Gillette

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   2 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szzsofi, Módosítva: 2013. június 21.

Kiszerelés:   2 db
Kategória:   Szépítő eszközök

ribizli

2013. július 30.

Gillette-éknél tudják mi a jó, a Venus után ez a legjobb, sőt, gyakorlatilag a színüket leszámítva teljesen egyformák, annyi, hogy ennek nem lehet cserélni a fejét, de nem is baj, ugyanis nagyon sokáig bírja,már nem is tudom hány hónapja (de tuti több, mint fél éve) nyúzok egy ilyet és mellé párhuzamosan egy fejet a Venusból, igaz, felváltva használom őket, de még mindketten nagyon jól bírják, még mindig nincsenek kidobandó állapotban, nem is akarom elhinni. Ezen kívül csodásan két-három ujjbegylefeléhúzássalapengéken ki lehet varázsolni belőlük a szőrt, nem akad és torlódik bele, mint az összes többi márkánál, úgyhogy csúcsszuper. Én minden tájékon kényelmesen tudom használni, mindenhol tökéletes teljesítményt nyújt, nem sérti fel a bőrömet, esetleg mikor még friss volt, akkor kellett vigyázni vele, de azóta semmi gond, és igen, a simaság itt kezdődik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 30.

tiduj.90

2013. július 27.

Olvastam róla itt sok jó véleményt, ezért megvettem akciósan azt hiszem 950,-ért. Régóta egy másik Gillette-t használok, de annyira meg voltak itt sokan elégedve vele, hogy gondolta kipróbálom. Hát, jó nagy csalódás volt! Lehet, hogy én működök másképp, mint itt sokan, vagy nemtudom... de ha egy borotva ennyire borotvál, azt ki szoktam már dobni. Simaság??? Sehol... Előnye amit sokan írtatok, hogy megvágni magad vele kb. lehetetlen, és tényleg olyan, mintha simogatnának...de ennek a nagy gyengédségnek az ára, hogy sima nem leszel tőle, az tuti. Legalábbis a simaság nálam máshol kezdődik...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 27.

Lisette

2013. július 26.

Montelino, köszi, hogy felhívtad a figyelmünket az akcióra! :) A tesómmal meg is vetettem, mikor a Rossmann közelében járt, és nem bántam meg. :) A kedvenc borotvám az Embrace volt, de mivel annak elég borsos az ára, pontosabban a pengék, így azóta nem találtam meg a tökéletes alternatívát. Egészen idáig... Ez a borotva szuper! Remekül siklik a bőrömön és a színe is nagyon vidám. Egészen biztos, hogy újra fogom venni! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 26.

t.flora

2013. július 22.

Ez egy álom! Nem tudtam eddig, hogy a borotválkozás lehet igazi élmény is :) Akciósan vettem a Rossmanban, de teljes áron is újra fogom venni, soha többé más borotvát nem fogok használni, remélem jó sokáig forgalomban lesz. Egy húzással minden szőrszálat leszed, mintha csak simogatnám magam valamivel, annyira kedves a bőrömmel, csodálatosan sima lesz tőle minden :) A külseje is hihetetlenül igényes, gyönyörű csajos, igazi nyári hangulatú (bár télen is hű társam lesz) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 22.

ancsika3

2013. július 22.

A legjobb borotva, amit valaha használtam. Nem cibál, nem tép, egyszerűen szuper. A pasim szőrét is leszedi, és az sem koptatja jobban a pengéjét.

Mrs. Jackman

2013. július 17.

Hát ez nagyon fura, életem egyik legrosszabb borotvája, nem szedi le eléggé, irritálja és tépi a bőrömet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 17.

Heidi

2013. július 15.

Örülök,hogy kipróbáltam ezt a borotvát,mert sokkal jobban bírják a pengéi,mint a Wilkinson Quattro-nak.Több,mint 2 hónapja használom minden nap és nem vettem észre,hogy kopott volna.Megéri a pénzét,de nem is drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 15.

s_kitty

2013. május 22.

Ez életem legjobb borotvája! Megéri minden forintját. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 22.

Ez életem legjobb borotvája! Megéri minden forintját. :)

adri97323

2013. május 22.

Osztom az előzők véleményét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 22.

Osztom az előzők véleményét.

ritaszeged

2013. május 22.

Én is imádtam, én a napokban dobtam ki őket (2 év után) mert megvettem az isana cserélhető fejű változatát ami szintén szuper. Csak ajánlani tudom mert nagyon jól működik és sokáig élesek a pengék, jó a markolata, nem csúszik ki a vizes kézből, minden területre nagyon jól illeszkedik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 22.