Gillette

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   4 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: bokihugi, az összetevőket feltöltötte: Csilluska, Módosítva: 2013. július 9.

Kiszerelés:   4 db
Kategória:   Szépítő eszközök

profectuscat

2013. május 19.

Ezt is épp annyira szeretem (szerintem semmi különbség), mint az X-epil 3 db-os borotváját... kinézete más picit, de használatuk egyszerű, könnyű, és sokáig használható :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 19.

xxmaiax

2013. április 24.

A legjobb, olcsóbb és drágább társai a nyomába sem érnek, tökéletes eredmény minden területen

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.

lujzi

2013. április 24.

korábban olcsóbb eldobható borotvákat vásároltam, de megérte a gillette-re váltani: nagyon szép eredményt hoz, ráadásul sokkal tovább tudom használni, mint az olcsóbb társait, így az ár-érték arány is rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 24.

asha

2013. április 10.

Évek óta ezt használom, puha és sima lesz a bőröm használat után.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

Évek óta ezt használom, puha és sima lesz a bőröm használat után.:)

Langel

2013. március 29.

Kedvenc borotvám. Jó éles a pengéje. Gyorsan és jól lehet vele "dolgozni". :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 29.

Kedvenc borotvám. Jó éles a pengéje. Gyorsan és jól lehet vele "dolgozni". :-)

Lisette

2013. február 23.

Korábban a Gillette Venus Embrace-t használtam, de mivel abba nagyon drága új pengét venni, így igyekeztem olcsóbb alternatívát keresni. Erre a borotvára esett a választásom, de bevallom, időre volt szükségem, hogy megszeressem. :) Ugyanis ennek kisebb a feje, mint a korábban használt Embrace-nek. Később viszont annyira megbarátkoztunk, hogy a napokban megvettem a második csomaggal is. Szépen teszi a dolgát, bár tény, hogy én csak az epilálás utáni "javításra" használom. Nekem így a penge nagyon sokáig éles marad, ár-érték arányban kiváló - a 4 db 1200 Ft volt a Rossmannban. A színe is nagyon szép rózsaszín, igazán csajos borotva. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 23.

TijuMK

2013. február 2.

Nem a kedvencem mert nagyon keskeny a feje, de tényleg jól vág a penge és nem is sérülés veszélyes, de mégis valahogy nem áll a kezembe, úgy érzem tovább tart a borotválás vele mint a kék, 2 pengés testvérével.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 2.

lumiukko

2013. január 14.

Ez a kedvenc borotvám! Nagyon jól, maradéktalanul leszedi a szőrt és az egyetlen borotva, amivel még sose vágtam meg magam! :) A krémcsík sokáig nem szárad ki rajta. Nem a legolcsóbb borotva, de ha azt nézzük, hogy a többi borotvához képest többször használható, akkor már nem jövünk ki rosszul! :) Évekbe telt, mire megtaláltam a megfelelő borotvát, de már nem kell tovább keresnem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 14.

kvitta.girl

2012. október 31.

én is évek óta használom,egy borotva után sem lesz olyan puha a bőröm mint ettől,na meg gyorsan is lehet vele dolgozni,0 vágás nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 31.

Csilluska

2012. október 31.

Nagyon szeretem ezt a borotvát, én is csak ezt használom évek óta. Nekem bevált, jól, alaposan lehet vele borotválkozni, tényleg sima lesz utána a szőrtelenítendő terület. Nem cserélném le másra.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate