Gillette

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   4 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: bokihugi, az összetevőket feltöltötte: Csilluska, Módosítva: 2013. július 9.

Kiszerelés:   4 db
Kategória:   Szépítő eszközök

FFlora1210

2017. augusztus 5.

Ár érték arányban nagyon jó borotva, sokáig elég és akartam szeretni de nem ment. Ez nem a borotva hibája, mert teszi a dolgát. Nem lenne bajom vele, de sajnos érzékeny a bőröm nagyon és csúnyán szét vagdosta a lábam. Sajnálom, mert tényleg jó lenne, csak ő se vált be ilyen téren, de eddig ő bírta a legtovább, csak egy csillagot vonok le, a kis vágások és kipattogás miatt :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

nikkike

2017. augusztus 5.

Legjobb, legolcsóbb, leg-leg-legminden!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Legjobb, legolcsóbb, leg-leg-legminden!

kisizé

2017. június 18.

kedvenc borotva! sosem vágom meg magam vele, sokáig élesek a pengék, jól használható!
kicsit borsos az ára, de megéri szerintem, hiszen tovább használható, mint az olcsóbb társai, plusz a végeredmény magáért beszél.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 18.

marcipan1055

2017. június 12.

Nagyon jó, kényelmes a használata és még nem is drága.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.

Nagyon jó, kényelmes a használata és még nem is drága.

balankaa01

2017. április 21.

Nagyon elégedett vagyok vele, nem drága, jó a fogása, többhasználatos..
Egyedül annyi a bajom, hogy mindegyiknek nyikorog a feje. 😂 Vagy lehet, hogy csak egy ilyen csomagot sikerült kiválasztanom, amibe összeválogattak négy selejtet. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 21.

Nagyon elégedett vagyok vele, nem drága, jó a fogása, többhasználatos..

zöldike'91

2017. február 24.

Akciósan megéri megvenni, mert könnyen szép eredményt érhetünk el vele

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

Akciósan megéri megvenni, mert könnyen szép eredményt érhetünk el vele

flowing

2017. január 26.

Elég drága, de abszolút megéri az árárt! Sokáig éles és csak nagyon ritkán vágom meg vele magam (ami nálam nagy szó :P )
A kialakítása ergonómikus, illeszkedik a hajlatokhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

A kialakítása ergonómikus, illeszkedik a hajlatokhoz.

Angyalkaja

2016. december 27.

Nem használok mást csak ezt, véletlen bukkantam rá, vagyis véletlen került hozzám, anyukám hozta leárazva, hát ez a tökéletes borotva, nem vágom el vele magam, nem sért fel, imádom a fejét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 27.

romsicsbori

2016. december 15.

Mióta az eszemet tudom, ezt a borotvát használom. Még soha nem kaszaboltam vele össze magam. A pengéi élesek, a krémezőcsík is teszi a dolgát. A feje pont jó szögben áll, mindenhova hozzá lehet férni vele. Egy borotvát 2-3 hónapig is tudok használni, pedig sűrűn szőrtelenítek. Kicsit drágának tűnhet a 600 Ft-os, de legalább 6-8 darabos társai mellett, de ezen tényleg nem érdemes spórolni.
(Múltkor otthon felejtettem ezt a kis szépséget, és helyette X-epilt vettem. Gondoltam, spórolok egy kicsit, amíg nem jön meg az ösztöndíj. Megspóroltam kemény 800 forintot, cserében tiszta vére pötty a lábam azóta. Sajnos valamiért azt a terméket nem tudom értékelni, pedig lenne pár keresetlen szavam. :D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

zsebcuki

2016. december 13.

Csak és kizárólag ezt! Soha semmilyen körülmények között nem használok mást..akkor inkább szőrős maradok! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 13.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate