Gillette

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tzsofiaa, Módosítva: 2015. április 14.

Kiszerelés:   3 db
Kategória:   Szépítő eszközök

• Elforduló fej, hogy könnyebben hozzá lehessen férni a nehezen borotválható részekhez.
  • Nedves csík, kevés aloéval a siklásért.

somogyikitti04

2015. április 22.

Teljes pénzkidobas. Nalam 1 fej csak 2 alkalommal volt jo, pedig nem vagyok 1 jeti. A narancssarga eldobhato verzio sokkal jobb és ugyan annyiba kerül.Azt több honapig hasznaltam(1db-ot).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 22.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Ethylene Glycol