Gillette

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök

A krémet feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2013. június 21.

Kategória:   Szépítő eszközök

Ötpengés női borotva nedvesítőcsíkokkal, ami a hajlatokból is szinte maradéktalanul eltávolítja a szőrt. Az utántöltő fejek egyenként csomagoltak és vízállóak, a tapadókorongos fali borotvatárolóban tarthatók.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Dolorez

2013. október 1.

nekem majdnem egy évig jó volt úgy,hogy heti szinten használtam,szépen szőrtelenített,sokáig éles marad a pengéje.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 1.

Erosz

2013. szeptember 7.

Nagyon szeretem, első "utántöltős" borotvám. Azonban egyszerűen sajnálok több mint 5000 Ft-ot kiadni a 4 fejes utántöltésért. :( Így amíg nem találok leakciózottat, eldobhatósra cserélem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 7.

tojsika

2013. augusztus 5.

Mostanában valamiért nagyon érzékeny lett a bőröm,nem vettem pedig olcsó borotvákat,de annyira fájt a lábam borotválás után hogy még betakarózni sem tudtam,aztán rátaláltam erre,már többször használtam,és sem irritáció,nagyszerűen el lehet öblíteni,soha többet nem veszek mást!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 5.

lalola

2013. július 26.

Nos, drága az biztos, csak akkor veszem meg ha épp akciós valamelyik üzletben. Viszont jól végzi a dolgát, kényelmes vele a borotválás és eddig még egyszer sem vágtam meg vele magam. Sajnos amikor legutóbb vettem elég hamar elkopott a pengéje és a nedvesítőcsíkja is hamar tönkrement, de lehet hogy csak rosszat választottam a polcról, ami épp hibás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 26.

babyface

2013. július 21.

régen éltem haltam a gillette borotváiért, ma már inkább eldobhatósat veszek, mert sajnos baromi drágák... :( nedvesítőcsíkok számomra teljesen feleslegesek, mert így is úgy is használok borotvahabot. az urban legend miszerint a férfi borotvák jobbak a nőinél pedig számomra itt nyert értelmet. egy 3 pengés venus-t cseréltem le erre az 5 pengés verzióra, de ahelyett, hogy jobb lett volna nekem a végeredmény csalódás volt... szerintem nem ér ennyit a fejek hozzá pedig horror áron vannak

ja és a tapadókorongos megoldás engem is többször infarktus közeli állapotba hozott, amikor a kádba ugrott... :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 21.

Makk Zsuzsó

2013. július 15.

Már másfél évtizede hűséges vagyok a Gillette borotvákhoz és ez így is marad. Ennél többet borotvából nem lehet kihozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 15.

ndr87

2013. július 15.

En imadom, ettol jobb borotvaval nem talalkoztam.Mivel mar elkellett dobnom a penget,m mar gyenge volt,d nem volt akcioban sehol utantolto, kenytelen voltam venni eldobhatos borotvat-hat kesz horror. Ma lattam viszont akcioban Embrace-t 4db-at muszaj megvennem,m megorulok. Nekem a 4 db-os siman eleg egy evig is. Tartos, neha fertotlenitem a pengeit es semmi gond vele.
Megvettem, meg mindig imadom, feludules volt a labam szamara az eldobhato borotvak utan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 15.

Mono

2013. június 29.

Igazi megváltás az eldobható borotvák után. Első húzásra leszedi a szőrt, egyszer sem vágtam meg magam vele. Viszont az ára elég borsos..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 29.

agica0723

2013. június 16.

Ez volt az első nem eldobhatós borotvám. Évekig ezt használtam. Nagyon szerettem. A ProSkin Sensitiv-re cseréltem le, az egy kicsit jobb az érzékeny bőrömre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 16.

eo

2013. május 23.

Nekem is az első minőségibb borotvám. Alapjáraton epilálok és gyantát használok, de utána gyakran átfutok a területeken borotvával is, illetve utolsó pillanatokban/vészhelyzetekben kizárólag ezt használom. Nekem nagyon bevált, elképesztően jól bírja a strapát. Intim tájékon ugyan macerásabb és nehézkesebb a használata, de már azt is megtanultam. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 23.