy a többi termékkel ezt kiküszöböltem), eszembe jutott, hogy mit csinálhatok rosszul ééééééés igen, ezt nekem elég heti 1-2 alkalommal használni :D Amint ritkítottam a használatát, megoldódott a gond.
Ez az első hámlasztóm, igazából meg vagyok vele elégedve és a jövőben is ezt szeretném használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

Totyi84

2020. május 20.

Nemrég kezdtem a hámlasztást, a felnőttkori pattanáskora és egyben az anti aging-re kerestem hatékony megoldást. Először a PC 2 %-os BHA, valamint a 10 % AHA tartalmú termékeit próbáltam ki, de egy kicsit túltoltam az erősséget, mivel egyiket sem tolerálta a bőröm :-) Ezért úgy döntöttem, hogy kipróbálok egy gyengédebb formulát és a vélemények alapján, erre a termékre esett a választásom. Még csak egy deluxe mintám van belőle, de nagyon szeretem, biztosan megveszem a normál kiszerelést is, ha elfogy. Mellesleg 2 hónapja nyúzom és még mindig kitart. Engem nem zavar az illata és nagyon szeretem a vízszerű állagát is, pillanatok alatt beszívódik a bőrömbe. Legnagyobb örömömre a pattanások elmúltak, ami szerintem elsősorban a PC azelainsavas krémjének köszönhető, de úgy gondolom, hogy a sikerhez ez a hámlasztó is nagymértékben hozzájárult. Judit egyik videójában láttam, hogy a PHA nem fényérzékeny és nem okoz fényérzékenységet sem, ezért természetesen a megfelelő fényvédővel kiegészítve, egész évben használni fogom. Van még más G&G termékem és tervezek is a jövőben a márkától vásárolni, nagyon jó minőség, elégedett vagyok velük.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 20.

Szaszmancs

2020. május 15.

Az érzékeny bőrömre először ezt vettem, de végül a cheer up jobban bevált. Szerencsére egyik sem irritál, viszont sajnos ennek egyéb hatását sem tapasztaltam, lehet, hogy csinál valamit, de nekem nem elég látványos. A szagát is eléggé zavarónak találtam, de ez a legkevesebb. Nem rossz a termék, csak lehet élni nélküle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 15.

MademoiselleSumire

2020. május 11.

Bőröm: érzékeny, száraz (bár már normalizáldik a jó rutin hatására), finom ráncok és mitesszerek (valójában "sebaceous filamentumok") a problémáim; heti kétszer használom este
+ valóban gyengéd, nem csíp, nem pirosodok ki tőle
+ már rögtön érezni a hatását, felkenés után már kisimul a bőröm;
+ másnapra puha és sima az arcom
+egyenletesebb a bőrfelszínem
- mitesszerekre kevés
Általában kellemes, de annyi hámlasztó van, szerintem találok majd ennél jobbat, de kezdő hámlasztóként ideális termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

+ valóban gyengéd, nem csíp, nem pirosodok ki tőle
+ már rögtön érezni a hatását, felkenés után már kisimul a bőröm;
+ másnapra puha és sima az arcom
+egyenletesebb a bőrfelszínem
- mitesszerekre kevés

Kamea

2020. április 27.

2020. 04. 27. Update: Mivel már egy éve lesz annak, hogy elkezdtem használni, és azóta is az esti arcápolási rutinom szerves részét képezi, úgy gondoltam, megérdemli, hogy most újra „vállon veregessem”.
Ő az első hámlasztóm és annyira elégedett voltam/vagyok a teljesítményével, hogy egyszer sem fordult meg a fejemben, hogy lecseréljem.

2019. 10. 08. Update: Azóta is lelkesen használom, az esti bőrápolási rutinom oszlopos tagja lett. Ha fogyóban van, már rendelem is a következőt helyette. Nyáron is szinte minden este használtam, kivéve, ha többet voltam a napon aznap. Az is előfordul, hogy kimarad 1-1 nap, mert elfelejtem, vagy éppen nincsen rá időm, de másnap már „kéri” a bőröm. :)
Mától fogva ünnepélyesen kinevezem Csodaszer-nek. :)

2019. 05. 13. Most ismerkedek a hámlasztással, ez az első hámlasztóm. Mivel szerencsére nincs durva bőrproblémám, így óvatos duhajként ezt az alacsonyabb hatóanyagú terméket rendeltem meg. Pár nap múlva el fog fogyni és már megrendeltem az újat. :)
Amióta használom, frissebb, egységesebb bőrképem lett, az arcom tapintása pedig érezhetően simábbá vált.
Csak este használom a szérum előtt. Valaki írta előttem, hogy imádja érezni, ahogy hat az „anyag”. Valahogy így vagyok ezzel én is. Szinte érezhető, ahogy dolgozik a cucc és ezt az érzést én is nagyon élvezem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 27.

Mától fogva ünnepélyesen kinevezem Csodaszer-nek. :)

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Opuntia Ficus Indica Fruit Extract
Hidratálók: Glycereth-26, Propanediol, Glycerin, Opuntia Ficus Indica Fruit Extract, Saccharomyces Cerevisiae Extract
Kémiai hámlasztók: Lactobionic Acid, Gluconolactone, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

A PHA-k csoportjába tartozó gyengéd kémiai hámalsztó. A PHA-k fő ígérete, hogy az AHA-khoz hasonló tulajdonságaik vannak (hámlasztás és anti-aging téren is), de az esetlegesen a glikolsavnál előforduló irritáció nélkül.  A lactobionsav a gluconolactone-hoz hasonlóan gyengéd hámlasztó, kiváló hidratáló és antioxidáns összetevő.

A Nopal kaktusz kivonata, aminek gyulladácsökkentő, nyugtató és hidratáló tulajdonsága is van. A gyártó szerint élesztő kivonattal kombinálva kifejezetten csökkenti a más hatóanyagok által okozott (pl. retinoidok vagy AHA-k) neuroszenzorális irritációt.

Élesztő kivonat, amit hidratáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban.

A Fu Ling gomba kivonata. Paula Begoun szerint antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van, az összetevő gyártója szerint pedig pattanásellenes és- túlzott faggyútermelést gátló hatása is van.