Gillette

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök

A krémet feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2013. június 21.

Kategória:   Szépítő eszközök

Ötpengés női borotva nedvesítőcsíkokkal, ami a hajlatokból is szinte maradéktalanul eltávolítja a szőrt. Az utántöltő fejek egyenként csomagoltak és vízállóak, a tapadókorongos fali borotvatárolóban tarthatók.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

senskin

2015. július 9.

Legjobb Venus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 9.

Legjobb Venus.

Matilda

2015. június 22.

Nemrég kezdtem el használni és nagyon meg vagyok vele elégedve. Próbáltam már sokféle borotvát, de mindig kipattogtam és másnap már böktem. Ez a borotva hihetetlen, nagyon jól vág, könnyű vele dolgozni és 2-3 napig sima vagyok, nem irritálja a bőröm. Ezentúl mást nem fogok venni az biztos. Egyedül a designja nem tetszik, úgy néz ki, mint valami gagyi 100 Ft-os boltban kapható borotva. Gagyi a színe + csillámok is vannak benne... de annyi baj legyen. Még annyit hozzáfűznék, hogy az a tapadókorongos tartóka is (számomra) tök felesleges, jobban örültem volna egy pengevédőnek, mert így vinni nem nagyon tudom sehova.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 22.

gyongyver940122

2015. április 28.

Évek óta használom, mindig másmilyen fejet veszek hozzá es magasan a legjobb!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

Évek óta használom, mindig másmilyen fejet veszek hozzá es magasan a legjobb!

helgus96

2015. január 9.

Nagyon nagyon szerettem. Valóban sokáig kitartott! Jelenleg eldobható pár száz forintos borotvát használok, nekem azok is tökéletesen megfelelnek.. Nem mondom, hogy soha nem vásárolom újra, csakhát egy borotváért ennyi pénzt adni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 9.

marcsi11226

2014. november 3.

Nagyon szuper termék. Imádom használni, egyszer sem vágtam meg magam vele.
Viszont új pengét venni bele, hát kész vagyon, valami iszonyatosan drága. Talán ha akcióban lesz. De akkor sem biztos, hogy bevállalom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 3.

Nagyon szuper termék. Imádom használni, egyszer sem vágtam meg magam vele.

Battike

2014. augusztus 18.

Nekem ez majdnem egy évig kitart!!!! Csak ajánlani tudom! Egyszer megvettem a rózsaszín változatát, az nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

Klaudia

2014. április 23.

Még csak egyszer használtam, így csak az első benyomásomat tudom megosztani, de az az, hogy fényévekkel jobb, mint az eldobható társai. Sokkal jobban siklik, jobban vág, egyszerűbben, gyorsabban lehet használni. Észre sem veszed hogy borotvát húzogatsz a bőrödön, mint egy egyszerű eldobható borotvánál. Drágább, de jobb is. Én a fali tartóját a tükörre szereltem fel és áll, mint a cövek. Ott nem éri víz és a tükörsima felülethez jobban tapad, mint a csempén.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 23.

Ms.Cat

2014. február 5.

Nem rossz, de nem nyerte el a tetszésemet. Szépen leszedi a szőrt, de a pengéi hamar kopnak. Én nem szeretek sok pénzt kidobni egy borotváért, akkor inkább gyanta. Pengét nem veszek újra bele. A polcon porosodik csak. Az ára és a tartóssága miatt 2 csillag...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 5.

BubuMaczko

2013. december 14.

Nagyon szerettem a kialakítását, a zselés csíkokat. Így nem kell külön zselét vagy habot venni, könnyebb használni is, mivel szépen siklik a bőrömön. A gumis nyél segít, hogy stabilan fogjam vizes kézzel is, és elkerülhetőek a balesetek. A feje jól forog, alkalmazkodik a bőr felszínéhez. A pengéi élesek, tartósak, szinte nem is tompulnak. Állatkísérletek miatt nem vásárolok többet. Kár, mert tényleg jó lenne amúgy...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 14.

Dourou

2013. november 14.

Nekem a nedvesítőcsík hamar tönkre ment benne, de a pengéje elég tartós volt:) bár a végére nem tudtam rendesen használni,szerintem nem annyira hajlik,mint kéne pl hónaljban..
Szerettem,de azért inkább leváltottam:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 14.

Szerettem,de azért inkább leváltottam:D