Best of Beauty 2019

Giorgio Armani

Ár:   18 300 Ft, 24 500 Ft és 34 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: KuliKali, Módosítva: 2017. szeptember 6.

Ár:   18 300 Ft, 24 500 Ft és 34 300 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Douglas

"Semmi sem létezik szerelem nélkül. Ismerd meg azt az Armanit, amivel még nem találkoztál! Az időtlen eleganciát most a vagányság és a merészség váltja fel. Az Emporio Armani új férfi és női illata két szerelmes történetét hozzák el. A Beacuse It's You női illat gyümölcsös-orientális, vaníliával, pézsmával, málna jegyekkel."

Kiadás éve: 2017

Orr: Anne Flipo

Illatösszetevők: málna, neroli, rózsa abszolút, vanília, pézsma

Emporio Armani Because It's You EDP FÉRFI
Ár: 16.000 , Eladó: aidanne
Állapot: Új, fóliás dobozából kivett, Helyszín: Bp, fizetés: Leirasban
Ár: Fufuk.Cserélném , Eladó: OlaszAdry
Állapot: Képen látható, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyesen,Postán mardóként.
Csilluci

2018. december 30.

Nem is tartós, nem is jellegzetes.

Ettől függetlenül kellemesen megkomponált illat, ha csak úgy megkapnám, elhasználnám, de pénzt nem adnék érte.

Jobban értékelem azokat az illatokat, amikre felkapom a fejem, hogy hű, ilyet is lehet komponálni?! Ez sajnos nem az, de egynek elmegy a hétköznapokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 30.

Nem is tartós, nem is jellegzetes.

mitzi01

2018. november 14.

Sok Armani-illat után váltottam a Bacause it's you EDP-ra és nem bántam meg, most vettem a harmadik 100 ml-es üveggel. Imádom az illatát, tartós, jó kedvem lesz tőle és nagyon sokan kérdezik, mi ez a finom illat rajtam - tehát még nem elcsépelt...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 14.

Katisza89

2018. november 5.

Kövezzetek meg, Escada parfümöt keresve ajanlották ezt nekem a Douglesben. :) imadom az édes vidám illatokat, még igy harminchoz közel is :) Rajtam elképesztően tartos, de annyira átalakul az illat a viselés alatt a bőrömön... Ezt nem tudom hova tenni... Amikor magamra fujom, akkor kb fel oraig nagyon finom édes illat, aztan hirtelen átalakul abba az orientalis illatvilágba, amit nagyon festett, tip-top, kiöltözött, tupirozott haju, piros rúzsos 60-as nőkön lehet érezni. Ezt az utobbit pedig ki nem állhatom :( emiatt csak hármas.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

CataKatinka

2018. október 18.

Egy kolléganőmmel nézegettük és illatoztuk a parfümöket, míg erre esett a választásom, azonban sajnos rajtam nem tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

souzanna

2018. október 2.

Őszintén szólva nagyon izginek találtam, amikor kijött ez a parfüm a férfi párjával. Azonnal le akartam csekkolni; első próbára nem tetszett, egyáltalán. Nekem túl virágos volt, ellenben a Stronger with you isteni, annyira meleg és édes illat, hogy fájt a szívem.
Aztán nyaralás alkalmával úgy alakult, hogy a kettőt kb. 1 áráért tudtam megvenni a reptéren, szóval egye fene alapon elhoztam.
Azóta rendre használom, de továbbra se vagyok elájulva tőle. Nem kifejezetten tartós, estére már csak az emléke marad meg, de azért elhasználgatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

karaibrahimgil

2018. szeptember 13.

Reálisnak érzem a 3 és 4 ⭐ közötti átlagot. Egyrészt egy egyszerű vaníliás málna kompozícióról van szó, amiben nincs semmi rafináltság, változatosság vagy titokzatosság. Másrészt azonban egy fiatalos, vidám, tartós és természetesnek ható kompozíciónak tudnám jellemezni. (Mondom ezt úgy, hogy a Guerlain Petite Robe Noire-jával és az YSL Mon Paris-jával ki lehet kergetni a világból, mivel kémcsőben kikísérletezett cseresznyére, illetve pezsgőre emlékeztetnek.)
Van olyan ismerősöm, aki 12 óra elteltével is érzi magán az illatát. Szóval van benne anyag, na.
A 4 csillag felé az döntötte el a Because It's You sorsát, hogy a férjem szereti rajtam...
A kupakkal viszont nem tudok kibékülni. 😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

A kupakkal viszont nem tudok kibékülni. 😀

Ferita

2018. július 21.

Megjelenésétől sokáig kerültem. Aztán valamikor május környékén megszagoltam a Müllerben és nem kellett több,beleszerettem 🙂
Szerencsére rajtam nagyon jó màlnás/vaníliás. Mostanában nagyon tetszenek a málnás illatok. Nem bántam meg,hogy megismerkedtünk 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 21.

Elkofen

2018. július 17.

Rajtam nagyon fincsi, tartós illat ez. Sokáig ki sem próbáltam, mert unalmasnak és jellegtelennek tartottam az üvegét. A csomagolása tényleg nem valami nagy szám és nem túl figyelemfelkeltő. A parfüm viszont nagyon kellemes és viselhető még ebben a nagy melegben is. Pontosabban az én bőrömön viselkedik nagyon szépen. Finom virágos, gyümis, de nem túl édes. Nem tolakodó és nem közönséges. Valahogy különleges és hívogató. Úgy gondolom fiatalos, de semmiképpen nem gejl. Gyakran a csuklómat szaglásztam, mert olyan kis vidám, bájos illat. Iszonyú tartós is. Ajándékba szívesen elfogadnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 17.

KKDDNor

2018. július 1.

Nyárra a kedvencem lett...télen maradok a chasmere- nál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Nyárra a kedvencem lett...télen maradok a chasmere- nál.

dorci993

2018. június 8.

Én szeretem ezt a kis cukit. Cuki, mert különösebben komolyan venni nem lehet, olyan tömény málnás-vaníliás cukorka, de nem tudok, és nem is kell minden nap Chanelhez (vagy Chanelbe) öltöznöm; szerencsére az irodában nem kell minden nap kiskosztümben pompázni:) Szóval ez az egyik kedvenc hétköznapi illatom, nem fullasztó melegben sem, viszont jól kitart egész nap (mondjuk 4-5 fújás). Viszont nincs különösebb érzelmi kötődésem hozzá, vagyis ha elfogy, körbepróbálom majd a parfüméria illatait, és ha találok valami jobban tetsző hétköznapit, azt fogom megvenni, tehát olyan messze van a signature-típusú illataimtól mint Makó Jeruzsálemtől, de nem baj, szerintem kellenek ilyen illatok is. Ma reggel a metró mozgólépcsőn egy mögöttem álló hölgy megjegyezte a vele utazó bácsinak, hogy "De finom málna illat van!", én meg kihúztam magam, hogy de jó, az amúgy nem túl kellemes levegőjű metróban nekem finom málna illatom van, hah! Mire a bácsi csak annyit mondott: "Nem tudom, én csak sajt szagot érzek." :D Remélem az már nem én voltam :DD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 8.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Színezék. Narancssárga.