Gerovital

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2016. november 21.

Lelőhely:   DM, Auchan
Kategória:   Hidratáló krémek

joouyee

2014. november 3.

Hidratálónak jó, nincsen vele problémám. Engem a furcsa szaga sem irritál, megszoktam. És nem is drága :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 3.

anitaanett

2014. szeptember 8.

Kiválóan hidratál és szinte felkenés után be is szívódik. Egyedül az illata nem tetszik igazán, de maga a krém megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 8.

fayless

2014. január 23.

Jól hidratál és hamar becuppantja a bőröm. Amit utálok benne az a túl sok illatanyag. Nem nevezném büdösnek, mint Katie, de azért a gyártók visszavehetnének a "parfümből".

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 23.

Bibi

2014. január 20.

Remek kis krem. Jol hidratal,de nem zsirosit es az ara is nagyon jo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 20.

Remek kis krem. Jol hidratal,de nem zsirosit es az ara is nagyon jo.

Katie

2014. január 20.

Elég büdös krém. A hatása olyan, mint egy átlagos hidratálónak, semmi különöset nem művel a bőrrel, de legalább nem is ront rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 20.

Rita25

2014. január 16.

Eleinte jó kis krémnek találtam,de sajnos a hatása nem sokáig érződik az arcomon.Felkenem tökéletesen hidratált az arcom,puha szinte bársonyos érzetű és utána pár óra múlva már kenhetném megint mert elmúlt a hatása.Nem zsírosítja az arcom nem okoz allergiát,ár érték arányban is jó de valamiért nem az igazi....olyannak való talán akinek csak kevés hidratálásra van szüksége.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 16.

MuffinQueen

2014. január 4.

Nagyon nagyon jó illata van, volt hogy reggel felkeltem és még a villamoson is élvezhettem. :) Remekül hidratál, selymes lesz a bőröm, DE ha este kentem be vele, akkor reggelre az orrom, homlokom zsírban tocsogott, pedig alapjáraton nem szokott. Nem tudom a zsíros bőrrel mit művelne. Még szerencse, hogy csak mintáim voltak, ezeket elhasználom még, de nem veszem meg teljes kiszerelésben. (3 csillagot kap, mert tényleg imádom az illatát :D)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 4.

unhappily

2013. október 21.

Szinte tökéletes a problémás bőrömre.

UPDATE: azóta már nem bírom elviselni, tiszta zsír tőle az arcom, és az összetevői sem olyan tetszetősek így jobban megnézve. -2 csillag

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 21.

Szinte tökéletes a problémás bőrömre.

Ágibaba1982

2013. október 17.

Én 50%-os akcióban vettem, gondoltam egy próbát megér. És nagyon bejött, teljesen elégedett vagyok az illatával, és nekem tökéletesen hidratál. Megtartom, és újraveszem az bizti.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 17.

KisKormos

2013. augusztus 23.

Nekem ez az egyik kedvenc krémem. Az illata erős, de egyszerűen imádom. Jól hidratál és hihetetlenül selymes lesz tőle az arcom. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

Antioxidánsok: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract
Hidratálók: Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Plukenetia Volubilis Seed Oil, Phospholipids
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Havasi gyopár kivonat, melyet a kozmetikumokban antioxidáns és gyulladáscsökkentő összetevőként használnak. Paula Begoun szerint az összetevő a bőrnyugtató képességét a benne található természetes bőrnyugtató hatással rendelkező lignannak köszönheti, illetve egy leontopodium sav néven ismert vegyületet is tartalmaz, amelyről kutatások is kimutatták, hogy erősíti a bőr védőrétegét és csökkenti az érzékenység jeleit, ezzel elősegíti a bőr ellenállóbbá válását a környezeti agresszorokkal szemben.

Cholesterol eo I eu 0 0