Gillette

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   4 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: bokihugi, az összetevőket feltöltötte: Csilluska, Módosítva: 2013. július 9.

Kiszerelés:   4 db
Kategória:   Szépítő eszközök

Massacre

2018. június 6.

Eddig éppencsak olcsóbb Wilkinson borotvákat használtam, onnan váltottam erre, és érzem a különbséget. Könnyen siklik, alapos, nem hagy borostát maga után és könnyű tisztítani is, nem ragadnak bele a szőrszálak, így merem remélni sokkal tovább bírja majd mint az olcsóbbak. Eddig bevált, valószínűleg újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 6.

bebuska94

2018. május 21.

A Gilette Blue 2-t cseréltem le erre, mivel Glamour-on nem volt a DM-ben ez a fajta. Nagyon jól tettem! Borzasztóan jó eldobható borotva!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

pattelin

2018. május 14.

Nagyon sokszor újra vettem már, mert nagyon elégedett vagyok vele! Alaposan eltávolítja a szőrszálakat és általában nem irritálja a bőröm! Minden területre használható!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 14.

lilla1034

2018. május 12.

Rossmannban akciósan jutottam hozzá 5db-hoz, így még jobban megérte, de a teljes árát is kifizetném, mert minden forintot megér! Előtte sosem használtam ilyen borotvát, mindig csak olcsóbbakat, de soha többet nem fogok másmilyent venni, az tuti. Nagyon jól illeszkedik mindenféle bőrfelülethez, nem nyúz, éles, jó a fogása. Imádat *-*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 12.

little.shana

2018. április 4.

Nagyon jó borotva, sokáig használhatóak maradnak a pengéi és nem szoktam vele megvágni magam. Használat után ugyan begyulladnak a szőrtüszőim, de ez nem hiszem, hogy a borotva hibája lenne, sajnos erre hajlamos a bőröm bármit is használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.

Narbeleth

2018. március 2.

A lábamon, ahol gyengébb a szőrzet, remekül működik, a hónaljamat viszont felsérti, begyulladnak a szőrtüszők. De eddig minden borotvánál ez volt, szóval ez a bőröm leginkább, és nem a borotva. Sokáig bírja, lassan kopik el, de én nem nagyon vágtam meg vele magam, max. ha nagyon siettem figyelmetlenségből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

RarityRose

2018. február 9.

Nagyon kényelmes használat, egy huzas es 100%ig simaság mindenhol!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 9.

Nagyon kényelmes használat, egy huzas es 100%ig simaság mindenhol!

b0rzi

2017. november 20.

Furcsa, nekem sárgák a borotvák és nem is így néznek ki, és nem is így vannak csomagolva, de a név ugyanaz, ugyanúgy 3 penge, szóval.... Jah, gondolom ugyanaz :D (elég biztosra mentem, hogy ugyanaz legyen).

Szerelem ez a borotva. Nagyon kényelmes a használata, nem vágom meg vele magam, ráadásul sokkal tovább is tart a hatása, mint a többi borotvánál, amit próbáltam, és lassan is használódik el. Bár nem a legolcsóbb, szerintem ár-érték arányban rendben van, és tuti újra fogom venni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

lilladarai

2017. november 10.

A kedvenc borotvám! Sokáig kerestem a megfelelőt, rengeteget kipróbáltam már, de ez a tökéletes számomra. Jó a fogása, nagyon sokáig élesek a pengéi, mégsem vágtam meg magam vele még soha. Csak ezt veszem mindig!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 10.

adrikovi

2017. szeptember 15.

Sosem volt még ilyen jó borotvám és csak remélni tudom, hogy nem vonják ki a forgalomból. :) Nem vág meg nem pattogok ki tőle talán mondhatom semennyire. Nagyon szépen siklik a bőrön és zuhanyzás közben is kellemes a használata. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate