Gillette

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   4 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: bokihugi, az összetevőket feltöltötte: Csilluska, Módosítva: 2013. július 9.

Kiszerelés:   4 db
Kategória:   Szépítő eszközök

senskin

2015. július 9.

Nem rossz, de nem a kedvencem, hamar tönkremegy, és nem lehet kimosni belőle a szőrt, ki kell dobjam. Attól függetlenül olcsó és praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 9.

Izabel

2015. július 6.

Hosszas keresés után találtam rá és már évek óta ezt használom. Nagyon szép sima bőrt eredményez és hosszú ideig éles marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 6.

plast123

2015. június 9.

Nagyon jó borotva. Élesek a pengéi. Erős szőrzetre is alkalmas. A zselés rész nekem az 1. alkalom után elfogy, de etttől függetlenül szeretem. Jól kézreáll, és jól idomul a bőrfelülethez. Sima bőrfelületet eredményez.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 9.

angi9207

2015. június 5.

A jó vélemények hatására megvettem, de csalódnom kellett... Nemigazán nyújt semmi jót, el lehet használni, de csak kínlódva... A fogása se kényelmes, nem áll kézre (nekemlegalábbis). A végeredménnyel sem vagyok kibékülve, annyira nem lesz szupersima a bőröm, mint más borotvától.. Gagyi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.

simply

2015. május 11.

az eddigi legjobb, amit használtam eldobható borotvák közül!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 11.

az eddigi legjobb, amit használtam eldobható borotvák közül!

Dana1983

2015. március 12.

Ez a borotva nagyon jó! A nyele kényelmes, a pengék élesek, a feje flexibilis, nem vágom meg magam vele, nem irritál, öblítéskor a szőrszálak könnyen-gyorsan-maradéktalanul kijönnek a pengék közül és az ára sem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 12.

Виктория

2015. március 9.

Szokásomtól eltérően most a Dm-be mentem borotvát venni, ahol sajna nincs a kedvencemből. Most viszont új kedvencet avattam. Árban ugyanott vannak, ez viszont jobban kézre áll, nagyon éles, de nem vágom meg vele magam, és nem okoz irritációt sem. Ennél maradok :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 9.

Picipötty

2015. március 6.

A legjobb borotva az eldobható típusok közül: nem vágom meg magam vele, nálam 10 alkalmat is elbír 1-1 darab, nem pattogzok ki tőle, nincsenek tőle "harcban szerzett sebek" -az ára és a kiszerelés is teljesen megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 6.

BloodEve

2015. február 17.

Értékelés más borotvamárkákhoz viszonyítva a kövi:
Minőség: kiváló
Amit tud: éles a penge, szépen leszedi a szőrt
Mennyit tudom használni kidobásig:4-5 alkalom
Biztonságos: igen, jól illeszkedik a bőrre, ritkán vágja meg magát az ember, a kupak jól illeszkedik a pengére, nem esik le
Ára: korrekt
Kiszerelés: gazdaságos (4+1 db)
Ami még jó benne: hárompengés, nem sorjás. (Wilkinsonnál már tapasztaltam ilyet) és könnyen kézre áll

A mostani Gillette vs. régi Gillette borotvák összehasonlítása:
Minőségi romlást tapasztaltam, szomorú, hogy a 7-8 éve forgalmazott termékek jobbak voltak, 8- 10 használat után is ugyanolyan élesek voltak, mint frissen bontva. Ha ehhez képest kell értékelni, akkor 3 as osztályzatot érdemelne. A formatervezés lett jobb, designosabb a külső, de a pengék már nem olyanok, mint régen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 17.

Értékelés más borotvamárkákhoz viszonyítva a kövi:
Minőség: kiváló
Amit tud: éles a penge, szépen leszedi a szőrt
Mennyit tudom használni kidobásig:4-5 alkalom
Ára: korrekt
Kiszerelés: gazdaságos (4+1 db)

A mostani Gillette vs. régi Gillette borotvák összehasonlítása:

szilvia.bano

2015. február 13.

Jó minőségű, most 5 db van benne (4+1), megéri az árát. Nem irritál, nem bántja a bőröm, és jól leszedi a szőrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 13.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate