Gillette

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   4 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: bokihugi, az összetevőket feltöltötte: Csilluska, Módosítva: 2013. július 9.

Kiszerelés:   4 db
Kategória:   Szépítő eszközök

lynus

2012. augusztus 27.

Nekem az eldobható változat sokkal jobban bejön, mint a cserélhető pengéjű hiper-szuper fejekkel ellátott változat. Én annyira megszerettem, hogy nem is használok mást, már évek óta! Könnyen használható, én sem vágtam még soha meg magam, a penge jól felfekszik az ember lánya bőrére! Csillagos 5-ös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 27.

felicitas

2012. augusztus 6.

Csak ezt használom, bár most a plus-t vettem meg, de csak a nyél különbözik benne. Bevált, sokáig használható, bár csak intim szőrtelenítésre használom, így lábas tapasztalataim nincsenek. Nem vágom el magam vele, könnyen siklik, szép simára vág.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 6.

bokihugi

2012. július 29.

Sokkal jobb használni, mint bármelyik másik eldobható borotvát. Kicsit drágább is, de ha ez vált be... :)
Még sosem vágtam meg vele magam, nagyon jól (hatékonyan) borotvál, nem kell ezerszer átmenni ugyan azon a területen. Ezért hamarabb is végzek az egész "már megint" tortúrával.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 29.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate