Geek & Gorgeous

Ár:   7400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 7400 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. június 2.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 7400 Ft

4% PHA + BHA hámlasztó folyadék, ami segít üdébbé & ragyogóbbá tenni a bőrt, hosszabb távon pedig egyenletesebbé teszi a bőrtónust, nyugtatja az ézékeny bőrt és növeli a bőr vízmegtartó képességét.

Ár: 7400 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 7400 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Mse

2020. április 25.

Szuper az érzékeny bőrömre, gyengéd, de nagyon hatásos.
Szerintem az én bőrtípusomnak, az érzékeny, kombinált bőrtípusra ez a legmegfelelőbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 25.

Szuper az érzékeny bőrömre, gyengéd, de nagyon hatásos.

Bokvaao

2020. április 24.

The Ordinary BHA hámlasztója után ki akartam próbálni egy másik hámlasztót is, és ár/mennyiség arányban ez tűnt a legjobbnak. Nagyon szeretem, az ordinary-s után furcsa volt, hogy ennek mennyivel vizesebb az állaga, de nagyon könnyű felkenni, pillanatok alatt beszívódik, és szép puha bőröm lesz tőle. Nekem nincsenek mitesszereim, főleg a pórus összehúzó hatása miatt vettem meg, egészen jól teljesít. Jelenleg heti egyszer használom, de most, hogy jön a nyár és AHA-t ilyenkor már nem merek használni, szerintem heti többször is be fogom vetni. Az esti rutinba szoktam beépíteni, utána jön a NIVEA q10 éjszakai krémje, reggelre igazi bababőrrel ébredek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

MLotti

2020. április 23.

Életem első kémiai hámlasztója, és egyszerűen nem hittem el, hogy fél nap után érezhető a hatása. Hát tévedtem. Délelőtt felkentem, majd este sminklemosás után döbbentem fogdostam az arcom, hogy pár óra után ennyire észrevehető? Ami kimondottan nagy pozitívum számomra, hogy az arcom jobb oldalán évek óta éktelenkedő száraz, sebes foltot gyönyörűen minimalizálta, pedig ezt eddig semmivel nem sikerült elérni. Legközelebb egész biztos a nagy kiszerelést fogom megrendelni, bár heti 2 használat mellett sokáig ki fog tartani a mostani is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

Neira87

2020. április 23.

Sose használtam még hasonló terméket, ez az első kísérletem az ilyen jellegű hámlasztókkal. Az arcom sokkal puhább tőle, a párom meg is kérdezte, hogy mitől lett még puhább a bőröm? Illetve a rosaceám is csillapodott. Nekem bevált, kedvelem. Hetente 2, maximum 3 alkalommal használom. Az én érzékeny bőrömnek bőven elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 23.

bernadettu

2020. április 20.

2020 update: azóta kipróbáltam a Cheer up-ot, és valamiért mégis inkább a Calm Down vált be hosszú távon, szóval bátran megvettem belőle a nagyobb kiszerelést. Cisztaszerű pattanások már nincsenek, néha jön elő egy-egy, de az biztos hogy ez a hámlasztó nem maradhat el a rutinomból.
Érdemes a mini kiszerelést kipróbálni, mert ami elvileg a leírás szerint a legjobb a bőrtípusodnak, az lehet a valóságban mégsem válik be annyira és amiről nem is gondolnád, hogy segíthet, az lesz a befutó.

2018. november 25.: Féltem a kémiai hámlasztóktól, de mivel cisztaszerű pattanások jelentek meg az állkapcsom környékén, és épp volt rá akció, így megrendeltem a 30 ml-s változatot.
Kb 1 hete használom, azóta nincsenek cisztaszerű pattanások, egy-egy kisebb megjelenik, de szerencsére azokat könnyű eltávolítani.
A hegeken nem látok változást, de végül is azt nem ígéri, hogy eltünteti őket.
Valószínűleg az én bőrtípusomnak a Cheer up ideálisabb lett volna, de akkor épp a 30ml kiszerelés nem volt raktáron és a nagyobbat meg féltem megrendelni.
Még tesztelgetem, de egyelőre 4-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 20.

A hegeken nem látok változást, de végül is azt nem ígéri, hogy eltünteti őket.
Még tesztelgetem, de egyelőre 4-es.

brbara

2020. április 12.

Nagyon kedvelem! Az eddigi legjobb hámlasztó hatású termék, amit használtam. Az elején kicsit túl toltam, túlhámlasztottam, mert annyira tetszett a hatása, hogy minden nap (sőt volt, hogy egy nap kétszer is) áttöröltem vele az arcbőröm...nem bírtam magammal. De amint odafigyeltem arra, hogy csak 2-3naponta használjam gyönyörű lett a bőröm. A pattanások keletkezését nem akadályozza meg, ezzel azért mindnki számoljon, de nekem sokkal hamarabb elmúlnak a pattanások és az utánuk maradt piros pöttyök is. Az orrom és az orcák területét a márka niacinamidos termékével karöltve tökéletesre varázsolták, Bátran ajánlom azoknak, akik egy gyengéd, de hatásos hámlasztót keresnek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 12.

Virág-os

2020. február 29.

Érzékeny, kombinált bőröm van seboreás tünetekkel.
Most próbálgatom ezt a hámlasztót, egyelőre csak heti 2x és este. Használat után másnap csökkenti a hormonális pattanásaim méretét.
Nagyon örülök neki, hogy hatásos, mert most elég mély ragyák jöttek ki az arcomon. És elkeseredtem, hogy az új rutinom esetleg teljesen mellényúlás.
Egyelőre négy csillagot adok, aztán meglátjuk. Úgyis hosszú távon derül ki igazán a hasonló termékeknek a hatása. (Korábban külsőleges antibiotikumokat használtam.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 29.

Érzékeny, kombinált bőröm van seboreás tünetekkel.

redpoppy

2020. február 14.

Egy enyhe hámlasztót kerestem a viszonylag érzékeny bőrömre és az itteni csupa jó vélemény után nagyon bíztam ebben a termékben. A kicsi kiszerelést vettem meg, az adagolása kényelmetlen, állaga túl folyékony és az illata nagyon erős, kellemetlen. A bőröm nem irritálja de nem érzem olyan hatékonynak se sajnos. Nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 14.

justagirl

2020. február 3.

Először egy kicsi kiszerelést használtam el, most pedig a nagy kiszerelés vége felé járok. Érzékeny a bőröm, de összességében ez a termék nekem nem elég hatékony a bőrproblémámra. Megpróbálom a BHA-t is, hátha. Amúgy szeretem a márkát, így biztos vagyok benne, h másnak működhet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 3.

Julus92

2020. január 3.

Legelső hámlasztóm. Nem kifejezetten érzékeny a bőröm, de van pár kence, amire kicsit kipirosodik, ami aztán hamar elmúlik. Emiatt valami lájtosabb hámlasztóval szerettem volna kezdeni, ráadásul nyárra ez tűnt jónak. Nagyon tetszik a vízszerű állaga, és hogy segíti az erre kerülő rétegek felszívódását. Eleinte párnaponta használtam, egy minimális hámlást azért tapasztaltam az orrom körül, később viszont megedződött a bőröm, és minden nap tudtam használni. Egy picikét segített a bőrömön, egységesebb lett, de a miteszereim ugyanúgy megmaradtak. Nem vettem újra, mert úgy ítéltem meg, hogy valami erősebbre lenne szükségem, de lehet később (nyáron) még visszatérek hozzá, és megpróbálkozom a napi kétszeri használattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Opuntia Ficus Indica Fruit Extract
Hidratálók: Glycereth-26, Propanediol, Glycerin, Opuntia Ficus Indica Fruit Extract, Saccharomyces Cerevisiae Extract
Kémiai hámlasztók: Lactobionic Acid, Gluconolactone, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

A PHA-k csoportjába tartozó gyengéd kémiai hámalsztó. A PHA-k fő ígérete, hogy az AHA-khoz hasonló tulajdonságaik vannak (hámlasztás és anti-aging téren is), de az esetlegesen a glikolsavnál előforduló irritáció nélkül.  A lactobionsav a gluconolactone-hoz hasonlóan gyengéd hámlasztó, kiváló hidratáló és antioxidáns összetevő.

A Nopal kaktusz kivonata, aminek gyulladácsökkentő, nyugtató és hidratáló tulajdonsága is van. A gyártó szerint élesztő kivonattal kombinálva kifejezetten csökkenti a más hatóanyagok által okozott (pl. retinoidok vagy AHA-k) neuroszenzorális irritációt.

Élesztő kivonat, amit hidratáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban.

A Fu Ling gomba kivonata. Paula Begoun szerint antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van, az összetevő gyártója szerint pedig pattanásellenes és- túlzott faggyútermelést gátló hatása is van.