Giorgio Armani

Ár:   18 300 Ft, 24 500 Ft és 34 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: KuliKali, Módosítva: 2017. szeptember 6.

Ár:   18 300 Ft, 24 500 Ft és 34 300 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Douglas

"Semmi sem létezik szerelem nélkül. Ismerd meg azt az Armanit, amivel még nem találkoztál! Az időtlen eleganciát most a vagányság és a merészség váltja fel. Az Emporio Armani új férfi és női illata két szerelmes történetét hozzák el. A Beacuse It's You női illat gyümölcsös-orientális, vaníliával, pézsmával, málna jegyekkel."

Kiadás éve: 2017

Orr: Anne Flipo

Illatösszetevők: málna, neroli, rózsa abszolút, vanília, pézsma

Ár: Leírásban , Eladó: kolozsve
Állapot: Frissen fújva 5/10 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postán maradó
Emporio Armani Because It's You EDP 50 ml ÚJ
Ár: 12.500 Ft , Eladó: abodri
Állapot: ÚJ 50 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes vagy postán maradó
Kusika

2019. november 12.

Vásárlás mellé kaptam illatmintát és hazaérve rögtön kipróbáltam,bár nem vagyok az édes illatok nagy rajongója de ez egy kellemes
hétköznap is viselhető parfüm.Arányai nagyon el vannak találva mert sem a vaníliát sem a málnát nem tolták túl benne,először talán
kissé erős de idővel lecsitul és egy finom virágos gyümis illattá válik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 12.

kissé erős de idővel lecsitul és egy finom virágos gyümis illattá válik.

Lilu003

2019. szeptember 14.

Kellemesen gyümölcsös,enyhén virágos kis parfüm. Nekem tetszik, de nem nyújt különleges érzést. Nem túl kiemelkedő, de jó kis komfort illat. Armani-nak azért vannak sokkal komolyabb parfümjei, de ilyen is kell néha. Édes, tartós, vidám kis illat. Kedves, szerethető parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

nicolekitti

2019. szeptember 14.

Vásárlás melllé kaptam ajándék mintát. Nem bírtam ki, este fújtam belőle a csuklomra, reggel is még lehetett érezni az illatát.
Mikor fújtam fűszeresnek éreztem, fel is kaptam a fejem, hogy ez valami új lesz.
Kicsit később megmutattam páromnak, aki szerint édes.
Egy idő után olyannak éreztem, mint sok más parfümöt, nem sok egyediséget érzek benne.
Viszont tartosságra korrekt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Kicsit később megmutattam páromnak, aki szerint édes.
Viszont tartosságra korrekt.

PETRA820718

2019. szeptember 12.

Csak a csuklómra fújtam a drogériában, tökéletes választás lenne minden szempontból, külcsín, tartalom, igazi SZERELEM ILLAT, egy perc alatt bele habarodtam,ami nálam már nagyon ritka.., de alig egy óra múlva ki is ábrándultam.
Illat sehol,a varázs elillant, maradt a szomorú tény, a borsos ára.
,Szerelmet' többnyire hosszú távra keresünk, de ez csak fellángolás egy órára. .annak viszont tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Illat sehol,a varázs elillant, maradt a szomorú tény, a borsos ára.

Nikk89

2019. szeptember 1.

Én egyáltalán nem szeretem az édes illatokat; de ez még az én finnyás orromnak is kellemes. Kicsit talán szörpös illata van, de mégis van benne valami citromos felhang, ami sokat enyhít az édességén. Abszolút egy komfortillat, kényelmes, nem zavaró, enyhe, lágy. (cseppet sem erős) Hozzám egyáltalán nem illik (de ez mellékes),de mégsem az a tipik tömény tízezer forint feletti parfümök egyike (mint pl a la vie est belle, vagy black opium, vagy hasonló neves parfümök (engem ezekkel ki lehet kergetni a világból, megérzem és totál hányingerem van már ettől a tipikus szimpla "parfüm"illatfelhőből, amit már 2 km-ről is érez az ember), hanem egy sokkal kellemesebb gyümölcsösebb illat. Én egyébként így nyáron szívesen használnám, de nem tetszik annyira, hogy kiadjak érte ennyi pénzt. Egyszóval málnás-szörpös-pézsmás-virágos lágy illatocska.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

csillabella

2019. augusztus 13.

Finom illata van, és tartós is. Egy-két fújást sokáig lehet érezni, belengi a szobát. Párom nagyon szerette rajtam. Hozzám valahogy nem került közel ez az illat: édeskés, jó volt megszimatolni, de magamon egész nap olyan semmilyen, jellegtelen, mintha egy illatósító lett volna, nem az én illatom. Szerencsére nővéremet boldoggá tettem ezzel, mert ő nagyon szerette, így megkapta.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

rebecca12

2019. augusztus 3.

Azota vágytam ra, hogy megjelent, aztán decemberben megkaptam szulinapomra. Azóta hasznalgatom, de nem lett óriási szerelem:(
Amúgy jó az illata, finom édeskés, de valahogy nem nyúlok erte minden nap. Emiatt csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

leila0803

2019. július 6.

Nekem telitalalat! Finom, gyumolcsos es viragos kellem! Tartos, nyari, egyszeruen nagyszeru.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 6.

flobianti

2019. április 21.

Új parfümöt kerestem, akciós volt,megvettem. Nem volt így sem olcsó, de annyit megért! Nem lesz kedvenc, de szeretem használni, A málna elég meghatározó benne. Aki azt nem szereti, ne vásároljon ilyen parfümöt!

Fel szeretném pontozni.. Nagyon kellemes,szuper. tartós parfüm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 21.

Fel szeretném pontozni.. Nagyon kellemes,szuper. tartós parfüm.

PDL201

2019. április 13.

Nsgy parfummanias vagyok😀 Most is van a polcomon 6 parfum. Ez a kedvencem oszre, telre. Csodalatos illat, allandoan megdicserik és kérdezik ez melyik parfum. Douglasben felfujtam es még köv nap is éreztem magamon. Meg is vettem a legnagyobb kiszereléssel😀 Nem bántam meg, újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Színezék. Narancssárga.