Gillette

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   4 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: bokihugi, az összetevőket feltöltötte: Csilluska, Módosítva: 2013. július 9.

Kiszerelés:   4 db
Kategória:   Szépítő eszközök

gina82

2014. július 31.

A legjobb borotva.Nagyon sokáig jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 31.

A legjobb borotva.Nagyon sokáig jó.

regi90

2014. július 17.

Én már csak ezt veszem. Sokáig jó, könnyen kezelhető. Megéri az árát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 17.

Én már csak ezt veszem. Sokáig jó, könnyen kezelhető. Megéri az árát. :)

Ayani

2014. január 12.

Ha női borotváról van szó, ez szerintem az egyik legjobb. Gyengéd, sokáig elég, tökéletesen kézbe illik. Azt sajnálom, hogy mindig viszik fel az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 12.

Darky

2013. november 13.

Nőiből egyértelműen ez a legjobb, de nem adok ötöst, mert az a Wilkinson Sword borotvának jár! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 13.

Vizsiildi

2013. augusztus 30.

Imádom! Évek óta csak ezt használom! Legjobb, ezzel még soha nem vágtam meg magam! A krémezőcsíkja tartós, a pengéje sokáig éles marad! Megéri az árát! Legutóbb mikor megvettem, az első kivett darabot az anyukámnak ajándékoztam el, ugyanis mikor még vele éltem, azon kaptam hogy elvett egyet az enyémek közül! Most, hogy a párommal élek, hát a minap őt is azon kaptam, szóval, egy újabb elvesztett borotva! :) Így, ha én megveszek egy csomaggal, amiben ugye 4 darab van akkor 1 db, anyumnak, 1 db a páromnak megy! :) De nem bánom! A páromnak férfi tartós gillette borotvája van, ami vagy kétszer ennyibe, hanem háromszor ennyibe került mint ez a 4 darab összesen, de azzal mégis sikerült megvágnia magát többszöri használat után is, ezzel viszont nem! Ő ezért szereti! Hiába a nőknek érzékenyebb bőrre való borotvát fejlesztettek ki! :) Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

matine91

2013. augusztus 11.

eszméletlen jó vétel volt, 2,5 €-ért vettem Németországban 4+2 db-ot, sosem volt még ilyen jó borotvám. Simán veri a drágább kategóriájú társait, szóval én lehorgonyoztam ennél. Egyszerű vele dolgozni, bár ahogyan előttem is mondták, a kis fejjel nekem is barátkoznom kellett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 11.

haloittbarbi

2013. július 5.

A legjobb borotva amit valaha használtam!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 5.

A legjobb borotva amit valaha használtam!:)

Evie

2013. június 20.

Évek óta ezt használom,nagyon megéri az árát, sok sok időre elég. Éles, kellemes az illata, jól dolgozik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 20.

Picieri

2013. június 19.

Jó termék, élesek a pengék, jó a fogása és gumírozása a nyelének. Teszi a dolgát, viszonylag sokáig használható. Ha akciós akkor ezt szoktam venni, ha pedig a wilkinson akciós akkor azt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 19.

kovacsrekaa

2013. június 16.

Évek óta ezt veszem :) Most használom az utolsót, nagyon jó borotva, én legalább 1.5-2 hónapig használok egyett, heti 2x szőrtelenitek, nyáron többször főleg a lábam és a hónaljam.. megéri az árát nagyon ! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 16.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate