Gillette

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   2 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szzsofi, Módosítva: 2013. június 21.

Kiszerelés:   2 db
Kategória:   Szépítő eszközök

tzsofiaa

2015. március 26.

Gillette Venus Eldobható borotvák a legjobbak minden szempontból! Kár, hogy nálunk ilyen csekély a választék és nincs forgalomban a Sensitive, Oceana, Tropical!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 26.

dettybetty

2015. február 8.

Nekem mindig az a problémám az eldobható borotvákkal, hogy vagy nagyon gyenge a pengéjük vagy pedig baromira kipattogzok a használatuk után. Ennél mindezt nem tapasztaltam. a több pengének köszönhetően nem vágtam meg magam, nem sértette a bőrömet és a krémezőcsik is kellemesen hidratálta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 8.

RitaJudit

2015. február 8.

Strapabíró, kézre áll, gyorsan végzek vele, tartós. Nagyon bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 8.

Strapabíró, kézre áll, gyorsan végzek vele, tartós. Nagyon bevált!

csipita

2014. december 11.

A rendes Venus borotvám volt évekig, arra vettem mindig új fejet, amíg ki nem próbáltam ezt,az eldobható változatot. Nagyon szeretem, semmi értelme sincs venni a jóval drágább, tartós változatot, mert semmivel sem tartósabb. Kb. fél éve van meg, az egyiket a sporttáskámban hordom, a másik az "itthoni", ezt használom sűrűbben. Vékony szálú szőröm van mindenhol szerencsére, így még minig nem kopott az éle. Ezután is ezt fogom használni!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 11.

Demonshadow

2014. október 6.

Az itteni vélemények alapján szereztem be, mivel a korábbi eldobható borotvák után szerettem volna egy tartósabb borotvát. Kevésbé éles, mint az a termék, amit előtte használtam, viszont az illatát imádom (nem is tudtam, hogy illatosított!)! Árban oké, pláne, ha tényleg kitart addig, amíg mások ígérik. Egyedül az bosszant, hogy lassan tudok csak haladni vele, de azt hiszem ez pusztán abból fakad, hogy szeretek nagyon gyorsan túl lenni a dolgon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 6.

Desire

2014. augusztus 6.

remek termék, a megvágás kizárva, pár perc alatt végzek mindenhol, sokáig elég...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 6.

DNBianka

2014. július 20.

Elég jó borotva,konnyen igazodik a bor felszínéhez,eddig egyszer vagy maximum 2 szer ha megvágtam vele magam,ajánlom !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 20.

love_cinderella

2014. július 8.

A legjobb borotva amit eddig használtam! Nagyon sokáig jó, én majdnem fél évig használtam egyet 2-3 napi használat mellett. És + pont, hogy nem vágom meg vele magam egykönnyen :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 8.

jadegirl

2014. június 27.

Kedvenc borotvám! :) Több értelme van ezt megvenni mint egy olcsó 10 darabosat amit aztán tényleg egy használat után lehet eldobni. Nagyon jók a pengéi,soha nem sebzett még és már a pár mm-es szőrt is leviszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 27.

Nix

2014. május 27.

A valaha használt legjobb borotvám!
Majdnem egy éve vettem az első adagot (2db) és azt kell mondjam, hogy heti 1-2 használat mellett 4 hónapig bírta egy borotva.
Nem pattogok ki tőle és soha nem vágott meg.
Én a hozzá való borotvahabbal használom. Elsőre a hab és a borotva is drágának tűnhet, de nagyon költséghatékony. Tegnap vettem a DM-ben, ahol most a legolcsóbb (1099 Ft)
Különben a borotvának enyhe trópusi gyümölcs illata volt, nekem nagyon tetszett, de pár használat után már nem volt érezhető.
Amit sajnálok, hogy egyre kevesebb fajta borotvát meg habot találni nálunk a Gillette-től.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 27.

A valaha használt legjobb borotvám!
Nem pattogok ki tőle és soha nem vágott meg.