Gillette

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök

A krémet feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2013. június 21.

Kategória:   Szépítő eszközök

Ötpengés női borotva nedvesítőcsíkokkal, ami a hajlatokból is szinte maradéktalanul eltávolítja a szőrt. Az utántöltő fejek egyenként csomagoltak és vízállóak, a tapadókorongos fali borotvatárolóban tarthatók.

anita

2013. május 23.

A legelső "jobb" borotvám, amit az eldobhatós korszak után választottam. Nagyon jó a fogása vizesen is, a színéért pedig odáig vagyok :D A penge itt is sokáig bírja kellő odafigyelés mellett. A hozzá kapott "falra cuppantós" tartó kritikán aluli, függőlegesen nemigen tart erősen és becsukhatatlan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 23.

Montelino

2013. február 27.

Elégedett vagyok vele. Lábra, hónaljra bevált, leszed mindent egy húzásra. A hárompengés borotvám után valahogy a négyes verzió kimaradt az életemből, majd jött ez. Sokkal jobban dolgozik, tovább épek a pengék, nem vágtam meg magam egy sietős napon se. Azt olvastam, hogy minden Gillette borotva nyele jó az összes fejhez, tehát akinek nem ez van, de megvenné, az elég ha az utántöltőt veszi meg hozzá. Akciósan érdemes megvenni, én mindig akkor szoktam. Egy fej nekem hónapokig elég (nem vagyok egy Csubakka) csak tisztítani kell rendesen. Intim részre nem tudom mennyire jó, elég széles a feje, oda talán nem ezt javasolnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 27.

kissbarbara1990

2013. február 2.

Évek óta az Embrace-t használom, gyors és egyszerű vele a borotválkozás. Soha(!!!) nem vágtam meg magam vele! Simább a bőröm tőle és szerintem legalább 1 nappal kitolja a láb szőrtelenítését mint az eldobható társai használatakor. Tegnap nem volt humorom az 5500 ft-os Embrace 4db-os pengéket megvenni,ezért 3500-ért megvettem a sima Venus 4db-osat. A kezdetekkor a simát használtam,jó az is,de azért az Embrace magasan felülmúlja! A hónalj borotválása is simán megy vele...csak tudni kell hogyan emeljük fel a karunkat és hogy feszítsük a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 2.

Dióssüti

2013. február 2.

A ketpenges eldobhato borotvak utan igazi megvaltas ... sitty-sutty es mar sima is mindenhol :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 2.

annapanni

2013. január 6.

ismét próbát tettem vele. könnyen siklott, nagyon megörültem neki, hogy mégis működik, bele is lendültem a félkezes borotválásba. egy ponton belegyalult a bőrömbe és gyöngyözni kezdett a vér:( mégsem nekem találták ki. kipróbáltam egy férfi ötpengéset is, könnyebben fordul viszont ehhez képest életveszély:)

Biztonságosnak biztonságos, a krémező- és gumicsíkok miatt szinte nyomni kell a fejét a bőrhöz, hogy a pengék elérjék a szőrt. Nagyon sokszor kell áthúzni, hogy rendesen levágjon valamit. Az utántöltője 5400ft/4db, ennyiért maradok az eldobhatónál.
A zuhanyálló és atombiztos borotvatartó meg folyton rámesett a csempéről, nem akart megtapadni rajta.
Méghogy hajlatok, ha-ha! Nem tudom úgy fordítani, hogy a hónaljat is rendesen leszedje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 6.

Nessy

2012. december 24.

Sajna nekem mindenhol borotválni kell magam, mert hiába vettem drága epilátort, hiába kínoztam magam órákig, nekem nem szedte le rendesen a szőrt, és rettenetesen begyulladtak a szőrtüszőim. A gyanta sem vált be, mert különös gondosság mellett is bevérzett tőle a bőröm. A végleges szőrtelenítés nem éri meg pihés, világos szőrre, mert úgy nincs garantált eredmény. Így itt ragadtam a Gillette borotváknál. Előtte sima Venusom volt, azt is szerettem, de ez még jobb, még gyorsabb, nem vágom meg magam vele, selymes sima a bőröm, persze csak egy napig...de ez nem a borotva hibája. Szeretem, és nem cserélném le másra. Ja, és tényleg sokáig éles marad!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 24.

beautygeek

2012. november 27.

Nagyon szeretem ezt a borotvát. Régebben mindig olcsóbb, egyszer használatos borotvákat használtam. És azok után ez valami fantasztikus. Meggyorsítja a borotválkozást és nagyon biztonságos. Én lábra és hónalja használom. Lábat hetente 2x, hónaljat kétnaponta borotválok és így nekem 1 vagy másfél hónapig kibirja egy penge.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 27.

Lisette

2012. szeptember 16.

Egyetértek az előttem szólóval, nálam is maximálisan bevált ez a borotva. :) Bár hozzá kell tennem, a szőrtelenítési procedúrám elég "érdekes". :D Én először ugyanis epilátort használok, majd fürdésnél, a zuhany alatt veszem igénybe az Embrace-borotvát. Alkalmazom lábon, karon, hónaljon, bikinivonalon. (Közvetlenül az intim területeknél egy másik borotvát használok, mert ennek túl nagy a feje ahhoz, hogy ott is kényelmesen lehessen használni.) Az eredmény babapopsi simaságú bőr, és így, epilátorral kombinálva egy penge is nagyon sokáig bírja. Az ára tényleg húzós, éppen ezért a napokban vettem egy csomag eldobható Venus Simplyt, de a nyomába sem ér az Embrace-nak. Szóval tuti, hogy vissza fogok térni hozzá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 16.

Kmanci

2012. szeptember 15.

Én nagyon szeretem, meglepődtem a kommenteken. Igaz főleg a hónaljamon használom, mert amúgy gyantázok, de előfordult már, hogy SOS borotválkozásra volt szükségem, mert a gyantához nem volt időm/kedvem és jött egy olyan program, ahol nem jelenhettem meg szőrösen. És olyan időszakom is volt, amikor egy porcikám sem kívánta a fazongyantát, és akkor áttértem a borotvára. Őt használtam akkor is, és a mai napig elégedett vagyok vele, amíg kapni lehet, addig ezt fogom használni. A tapadós tartója nekem sem maradt meg sokáig a falon, de nem is baj, a fürdőszoba polcon megvan a helye, a zuhanyzóban nem egyszer levertem. A legjobb, hogy mióta ezt használom nem vettem borotvahabot vagy zselét (kb. 3-4 éve). A penge tényleg elég drága, de amikor a fazonomon használtam is nagyon sokáig bírta, nagyon lassan életlenedett el, így, hogy csak hónaljra használom, az örökkévalóságig elég egy penge.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 15.

HBrigi

2012. szeptember 14.

Az árához képest lehetne jobb is! A problémás helyeken tényleg nehézkesen használható. Ami nálam a csúcs, árban és minőségben is a Wilkinson Xtreme 3 Beauty, pedig az csak 3 pengés!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 14.