Gillette

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   2 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szzsofi, Módosítva: 2013. június 21.

Kiszerelés:   2 db
Kategória:   Szépítő eszközök

zsazsa

2014. május 26.

Mindent szépen leszed, az intim részen is teljesen jól használható, nem nehéz a nyele, de eldobhatós borotvához képest kicsit drágállom az árát, és kicsit csikorog a bőrömön. Jobb egyes tartós borotváknál, de másoknál viszont nem. Keresem az igazit borotvából, de nem ez lesz az.

Frissítés: Muszáj felpontoznom 1 csillaggal, mert nagyon jól bírják a pengék, már elég rég óta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 26.

Mintyss

2014. február 7.

Régebben szívesebben használtam, mert egyszer se vágtam meg magam vele és elég alapos is volt. Mostanában viszont már másodszor fordul elő hogy újraveszem és tompábbnak érzem mint régen. Tapasztalta ezt más is?
Még mindig kedvelem, de ezek után csak négy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 7.

Még mindig kedvelem, de ezek után csak négy csillag.

babetttka

2014. február 2.

Én megtaláltam A borotvámat.Tavaly májusban vettük anyával, egyik az övé lett,a másik az enyém.Ezzel az egy borotvával elvoltam egéz nyáron(pedig kb.naponta,kétnaponta használtam..).Ősszel visszatértem az epillátorhoz,de ha gyors megoldás kell,akor még mindig előveszem,és teljesen jól működik.(Nem is értem,hogy valakinek hogyan ment tönkre 3 hónap alatt.)

Szóval részemről maximális 5*, ha lehetne 6-ot is adnék neki. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 2.

Szóval részemről maximális 5*, ha lehetne 6-ot is adnék neki. :)

TijuMK

2014. január 31.

Nekem is volt ilyenem, de nem tudom hogy bírhat ki 3 hónapot egy penge... nekem 5-6 alkalom után meghal minden borotva. Oké nem a szőke pihe szőrűek táborát erősítem, de azért mégis ennyi pénzért legalább 2 hetet várna tőle az ember.
Nagyon drága és nem hozza amit ígér, elég hitvány minőség szegény, csak a nevéért nem adok ennyi pénzt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 31.

hedgehog

2014. január 31.

Update: Nagyon szerettem, de 3 hónapot bírt ki a kettő (időnként gyantázok is), ez nekem kevés ennyi pénzért meg főleg. Lecseréltem, kár minden másban tetszett.
Eddig a legolcsóbb "sok van egy csomagban" eldobhatós borotvákat használtam, de egyre gyengébbnek éreztem a pengéket és egyre gyorsabban landoltak a szemetesben, így új megoldást kerestem. A Wilkinson Extreme borotvákat próbáltam ki először, de csúfos kudarcot vallottak. 1200 Ft-ért erősen hezitáltam, hogy ezt megvegyem-e, mert nem akartam újabb "egyszer használatos" borzalmat venni. De ez nagyon bevált! Nagyon jól siklik, maradéktalanul leviszi a szőrt elsőre, és nem csak a lábszáron, hanem a nehezen elérhető helyeken is. Ennek ellenére nem vágtam meg magam vele, még egyszer sem. A Wilkinson billenő fejét utáltam, de ennek nagyon jól meg van csinálva. Kézre esik, és nem túl nagy a feje, (mondjuk elviselném ha egy fokkal még kisebb lenne ). Tetszik a színe, persze ez mellékes, de mégis. :) Mintha enyhe narancs illata lenne?! De az is lehet, hogy csak oda képzelem a színe miatt. Más borotvákkal ellentétben gond nélkül, gyorsan lehet maradéktalanul kitisztítani, ezt nagyon szeretem benne. Ha valóban hónapokig bírja a pengéje, akkor én nem keresek tovább megtaláltam a borotvámat. Majd hónapok múlva jövök frissíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 31.

rainbow

2013. november 17.

Lassan 3 hónapja használom az első borotvát belőle, és még mindig szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 17.

Lassan 3 hónapja használom az első borotvát belőle, és még mindig szuper.

Echooo

2013. október 28.

Én annyira nem vagyok oda a nem stabil fejű borotvákért, de ennyit elnézek. Hatékony, könnyen tisztítható, sokáig bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 28.

kovacsrekaa

2013. október 1.

Nekem eddig ez a kedvencem! Eddig az eldobhatós szintén Aloe Vera csíkos Wilkinsont használtam,de az annyira rossz és drága és bántotta a bőröm...Ez tökéletes! Kézre áll, a feje a lábam vonalát követi, illata nekem kissé narancsos, ára 2 db-hoz képest borsos, de megéri én azt mondom :)

Update: a lábamon érzékeny a bőr, gondoltam teszek egy probát evvel a borotvával. Sajnos sok borotvával összevágtam a lábam, ezen kivül mindig piros foltos lett és égett.. De evvel a borotvával ezt elkerültem! Nem igényelt borotvahabot, szőrt szépen leszedte, lábam puha, nem irritált, egyből rátestápolóztam és nem csípett :o Lehet megtaláltam a "borotvám" ? :) Mindenesetre ajánlom érzékeny bőrüeknek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 1.

Floraline

2013. szeptember 23.

Szuper ez a borotva. Tökéletesen kézre áll, nem csúszik ki a kezemből, éles, és sokáig éles is marad. Miután én is besokalltam, és nem akartam 5 ezret fizetni a borotva fejekért megvettem ezt és már nem is akarok mást használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 23.

Montelino

2013. augusztus 29.

Én tavasszal vettem ilyet, mikor a karácsonyi csomagokat adták féláron a DM kínálatában. Volt hozzá (2 borotvához a képen látható csomagolásban) egy teljes méretű Gillette borotvahab és így volt annyi az ára, mintha csak a 2 borotvát veszem meg. Eldobható borotvából korábban is 3 pengés Gillettet vettem, de a rózsaszín verziót (az eldobható Wilkinson rosszabb szerintem mindnél), de ezt jobbnak találom. A pengék sokáig élesek és elég biztonságos a használata. Egy húzással leszed mindent, igaz nem vagyok egy Csubakka. :-D Intim részen talán a rózsaszínt könnyebb használni, oda nem ez való, de lábra és hónaljra tökéletes.
A legjobb borotvának még mindig az Embrace 5 pengést találom, de nem jobb annyival amennyivel drágább. Ha akciósak az Embrace pótfejek azt veszem meg, ha nem, akkor majd ilyet.

Akció mától (DM): "Vásároljon 1 csomag Gilette Venus Riviera eldobható női borotvát (2 db-os), és a másodikat 1 Ft-ért adjuk Önnek!"

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 29.