Gerovital

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2016. november 21.

Lelőhely:   DM, Auchan
Kategória:   Hidratáló krémek

ruszi

2012. október 11.

kombinalt boromre bevalt, nekem nem zsirositott, nem lettek pattanasaim se, megis szepen hidratalt. Sajnalom nagyon a karos osszetevoket, de csak egy pontot vonok le, mert a kremmel teljesen elegedett vagyok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 11.

pink sunrise

2012. október 5.

Fogalmam sem volt hogy Mo-n is forgalmazzák ezt a márkát:)Sok krémmel kisérleteztem,pedig ha tudtam volna akkor csak ezt veszem.Tini koromban is használtam termékeket Gerovitaltól,de nevekre már nem emlékszem,csak arra hogy jók voltak.Romániában voltunk kb 3 éve.és akkor vettem először ezt a krémet(és még több más terméküket),annyira megszerettem hogy többet is vettem és magammal hoztam.Aztán előbb utóbb csak elfogyott,keresnem kellett mást....Bársonyos lesz tőle az arcom,nem lesz tőle mitesszerem,pattanásom,és gyorsan felszivja a bőröm,anélkül hogy ragadós lenne,vagy nehéz érzés a bőrnek.Amiért nem rajongok,az az illata,de amugy nem rossz,csak ...nem nekem való illat:)De azt hiszem ezt pótolja a krém a"tudásával"...Örülök hogy a Krémmánián megláttam,mert másképpen eszembe sem jutott volna dm-ben keresgélni utána,hiszen annyiszor melléfogtam a drogériás krémekkel hogy soha nem szoktam ott nézelődni, Remélem több termékük is megtalálható lesz nálunk,mert nagyon sok jó termékük van és ár-minőség tekintetében is verhetetlenek....A doboza irtó gagyi,de ez nem zavar,valszeg nem lenne ilyen olcsó ha vmi igényesebb tégelyben lenne...márpedig nálam a tartalma számit:)
Ha vki ki akarja probálni,az most megteheti,a dm-ben most 50% -os kuponnal meg lehet venni féláron,én is 750 ft-ért vettem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 5.

krisztinka88

2012. augusztus 25.

Az állaga is túl sűrű egy nappali krémhez képest, az illata pedig nagyon erős és zavaróan hosszan tartó, sokkal "natúrabbra" számítottam. Éjszakára kentem, örültem, amikor elfogyott. Annyi pozitívuma volt, hogy legalább nem csinált pattanásokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 25.

jns.melinda

2012. augusztus 23.

Kellemetlen, nagyon erős, hosszan érezhető illata miatt nem sikerült megszeretnem és ezt az sem segítette elő, hogy bár csak éjszakára használom, de még reggel is érzem a zsíros réteget. Nem érzem, hogy mélyen hidratálna. A gagyinak tűnő műanyag csomagolása sem tetszik. Szerintem legyen egy termék szép, ne csak jó. Pénzkidobás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 23.

Aldrovanda

2012. július 6.

Egész szépen hidratált és nem lettem miatta pattanásos (más krémeknél már sajnos előfordult). Talán kicsit olajosabb maradt utána a bőröm, mint szerettem volna, amúgy semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 6.

edina.samu

2012. július 2.

Inkább hideg időkre javaslom, mert egy kicsit testesebb krém. Ettől függetlenül kellemes, bár a T-vonalamat kissé zsírosította...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

axandra06

2012. július 1.

Nekem sajnos nem vált be. Kipattogott tőle a bőröm, mintha allergiás lennék valamelyik összetevőjére:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

Clinique

2012. június 19.

Nagyon szeretem. Többször használtam már és mindig nagyon jó véleménnyel voltam. Azonnal beszívódik, puha lesz a bőröm tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 19.

brizsitke

2012. május 18.

Édesanyámtól kaptam karácsonyra, neki maximálisan bevált, imdája. Ha nem élné 2. serdülő korát a bőröm (vagy foggalmamsincs mi lehet vele) én is használnám, mert szerette nagyon, de kénytelen vagyok doki által felírt krémet kenegetni rá, és nem mixelem mással. Az ára is nagyon barátságos, így 5 csillagot abszolút megérdemli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 18.

geucsa

2012. május 8.

Régen találkoztam ilyen jó krémmel ebben az árkategóriában. Egymás után háromszor vettem ugyanezt. Nálam ilyen még nem is volt. Nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 8.

Antioxidánsok: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract
Hidratálók: Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Plukenetia Volubilis Seed Oil, Phospholipids
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cholesterol eo I eu 0 0