Gillette

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   4 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: bokihugi, az összetevőket feltöltötte: Csilluska, Módosítva: 2013. július 9.

Kiszerelés:   4 db
Kategória:   Szépítő eszközök

tátombák

2016. április 18.

Tudom, öregszem, de azt hiszem eljutottam arra a pontra, hogy a borotván biza nem szabad spórolni. Hamvas tinikorom óta folyamatosan váltogatom a márkákat, volt mélypont, mindig próbáltam olcsón megúszni, de legutóbb belefutottam egy olyan borzalmasba, hogy egy életre kiábrándultam az olcsó sz*rokból.
Szóval igen, őt nagyon szeretem, sokáig éles marad, és a kezdetekkor sem vág szanaszét. Használat után ha összedörzsölöm a lábszáraim érezhető, hogy milyen puhák, és nem borostásodik hamar.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 18.

LathatatlanOzike

2016. március 28.

Ő itt az másik kedvencem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 28.

Ő itt az másik kedvencem. :)

MissKenedy

2016. január 12.

A sok pozitív vélemény miatt gondoltam kipróbálom, de nekem a nyomába sem ér a narancsos tesónak...Nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

NiDDA

2015. november 6.

Évek óta ezt a borotvát használom, annak ellenére, hogy próbáltam más fajtákat is. A nyomába sem érhetnek. Sokáig éles marad a penge, és az elején sem TÚL éles, hogy vigyázni kelljen vele, vagy felsértse a bőrt, mondjuk bokánál a csontos részen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

Adrienn79

2015. október 24.

Évek óta csak ezt használom,nem is akarok váltani.Teljesen tökéletes a három pengével!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 24.

Rure90

2015. szeptember 27.

Csak ezt a borotvát vagyok hajlandó használni. Tökéletesen vág, nem vágom szét magam vele, szerintem az ára is tökéletes. Könnyen tisztítható. Több éve csak ezt veszem, amíg kapni lehet, nem is akarok mással kísérletezgetni. Krémekben szeretek váltogatni, de borotvát csak ezt használom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 27.

siss

2015. szeptember 13.

Legutóbb ilyet vettem,5 db-os csomag egy ezresért.Árban is megfelelő és sokáig elég lesz.Semmi negatívum nincs ezzel a borotvával kapcsolatban.Éles,nem karcol,nem nyúzza a bőröm,könnyen siklik,nem vágom meg magam vele.Maradéktalanul és könnyen kiöblíthető a pengék közül a szőrszálak,nem marad benne semmi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

rocknrose

2015. szeptember 12.

Azt hiszem már előttem leírtak mindent. Eldobható borotvák közül a legjobb :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

Azt hiszem már előttem leírtak mindent. Eldobható borotvák közül a legjobb :)

pandus

2015. szeptember 12.

Nekem eddig ez volt a legjobb vétel, ár-érték arányban szuper, inkább fizetek párszáz ft-tal többet, mint vagdossam magam az olcsóbbakkal. Amellett, hogy tényleg nagyon kényelmes, sokáig tudtam használni, szóval megérte a befektetést.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

Lana93

2015. augusztus 8.

Nálam sokáig tart egy, nagyon szeretem őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

Nálam sokáig tart egy, nagyon szeretem őket.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate