Gillette

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   4 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: bokihugi, az összetevőket feltöltötte: Csilluska, Módosítva: 2013. július 9.

Kiszerelés:   4 db
Kategória:   Szépítő eszközök

ildiko0306

2014. december 27.

Jó a pengéje, nagyon sokáig eltart, igaz, hogy nem a legolcsóbb de ritkán kell úrja venni. Meg vagyok vele elégedve :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 27.

Enca

2014. december 9.

Jó a pengéje, sokáig használható, nem bántja a bőröm. Többször újravettem már.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 9.

Jó a pengéje, sokáig használható, nem bántja a bőröm. Többször újravettem már.

umpalumpa

2014. november 25.

Ezt én is szeretem. Csak hónaljra és intim területre használom. Természetesen nem ugyanazt. Hónaljra többször is fel tudom használni, sokáig meg marad az éle. Az eldobhatók közül csak ez használható, boltban inkább nem veszek másfélét, ha ez épp nem kapható. Elég jól zár a kupakja (találkoztam már simán lepottyanóval is).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 25.

roni07

2014. november 25.

Többnyire epilálni szoktam, de utazáshoz, nyaraláshoz vagy korrekcióként mindig ezt a borotvát használom. Szuper termék, könnyen lehet használni, szép sima bőrt varázsol és sokáig lehet használni 1db-ot mert sokáig élesek maradnak a pengék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 25.

marcsi11226

2014. november 3.

Szépen visz, könnyen lehet vele dolgozni. Tökéletesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 3.

Szépen visz, könnyen lehet vele dolgozni. Tökéletesen elégedett vagyok vele.

t.evacska21

2014. október 28.

Tényleg nagyon jól viszi a szőrt :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 28.

Tényleg nagyon jól viszi a szőrt :-)

Tittencs

2014. október 8.

Nincs mit ragozni! Ez a legjobb borotva amit valaha használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 8.

Nincs mit ragozni! Ez a legjobb borotva amit valaha használtam.

agiv

2014. október 6.

Legjobb borotva, 3 pengés, éles elég sokáig használható, csak ezt veszem mindíg!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 6.

Bebek

2014. szeptember 6.

A legjobb. Én mindig leszedem a borotvák krémező csíkját, mert nyálkás lesz a bőröm tőle. :D Na de ennek nem. Ez nem képez nyálkás réteget, iszonyú sokáig élesek maradnak a pengéi , szép sima bőrt csinál, és ezzel a legegyszerűbb a borotválás szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 6.

Đóri

2014. augusztus 19.

Nem túl rég váltottam át erre, elsősorban az ára miatt, eddig a Wilkinson Extrem 3-at használtam, én azt is nagyon szerettem. Viszont kicsit kevesebb árért 5 db-ot kapok a 4-el szemben, illetve annyival jobb, hogy tovább tart a krémezőcsíkja és talán a kisebb feje miatt könnyebb használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate