Gillette

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   2 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szzsofi, Módosítva: 2013. június 21.

Kiszerelés:   2 db
Kategória:   Szépítő eszközök

Tamara91

2015. november 21.

A márkát nézve nagyon jó árban van. Imádom, sokáig bírja. Eldobhatók közül sztem ez a legjobb!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 21.

Szimat

2015. szeptember 27.

Fontos információ: ennek narancsillatú a nyele!:D
(Nem írom le, hogy onnan tudom, hogy a fogaim közé kaptam, míg a másik lábamat haboztam épp...:)

Ezzel együtt nekem a régi Venus borotvám simább és tartósabb végeredményt ad, eldobhatókból pedig csakis a kis rózsaszín, 3 pengés (Simply Venus 3) a nyerő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 27.

Fontos információ: ennek narancsillatú a nyele!:D

AporBogarkaja

2015. szeptember 27.

Ez nem eldobható borotva kérem szépen, ki lehet cserélni a fejét, random módon más Gillette Venus pengével, nekem is ilyenem van, és nagyon nagyon imádom. "Csak" három pengés, de nagyon szépen dolgozik, és a feje sem igazán kopik, én nagyon szeretem használni, gyorsan lehet vele elérni szőrtelenséget, és az ára sem vészes. A nyele jól kézbe illik, és szuper, hogy a feje mozgatható, így alkalmazkodik a hajlatokhoz. Ismét egy ötcsillagos termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 27.

Marlise

2015. szeptember 3.

Azt hiszem, sokat mond, hogy azért regisztráltam, hogy gratulálhassak a termék forgalmazóinak. Még soha nem próbáltam a borotvát, és úgy tűnik, egyből beletaláltam egy nagyon jóba. Könnyű a használata, egyáltalán nem vág, kíméli a bőrt, a hajlatoknál is jól lehet vele dolgozni. Az árával semmi bajom, tekintettel az alternatív módszerek méregdrágaságát és borotvaválaszték körében szerzett nulla tapasztalatomat. Tökéletes, bárkinek ajánlanám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

sznoemi

2015. augusztus 23.

Nem vágom meg vele magam,ami nagy szó,az ára is tűrhető.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

Nem vágom meg vele magam,ami nagy szó,az ára is tűrhető.

2015. július 11.

Az itteni pozitív vélemények miatt vettem meg, és nem csalódtam. Tényleg nem vágom meg magam vele, más eldobható borotváknál ez előfordult, mivel legtöbbször sietve használom. Ára sem vészes. Én nem is pattogtam ki tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 11.

Pillamilla

2015. július 9.

Eddig nem használtam eldobható borotvát, viszont kerestem a Venus Embrace borotvám mellé egy kisebb fejűt is, ezért szétnéztem itt a KM-n és ez tűnt a legjobb alternatívának. Az ára miatt nagyon megéri, kb. 1000 Ft-ért kapunk két borotvát, amik nagyon szépek (ez sem utolsó szempont! :D) az áruk és eldobható mivoltuk ellenére. A nyele nem csúszik, az illata fantasztikus, és valóban könnyen siklik, a kisebb feje is praktikus a hajlatokban. Egyetlen problémám, hogy ettől könnyebben pattogok ki, Az Embraceszel ez majdnem lehetetlen volt.. Viszont az ár ezt ellensúlyozni tudja, úgyhogy marad öt csillag, megéri :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 9.

evatakacs

2015. június 9.

Nagyon nagyon jó, tuti újraveszem . Sokáig éles marad !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 9.

Nagyon nagyon jó, tuti újraveszem . Sokáig éles marad !

Veronikakrisztina

2015. április 24.

Legjobb eldobható borotva. Kísérleteztem más termékekkel is,de gyorsan visszatértem hozzá. Könnyen siklik a bőrön, nem vágom meg magam. Nagyon tartós, sokszor csak a baktériumok miatt dobom el. Borotvában megtaláltam az igazit. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 24.

albertinablogg

2015. április 24.

Szerintem 1299.,- forintos árért ez a borotva éri meg a legjobban, mert nagyon sokáig lehet egy darabot használni. A krémezőcsíknak tetszik az enyhén narancsos illata. Két éve ezt használom, jobb mint az összes többi eldobható borotva, amitől kipattogtam, kivéreztek a szőrtüszőim, mert nem voltak kellően élesek. Nagyon jó simára lehet vele borotválni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 24.