Gerovital

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2016. november 21.

Lelőhely:   DM, Auchan
Kategória:   Hidratáló krémek

Pipacs

2013. július 22.

Pár napja megvettem a DM-ben féláras kuponnal 800ft-ért és elégedett vagyok vele. Egy picit talán hidratálhatna jobban is, de az illatát szeretem, és az állaga is jó, nem ragad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 22.

ancsablogja8

2013. február 5.

Az illata műanyag. megvettem, mert ugye a dobozon BIO-nak és természetesnek van feltüntetve. Közben ez csak a gyopárra vonatkozik ugye. Ahhoz képest itt az összetevőket nézve szörnyű. Megtévesztő a felirat a dobozon.
Az én arcomat csípte is rendesen és kipirosodott, míg a Niveánál ez sosem történt meg. Gondoltam váltok valami természetesebbre, de pénzkidobás volt, mert semmivel sem különb, sőt! Sajnálom kidobni, max elajándékozom barátnőmnek, hátha neki jó lesz. Még szerencse, hogy viszonylag olcsó volt. De még így is pénzkidobásnak tartom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 5.

kiskozmi

2013. január 7.

Előre leszögezném hogy nem szoktam csak úgy kidobálni semmit,de ezzel a krémmel mást nem nagyon tudok tenni.Eleve borzasztóan irritáló az illata,számomra semmiképpen sem természetes.Ezt mondjuk még el is nézném neki,de azt már semmiképpen nem,hogy a hidratálása egy nagy nulla,ellenben remek comedo képző.Hmmm fincsi.... : / (Legalább is nálam ezt produkálta.)
Pedig nagyon bíztam benne a vélemények alapján.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 7.

Pedig nagyon bíztam benne a vélemények alapján.

noryen

2012. december 22.

Én eddig csak mintát használtam, de nagyon tetszik. Csak úgy szívja be a bőröm, plusz nem hagy zsíros érzetet. Furcsa, hogy jobban bejön, mint egy Nivea.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 22.

fiona

2012. december 17.

Kellemes meglepetés ez a krém - ahhoz képest, hogy olcso és a csomagolása sem túl igényes, tényleg jól hidratál. Nappali krémként használom, smink alá. Kap 4 pontot, mert jó krém, de nem csódaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 17.

Pancsi

2012. november 28.

Érzékeny bőröm van, száraz, de T vonalban hajlamos zsírosodásra. Ez a krém nagyon könnyű, az illata számomra nagyon kellemes, és egész nap puha és hidratált, bársonyos tőle a bőröm. Sok drága, "jónak mondott" krémet kentem már az arcomra, de ez sok magasabban pozicionált krémet ver nálam. Szerintem abszolút megéri az árát, nagyon jó krémnek találom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 28.

davincsike

2012. november 18.

Terméktesztelésre kaptam egy hete.
Egyelőre nem érzem, hogy irritálna vagy zsírosítana, kellemes érzetű lesz a bőröm, nem tölti túl (arra maszk való), de pótolja a nedvességet. Gyorsan beszívja a bőröm reggel (2naponta használom őt), pár perc után sminkelhető viszont éjszakára mindig őt kenem magamra.
Bőrképem nem romlott=nem változott, így általános hidratálókrémnek megfelelő. Bírja a hidegebb időt is, az ára is kedvező. Még updatelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 18.

Terméktesztelésre kaptam egy hete.

verucicc

2012. november 15.

Nekem teljes mértékben bejött ez a krém.
Ez előtt La Roche-Posay Hydreane Riche használtam a száraz, érzékeny bőrömre, teszem hozzá, nagyon bevált, az ára már kevésbé. Napi 2x kenem az arcom, hogy ne húzódjon, és ne száradjon ki, a La Roche 2 hétig volt elég, és keresnem kellett egy árban jobb krémet. A Gerovital hidratáló kréme nekem ugyanúgy bevált, elég napi 2x kennem vele az arcom, és tökéletesen hidratált, és szép. Árban meg veri az egyéb kategóriás, drágább krémeket :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 15.

Nekem teljes mértékben bejött ez a krém.

amyesther

2012. október 27.

Hidratálók, antioxidánsok, gyulladáscsökkentők-ezek gyönyörűek. Nekem konkrétan a nem utolsó helyen lévő parfümmel és a tartósítószerekkel van problémám. Pláne úgy, hogy zöld-fehér a csomagolás. És persze óriási, ló betűkkel kiírva: ökotanusítvánnyal rendelkező kivonatot tartalmaz.
A szaga pedig pontosan olyan, mint a szteroidos orrcseppnek. Egy az egyben, de komolyan.
Amúgy hófehér, kissé híg krém ez, aminek a hosszú távú hatásáról nyilatkozni nem tudok, sajnos. (mert kidobtam)
Az előbb említett parfüm lehetett a ludas.
Csak az ára egyedül az, ami korrekt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 27.

Az előbb említett parfüm lehetett a ludas.
Csak az ára egyedül az, ami korrekt.

Jazz-meen

2012. október 22.

Mintát kaptam, de két próba után azt is kidobtam. Az illata nagyon erős és borzalmas is, bár ez kevésbé zavar. Ami nem tetszik, hogy ráírták, öko tanúsítvány, és közben ilyen szörnyű összetevők??? Persze rájöttem, hogy az öko tanúsítvány az csak a havasi gyopárra vonatkozik, de úgy gondolom, ilyen áron, de még jóval olcsóbban is lehet venni sokkal jobb krémeket. Igaz, hogy hajlamos vagyok a pattanásokra, de általában nem a krémek szokták előhozni. Ez viszont, amellett, hogy nagyon zsíros lett tőle az arcom, a 2. használat után pici piros pattanásokat generált az arcomra és a homlokomra. Ha már olcsó arckrém, inkább a Ziaja uborkás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 22.

Antioxidánsok: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract
Hidratálók: Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Plukenetia Volubilis Seed Oil, Phospholipids
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Havasi gyopár kivonat, melyet a kozmetikumokban antioxidáns és gyulladáscsökkentő összetevőként használnak. Paula Begoun szerint az összetevő a bőrnyugtató képességét a benne található természetes bőrnyugtató hatással rendelkező lignannak köszönheti, illetve egy leontopodium sav néven ismert vegyületet is tartalmaz, amelyről kutatások is kimutatták, hogy erősíti a bőr védőrétegét és csökkenti az érzékenység jeleit, ezzel elősegíti a bőr ellenállóbbá válását a környezeti agresszorokkal szemben.

Cholesterol eo I eu 0 0