Gillette

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   2 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szzsofi, Módosítva: 2013. június 21.

Kiszerelés:   2 db
Kategória:   Szépítő eszközök

minus8

2017. július 20.

Tökéletesen simára borotvál, de mondja meg nekem valaki miért ad ki néha olyan nyikorgó hangot, hogy a hátamon feláll a szőr???? :D Rosszul fogom vagy mi a gond vele? Életlen sem lehet, mert első használatnál is volt ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 20.

balankaa01

2017. július 11.

Legutóbb ilyet vettem, szerintem ez a borotva egy megváltás.
Kézreesik, szép, jól szappanoz. Vagy hát nekem mindegy, én soha nem használtam még borotvahabot, így is tökéletes eredményt tudok elérni. Természetesen előtte mindig alapos radírozást végzek.
Egyedül azt nem értem, hogy minek ez az erőteljes illat. Engem zavar. Jó, a párom szerint kellemes, személyfüggő... :D

Namost, én nem értem, hogy mi ez a önvagdosás dolog... Sietségemben hajlamos vagyok lehasítani a körmömet borotvával, de nem sértette még fel egy se a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 11.

Legutóbb ilyet vettem, szerintem ez a borotva egy megváltás.

PaNel95

2017. július 11.

Nekem nem vált be. Nagyon karcolta a bőrömet a penge. Azt hittem csak hibás a borotva, de a többi is ugyanilyen volt. Illetve nem végzett alapos munkát. Több szőrszálat is otthagyott, többször is végig kellett mennem a lábamon vele. Néhol pedig elég csúnyán kipattogtam tőle.
Ennek ellenére elhasználtam, ha már megvettem, és meglepően jól bírták a pengék. Nagyon jó minőségűek egy eldobhatóhoz képest, de ennek ellenére, ha éppen nincsen kedvem egy vagyont a borotvakészülék pótfejéhez, akkor inkább kétpengés eldobhatót veszek, mert az sokkal jobban bevált. Márkán belül is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

heni0306

2017. május 23.

Szeretem ezt a borotvát, szerintem a strapát is jól bírja. Vagy ezt használom vagy a Gillette Tropicalt. Az hogy néha kipattogok, vagy megvágom magam, szerintem nem a borotva hibája, hanem az enyém. Vagy ügyetlen vagyok, vagy épp kevés habot használok. Kipattogás ellen nekem bevált hogy a meleg vízes hajbalzsamos felpuhítás + borotválás utáni nyugtató krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

juventina07

2017. május 9.

Nem vált be,itt ugyan mindenki dícséri nekem nem jött be.Sőt kipattogzok tőle,viszketek.Nem veszem újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 9.

Feketebarbi

2017. március 26.

Nem jó!!! Annyira idétlen feje van, hogy csak a lábszár egyenes részén teljesít. A térden nem fekszik, vagy megvágom magam, vagy rajta hagy sok szálat, vagy mind2.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 26.

dori03

2016. szeptember 3.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, azonban számomra nem épp tökéletes. Eleinte rettenetesen ki is pattogott tőle a lábam, pedig ez a néhányszáz forintos eldobhatóknál sem volt eddig jellemző (igaz, mostanra ez már megszűnt). Megvágni is sikerült vele magam, bár ez meg lehet csak az én hibám volt. Viszont az eredményt sem érzem tökéletesnek, közvetlenül borotválás után is már olyan, mintha legalább 1 napos lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

xxNikixx

2016. augusztus 5.

Ez a borotva szerelem!! Ezzel még sosem vágtam meg magam sehol ami a legnagyobb pozitívum. Ráadásul 3 használat után sem dobom el, mert még jó. Biztos újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

marmalade

2016. július 26.

Ennyire rossz borotvám még soha nem volt. Az egy dolog, hogy az eredmény nem tökéletes, még csak a közelében sincs, de hogy még ki is pattogjak tőle, az egy kicsit sok. Nem tudom, mennyire tartós, mert egy hét szenvedés után kivágtam a kukába. Inkább kiadok az Embrace pótfejeire négyezret, mint hogy ezzel kínozzam a bőrömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 26.

Gabicc

2016. július 15.

Őszintén szólva nekem nem vált be. Az itteni vélemények alapján vettem meg. Az tényleg jó benne, hogy szinte lehetetlen megvágni magadat vele, viszont én az olcsóbb borotvákkal sem vágom meg magam, szóval ez nem szempont. A legnagyobb hibája szerintem, hogy nem lehet teljesen simára borotválni vele. A pengék tartósságát sajnos nem tudtam tesztelni, mert így nem is használom el (pedig többször próbálkoztam), inkább másik fajtát vettem. A másik dolog amig nem szeretek benne, hogy a krémező csíkja konkrétan semmit nem ér, mert a rajta lévő gumis felület (ami gondom arra szolgál hogy ne vágjuk meg magunkat) miatt nem csúszik a borotva. Én nem szeretek borotvahabot használni, ezért nálam ez is fontos lenne. A kialakítása jó lenne, tetszik a hajlékony feje, de sajnos ez nekem kevés :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 15.