Lancôme

Ár:   25 000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2011. augusztus 31.

Ár:   25 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A gazdag, lágy textúra, és a koncentrált hatóanyagok intenzíven hidratálják a bőrt. Minimálisra csökkenti a finom vonalak kialakulását. A bőrt simává, fényessé és fiatalossá teszi.

Kiszerelés: 50 ml

bester

2013. április 8.

Nagyon jó az illata és itt vége is nálam az előnyeinek. Szemtelenül drága, nem hidratál és zsíros lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 8.

Anni

2012. augusztus 17.

A mérges ráncom eltűnt! Nekem nem is kell több.
Elég drága egy krémecske, de annyira dús, hogy alig kellett belőle, így jó néhány hónapig élvezhettem jótékony hatását: itatta szomjas bőrömet, kitöltötte kezdődő ráncaimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 17.

A mérges ráncom eltűnt! Nekem nem is kell több.

Cremorne

2012. március 11.

Kis 15 ml tesztert használtam belőle és nagyon szerettem. Szerintem tápláló, de könnyed, igazán semmi bajom nem volt vele, szép lett a bőröm is. Hogy mennyire lettem tőle fiatal nem tudom, de jól éreztem magam a bőrömben. Sajna meglehetősen drága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 11.

szterke

2012. március 5.

Az illata jo, de tul suru krem... Hidratalasra nem valo nagyon, pattanasos lesz tole a borom a mindennapi hasznalattol... Nekem csalodas ez a krem az arahoz kepest. Megprobalom dekoltazsapolonak elhasznalni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 5.

annapanni

2012. február 26.

Kis mintát próbáltam, nagyon puha és sima lett felkenés után a bőröm. Sajnos zsíros bőrre nem a legjobb, hamar fényes lett. Könnyen beszívódik és finom az illata. Ha mattítana is tökéletes lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 26.

csirsz

2012. február 26.

Az eddigi legjobb krémem. Pedig nem használok vackokat. Ha natúr, ha nem eddig ez volt a legjobb. Még így télen is. Próbáltam én már sok mindent, natúr márkákból is, Lauderből ... is, de eddig ez volt a legjobb. A 35 éves bőröm olyan mint a babám popsija.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 26.

juditkaaa

2012. február 18.

Reggel mikor felébredek alig várom, hogy magamra kenjem... :) Nekem nagyon bejön! Finom az illata. Egy pici is elég belőle és utána a sminkem is tökéletes egész nap. Nem zsírosodik tőle a bőröm és láthatóan javított az archibáimon. Ha elfogy mindenképp pótolom. De azért egy kicsit drága :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 18.

andrea.horvath79

2012. február 16.

Erröl a krémröl csak jókat hallottam, ezért vettem meg egy próbaszettben.
Óriásit csalódtam, mert a télen száraz börömet egyáltalán nem hidratálta, az arcom tapintása kellemetlen, ragacsos, nem lehet rá jól sminkelni és nagyon parfüm illatú.
Legfeljebb kézkrémnek használom el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 16.

Erröl a krémröl csak jókat hallottam, ezért vettem meg egy próbaszettben.
Legfeljebb kézkrémnek használom el.

zsuzsika

2011. november 19.

zsíros bőrre nekem annyira nem jött be, mert bár nagyon jól hidratál, fényeseik tőle hamar a bőröm, de anyukámnak az extra száraz bőrével csodát művelt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 19.

zaphire75

2011. augusztus 7.

Ez egy nagyon szuper arckrém, nagyon bevált, csak az ára jelent gondot. Azonnal beszívódik, puha, selymes lett tőle az arcbőröm..imádtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 7.

Antioxidánsok: Yeast Extract
Gyulladáscsökkentők: Adenosine

Ph szabályozó segédanyag

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

A hatóanyagot gyártó német cég kutatása szerint az összetevő segít a nap okozta bőröregedés (vagyis a photoaging) lassításában, valamint ígéretes sejtjelző (a bőr sejtjeit a helyes, fiatalos viselkedésre buzdítják vagy pedig megakadályozzák, hogy egyéb anyagok rossz viselekedésre ösztönözzék a sejteket) és anti-aging összetevő.

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag