Lancôme

Ár:   25 000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2011. augusztus 31.

Ár:   25 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A gazdag, lágy textúra, és a koncentrált hatóanyagok intenzíven hidratálják a bőrt. Minimálisra csökkenti a finom vonalak kialakulását. A bőrt simává, fényessé és fiatalossá teszi.

Kiszerelés: 50 ml

nanderi

2019. május 6.

Ránctalanító hatásról én sem tudok beszámolni, pedig vannak szarkalábak bőven. Lehet, hogy túl kritikus vagyok magammal. Nem veszem újra, de kellemes társ volt a fürdőben hónapokon keresztül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

ludri97

2019. május 4.

En estere hasznalom, szerum utan. Nagyon jol hidratal, a ranctalanito hatasarol egyelore nem tudok beszamolni. Akciosan jutottam hozza , 28ezret nem biztos hogy adtam volna erte. Remelem hamarosan valamifele kisebb valtozast eszreveszek. Az illata jo, az allaga is, kis mennyiseg is eleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

Moni1980

2017. október 18.

Körülbelül egy hónapja használom. Bőrfiatalító hatásról nem tudok beszámolni, de kellőképpen hidratál, kombinált bőrömnek nem túl sok, kellemes tapintású lesz tőle az arcom, nem ragacsos, mint sok más krémtől. Szépen lehet rá sminkelni. Az illata kellemes, visszafogott. Irritáciot nem okoz. Nem rossz termék, de azért nem csodaszer, az ára miatt nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 18.

Olivia86

2017. május 9.

Én felhúznám ezt a krémet. Szérumával együtt használom, éjszakára pedig jelenleg szintén egy Lancome terméket, a Nutrix-et. Visszatérve a Genifique-re. Száraz, irritációra a legkisebb behatásra ishajlamos, piros foltos, száraz részekkel, érzékeny, nagyon kényes bőröm van. Ettől a krémtől puha lett, nem piros foltos (mint oly sok más krémtől, köztül a Loréal krémeitől is!!!), szebb összképet kaptam, már az első használattól. Használtam bio-t, használtam drogériás krémeket, mind terror volt a bőrömnek, vagy kevés. Ezek viszont mesések! Biztosan van jobb, persze, szemezek az Omorovicza termékekkel is, de ez az első krémem, amit újravettem és megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

Melanie77

2017. március 18.

A semminél kevesebb...
Gyenge minőségű krém.
Soha többet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 18.

A semminél kevesebb...
Gyenge minőségű krém.
Soha többet.

kneva

2016. június 25.

Karácsonyi csomagban volt 15 ml-es minta a szérum mellé. Bár azt írta rajta, h minden bőrtípusra ajánlott, kételkedve próbáltam ki. És nagyon kellemesen csalódtam! A vegyes bőröm szépen felszívta, nappalra is tudtam használni. Bár ehhez hozzá kell tennem, h téli időszakban alkalmaztam, olyankor még a zsíros bőr is azért szárazabbá válik valamennyire. Az ára horror, de elképzelhető,h újra fogom venni kuponos akcióban vagy csomagban, mivel nagyon szépen kisimította az arcbőrömet, feltöltötte és pihentebbnek néztem ki. Kevés ránctalanító krém van, amitől nem csillogok-villogok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 25.

szandi05

2015. augusztus 11.

Szerintem nagyon jó, könnyen beszívódik és egyáltalán nem ragacsos! Nekem elég hamar javított a bőröm állapotán, egységesebb lett. Még karácsonyi ajándékcsomagként vettem 20% kedvezménnyel, szettben jobban megéri, mert egy 50ml-s krém áráért egy komplett szettet kaptam. Azért az ára miatt még gondolkodom, hogy megvegyem-e újra, de előnyére váljon, hogy nagyon sokáig elég!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

diana35a

2015. április 19.

Elég gyenge minőség, inkább egy 2000 forintos Nivea krémre hajaz.Az állaga nem tetszik mintha valami ragacs lenne. Nem tölti fel a bőrömet, nem ránctalanít. Nekem nagy csalódás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 19.

claudia.nyilas

2014. július 9.

Nem tudom, hogy lehet ennyire drága egy ilyen haszontalan krém. Nagy nehezen elhasználtam a tégelyt, de semmi különlegeset nem tapasztaltam....Ennyi pénzért azért már várna valamit az ember....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 9.

csylvie

2014. április 26.

2x15ml-t használtam el belőle. Nem esett jól utána "visszaálllni" az alacsonyabb árkategóriába, de az árát sajnos nekem nem érte meg. Kellemes, bársonyos utána a bőröm, szebb is talán, de semmi látványos változást nem tudott felmutatni. Talán fele ennyiért megérné.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 26.

Antioxidánsok: Yeast Extract
Gyulladáscsökkentők: Adenosine

Ph szabályozó segédanyag

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

A hatóanyagot gyártó német cég kutatása szerint az összetevő segít a nap okozta bőröregedés (vagyis a photoaging) lassításában, valamint ígéretes sejtjelző (a bőr sejtjeit a helyes, fiatalos viselkedésre buzdítják vagy pedig megakadályozzák, hogy egyéb anyagok rossz viselekedésre ösztönözzék a sejteket) és anti-aging összetevő.

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag