Gillette

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   2 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szzsofi, Módosítva: 2013. június 21.

Kiszerelés:   2 db
Kategória:   Szépítő eszközök

cassiopeia

2013. május 22.

Hasonló a véleményem,csak ajánlani tudom!!!Nekem is nagyon sokáig bírták a pengék,a hajlatokban sem volt gondom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 22.

mankablogja

2013. május 19.

Júúúj,hát ez is megvan nekem!Ha hiszitek,ha nem,én már egy éve használom ugyanazt a két borotvát,ami a csomagban van,hetente többször,és még mindig ugyanolyan éles.Fogalmam sincs hogyan lehet ez,de egyszerűen szuper!Kényelemes a fogása,sosem vágom meg magam.1000 Ft körül volt a két darab,de mondom,már több mint egy éve.Ha lehetne 6-ost adnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 19.

grosesaxl

2013. május 7.

Eldobható borotva kategóriában a legjobb. Ma már nem ezt használom elsősorban,de ott van belőle egy a neszesszeremben mindig,amolyan sosem lehet tudni alapon. Nagyon nagyon jó termék,nem irritál,és elég sokáig bírja. AZért van ez a neszesszerben,mert mint előttem is írták,hab nélkül is jól használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

Lina14

2013. április 22.

nem irritál, sokáig elég, könnyen siklik habbal és anélkül is, kézre áll, a kis szivacsok miatt még könnyebb a használata, és csúszásmentes. nekem nagy kedvenc :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 22.

floracska6

2013. április 16.

Januárban én is megvettem összecsomagolva a borotvahabbal, jó vétel volt azt kell mondjam! Igaz mostmár a másodikat használom, de még így is rekord ideig bírja nekem az eldobható borotvák közül amiket eddig használtam. Nálam még a Venus cserélhető pengéssel is felveszi a versenyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 16.

Langel

2013. március 29.

Most vettem először, és egyelőre tetszik. Jól tartja az élét, és jó a krémezőcsík is ami rajta van. Jól és puhán lehet vele dolgozni, jól mozog a feje is. Jól lehet használni!

Update: Le kell vonnom csillagot. Nagyon hamar kimegy az éle. Ahhoz képest, hogy ez egy magasabb minőségű terméknek van árazva és bemutatva is, a minőségi 3 pengés eldobható "gagyibb" ugyaneddig vagy tovább tartja a pengéjét. Valamint a keskeny hajlatokban nehezebben lehet a nagy fej miatt használni. Viszont nagyon éles, amikor még "friss" :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 29.

poppy

2013. március 2.

Egyetértek, a legjobb borotva amit valaha használtam. Nem olcsó, de tényleg hónapokig bírja kopás nélkül. Biztonságos, és érzékeny bőrre is jó. Biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 2.

Rony

2013. március 2.

Egy darabot több hónapig is használok (heti 2x-i használat mellett).
Nem tudom pontosan, hogy mennyibe kerül, utoljára tavaly vettem (egyszerre több csomaggal szoktam venni), akkor 1000 Ft felett volt az ára 2 db-nak.
Szép sima lesz a bőröm a használata után, jó a fogása, nem csúszik ki a kezemből.
Rengetegszer újravásároltam, és amíg kapható lesz biztos, hogy csak ezt fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 2.

Egy darabot több hónapig is használok (heti 2x-i használat mellett).

Szaszmancs

2013. február 18.

Kedvenc borotvám,nagyon rég óta csak ezt használom. Könnyű használni,tökéletes a feje,élesek a pengék,amik nagyon lassan kopnak csak el,úgyhogy rendes tisztítás mellett sokáig lehet használni egyet,ráadásul a krémcsík vagy mi,ami rajta van,az is jól bírja a strapát. Igaz,hogy "eldobható" borotvák közt elég drága,de mivel nem hetente érik meg a kidobásra,elég jó vételnek tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 18.

sydney

2013. február 18.

Szerettem, kényelmes volt használni, teljesen sima lett a bőröm utána. Hordozható. Külön plusz a színe, mivel elég egyedi, ha több nő használja a fürdőszobát ez megkönnyítheti a megkülönböztetést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 18.