Gillette

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   4 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: bokihugi, az összetevőket feltöltötte: Csilluska, Módosítva: 2013. július 9.

Kiszerelés:   4 db
Kategória:   Szépítő eszközök

Bettina13

2016. december 4.

Nem sérti fel a bőröm, nagyon sokáig kitart, és nehezebben elérhető terülteken is könnyebb használni, mint a fix fejes borotvákat. Nekem tetszik, ha elfogynak mindenképp újraveszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 4.

petra5399

2016. december 4.

Sokáig éles, működőképes. Habár néha felsérti a bőrömet, de ez csak több alkalomnyi használat után fordul elő, illetve az első igénybevétel során. Eddig ez vált be a leginkább. Mínusz egy csillag, mivel pl. a lábam kipöttyösödik tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 4.

anitaanett

2016. október 30.

Ha valaki nem tudja eldönteni milyen eldobható borotvát vegyen, az válassza ezt! Semmi negatívumot nem fog tapasztalni. Nagyon sokáig lehet 1 borotvát használni, kiváló ár-érték arány. Én már évek óta ezt a borotvát használom, nem váltanék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 30.

pomme

2016. szeptember 7.

Ezzel még én sem kaszaboltam magam össze, ellentétben az olcsóbb borotvákkal. Csatlakozom az előttem szólókhoz, nem érdemes spórolni ezen. Sokkal tovább éles marad, nekem sem rozsdásodott, a krémezőcsík sem esett ki (hogy aztán a helyén keletkezett lyuk vágja a lábam).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

Kingucii

2016. augusztus 3.

Nagyon szeretem, sokáig kihúzza. Ár-érték arányban kedvező, nekem általában az olcsó borotvák nem jönnek be, mert vagy nagyon vágnak vagy semmi élük.
Egyébként a Gillette termékek a legjobbak.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

Egyébként a Gillette termékek a legjobbak.:)

pifpuf

2016. július 26.

Régen ez volt a kedvencem, de egy ideje 1-2 használat után lekopott a krémezőcsík, ezért nem vettem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 26.

Linda0222

2016. július 24.

Nem olyan nagy szám borotva,teszi a dolgát,de van jobb termék is a piacon.Hamar rozsdàsodik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 24.

barbixd

2016. június 20.

eddigi legjobb amit használtam, tényleg nem érdemes spórolni és az olcsóbb borotvákat választani, nekem azok nagyon rosszak voltak

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

lucika566

2016. június 18.

Ár-érték arányban messze a legjobb! Nem rozsdásodik egyáltalán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 18.

Ár-érték arányban messze a legjobb! Nem rozsdásodik egyáltalán.

Kicsikini

2016. április 23.

Évek óta ezt használom. Elég éles és viszonylag sokáig éles is marad. Nekem tetszik, h 3 pengés. Még sose vágtam meg magam ezzel, viszont más alacsony minosegivel igen. Szóval szerintem szuper! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 23.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate