Gillette

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök

A krémet feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2013. június 21.

Kategória:   Szépítő eszközök

Ötpengés női borotva nedvesítőcsíkokkal, ami a hajlatokból is szinte maradéktalanul eltávolítja a szőrt. Az utántöltő fejek egyenként csomagoltak és vízállóak, a tapadókorongos fali borotvatárolóban tarthatók.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

pnehv72

2017. május 25.

Egyszerűen tökéletes! Jól dolgozik tisztítani is könnyű. Csak ajánlani tudom. Igaz árban nem olcsó de megéri. Próbáltam más "márkát"( wil.)ami a nyomában se érhet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 25.

corsica

2017. február 13.

Évek óta ezt a borotvát használom és mai napig nem merült fel bennem semmilyen kritika vele kapcsolatban. Kíméletes a bőrhöz, nem is emlékszem rá, hogy valaha megvágtam volna vele magam. Pedig előfordul, hogy borotvahab nélkül használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

Closet

2016. november 21.

Hihetetlenül puhává teszi a lábaimat, és nem is pattogzok ki tőle, pedig nagyon érzékeny a bőröm. Elég drága, de szerintem megéri az árát!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 21.

umpalumpa

2016. augusztus 18.

Inkább 3 pengést szoktam használni, de lefosztották teljesen a boltot, így bár borsos az ára, de kellett valami jóféle borotvapenge. Nyelem van itthon hozzá.
Annyira csúszik önmagában vízzel, hogy nem kell hozzá hab, amíg el nem kopik a krémcsík. Olyan jól megkopaszt, hogy 1 nappal tovább meghagyhatom a "hónajkutyust". Sajnos a kipattogást ezzel sem tudtam elkerülni, de azt csak gyantával tudnám valamennyire leredukálni.
Igazából egy kicsivel jobb, mint a 3 pengés, talán tovább is bírja a munkát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Igazából egy kicsivel jobb, mint a 3 pengés, talán tovább is bírja a munkát.

goldgirl

2016. július 13.

Ajándékba kaptam, de azóta újravásároltam....ennyi pénzt alapvetően sajnálnék borotvára, de mivel nagyon jó, és nagyon tartós ezért beáldozok rá. Soha nem sikerült megvágnom vele magam, pedig elég gyorsan dolgozok vele, de annyira rugalmasan mozog a feje és követi a lábam vonalát, hogy nem okozott még bajt így se, pedig tényleg gyorsan túl akarok esni a műveleten...szerintem 5!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 13.

vargakrisztina1225

2016. május 27.

imádom, ezt használom évek óta, nem is próbáltam mást, annyira elégedett vagyok vele
sztem egy kezemen meg tudom számolni hányszor vágtam meg magam vele, az is max csak a sietség vagy tényleg az én bénaságom volt, de amúgy sztem lehetetlen vele sérülést okozni, remekül illeszkedik a hajlatokba, pl térd
csak azt sajnálom, hogy egy kicsit drágák a cserélhető fejek
5 pengés 5 csillag ;) sokkal jobb és hatékonyabb, mint a 3 pengés társai

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

csak azt sajnálom, hogy egy kicsit drágák a cserélhető fejek
5 pengés 5 csillag ;) sokkal jobb és hatékonyabb, mint a 3 pengés társai

DianaS

2016. március 2.

Ezt hasznáom már évek óta és teljesen meg vagyok vele elégedve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 2.

Ezt hasznáom már évek óta és teljesen meg vagyok vele elégedve!

neita

2015. szeptember 25.

Jó minőségű, hatékony. Kényelmes, jó a fogása, nem csúszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

Jó minőségű, hatékony. Kényelmes, jó a fogása, nem csúszik.

csengevarga

2015. szeptember 2.

hozza, amit a venus ígér... szépen, irritáció nélkül megszabadít a szőröktől :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 2.

hozza, amit a venus ígér... szépen, irritáció nélkül megszabadít a szőröktől :)

Pillamilla

2015. július 9.

Egyik kedvenc borotvám, egyáltalán nem pattogok ki tőle sehol, zselével tökéletesen működik. Hátránya az aránylag nagyobb feje, így a hajlatokban nehezebb vele dolgozni. Sosem próbáltam sokkal olcsóbb, eldobható borotvát, nekem ő volt az első, ezért is szeretem annyira, de azóta már sok más Venus borotvát próbáltam, de ez a legjobb. A Venuson kívül más fajtát sosem használnék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 9.