Gerovital

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2016. november 21.

Lelőhely:   DM, Auchan
Kategória:   Hidratáló krémek

emito

2012. január 13.

Szerintem egy jó arckrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 13.

Szerintem egy jó arckrém.

melange

2011. augusztus 17.

Egy könnyű hidratáló krém, nagyon hamar beszívódik, és tényleg jó sminkalap. Már majd 1 hónapja használom, és szereti a bőröm... Nem szárítja, nem zsírosítja, nem tömíti el a pórusaimat. A sok piros engem is zavar, de még mindig ez a krém az,amelyik legjobban bevált az utóbbi időben. Meglehetősen pénztárcabarát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 17.

Judiit

2011. május 20.

Szintén csak mintából próbáltam. Az én tapasztalatom is az, hogy könnyen beszívódó és jól hidratáló krém. Smink alá is kitűnő. Viszont a sok piros pötty miatt szerintem nem veszek belőle nagyot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. május 20.

abreka

2011. május 19.

hú, elég sok piros pötty van az összetevőiben :s de alapvetően nagyon tetszett. én is mintát próbáltam belőle. nagyon finom az illata, nem hagyott zsíros érzetet a bőrömön, ugyanakkor hidratálta, hamar felszívódott és kiváló sminkalap volt. tetszik, de szerintem a sok piros miatt nem venném meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 19.

sz.zsuzsi1981

2011. május 19.

Nekem határozottan tetszett. Jó illat, hamar beszívódik, jól hidratál...bár a hidratáló krémek igazi próbája a tél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 19.

uaim

2011. május 10.

Mintát kaptam belőle, nekem nagyon nagyon nem volt jó, száraz lett a bőröm és pergett róla a krém, mintha a tetején egy rétegben megült volna és nem szívódott volna be rendesen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. május 10.

Antioxidánsok: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract
Hidratálók: Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Plukenetia Volubilis Seed Oil, Phospholipids
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Havasi gyopár kivonat, melyet a kozmetikumokban antioxidáns és gyulladáscsökkentő összetevőként használnak. Paula Begoun szerint az összetevő a bőrnyugtató képességét a benne található természetes bőrnyugtató hatással rendelkező lignannak köszönheti, illetve egy leontopodium sav néven ismert vegyületet is tartalmaz, amelyről kutatások is kimutatták, hogy erősíti a bőr védőrétegét és csökkenti az érzékenység jeleit, ezzel elősegíti a bőr ellenállóbbá válását a környezeti agresszorokkal szemben.

Cholesterol eo I eu 0 0