Gillette

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   2 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szzsofi, Módosítva: 2013. június 21.

Kiszerelés:   2 db
Kategória:   Szépítő eszközök

hdora87

2016. május 22.

Nagy kedvenc! Nagyon sokáig használtam. Most gondoltam kipróbálok másik borotvát,de lehet,hogy visszatérek hozzá. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 22.

im

2016. május 20.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, nagyon untam már, hogy mindig összekaszabolom magam az olcsó, de vacak eldobható borotvákkal. Ez a csomag nem olcsó, de szerencsére tényleg nem kell eldobni egy használat után, és még sosem vágtam meg magam vele. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 20.

magdus.kis

2016. április 21.

Évek óta ezt a fajtát használom, már nagyon sokszor ezt vettem meg, nem is próbálok ki másikat, mert számomra ennél jobb nincs. Árban is teljesen jó. A két borotva 1200 körül van. Általában a Rossmannban veszem meg és akkor még 10% is jár belőle. Nem vág, de hatékony. Amikor még új, van egy nagyon fincsi illata, de ez elillan egy pár használat után. Nekem nagyon nagy kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

rorsi

2016. április 21.

Abszolút kedvenc! Szinte hihetetlen, hogy jó pár használat után is ugyanolyan hatékony mint az elején. 2 darab volt a csomagban, az ára is teljesen elfogadható, főleg ha a tartósságát nézzük. És hiába az élesség, egyszer sem vágtam meg vele magam. Ha lehetne több pontot is adnèk neki, de mivel 5 a max így 5*-ös! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

Vvn

2016. április 13.

Jól vág, nem irritál a korábban használtakkal ellentétben. Mi kell még??

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 13.

Jól vág, nem irritál a korábban használtakkal ellentétben. Mi kell még??

ElisaB

2016. április 11.

A lehető legjobb borotva, amit eddig használtam.
Nagyon színpatikus a borotva feje, és aki fél kipróbálni, meg kell, hogy nyugtassam. A legbiztonságosabb borotváról van szó.
Könnyen siklik és az elképesztő kicsi szőrnövekedést is leviszi simán. Egyszer sem vágtam meg vele magamat.
Hónaljra és lábra használom.
Érdekes, hogy a pengéje nem kopik annyira, és ez egy pozitívum. Tuti újraveszem még.
Ment az 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 11.

A lehető legjobb borotva, amit eddig használtam.
Hónaljra és lábra használom.
Ment az 5 csillag.

MikoAlice

2016. március 19.

Kedvenc borotvám, mert nem sérti meg a bőröm és könnyen siklik. Jó az illata is és olcsó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 19.

katenn64

2016. március 7.

Már évek óta csak ezt használom, ár-érték arányban tényleg verhetetlen. Nagyon könnyű vele borotválkozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 7.

citrompor

2016. február 7.

Legeslegjobb! Még soha nem vágtam el vele a lábam, pedig már 2 éve ezt használom. Sokáig is bírja és nem rossz a bőrnek sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 7.

MissKenedy

2016. január 7.

Ár/érték arányban verhetetlen. Bár egyszer használatos, én havonta veszek új dobozt, két hétig simán használható 1 borotva. Utána kezdem érezni, hogy nem szedi teljesen le. Havi 1100 Ft-ot röhögve megér:)
Hozzátenném a rendes gilette női borotva is ugyanúgy elhasználódik két hét alatt. Azt sem lehet hónapokig használni. Ráadásul aranyárban vannak a fejek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 7.