Giorgio Armani

Ár:   18 300 Ft, 24 500 Ft és 34 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: KuliKali, Módosítva: 2017. szeptember 6.

Ár:   18 300 Ft, 24 500 Ft és 34 300 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Douglas

"Semmi sem létezik szerelem nélkül. Ismerd meg azt az Armanit, amivel még nem találkoztál! Az időtlen eleganciát most a vagányság és a merészség váltja fel. Az Emporio Armani új férfi és női illata két szerelmes történetét hozzák el. A Beacuse It's You női illat gyümölcsös-orientális, vaníliával, pézsmával, málna jegyekkel."

Kiadás éve: 2017

Orr: Anne Flipo

Illatösszetevők: málna, neroli, rózsa abszolút, vanília, pézsma

Emporio Armani Because It's You 5/10ml
Ár: 10ml/5ml ár a leírásban , Eladó: Mufurcka
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után foxi vagy p maradó

Nikk89

2019. szeptember 1.

Én egyáltalán nem szeretem az édes illatokat; de ez még az én finnyás orromnak is kellemes. Kicsit talán szörpös illata van, de mégis van benne valami citromos felhang, ami sokat enyhít az édességén. Abszolút egy komfortillat, kényelmes, nem zavaró, enyhe, lágy. (cseppet sem erős) Hozzám egyáltalán nem illik (de ez mellékes),de mégsem az a tipik tömény tízezer forint feletti parfümök egyike (mint pl a la vie est belle, vagy black opium, vagy hasonló neves parfümök (engem ezekkel ki lehet kergetni a világból, megérzem és totál hányingerem van már ettől a tipikus szimpla "parfüm"illatfelhőből, amit már 2 km-ről is érez az ember), hanem egy sokkal kellemesebb gyümölcsösebb illat. Én egyébként így nyáron szívesen használnám, de nem tetszik annyira, hogy kiadjak érte ennyi pénzt. Egyszóval málnás-szörpös-pézsmás-virágos lágy illatocska.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

csillabella

2019. augusztus 13.

Finom illata van, és tartós is. Egy-két fújást sokáig lehet érezni, belengi a szobát. Párom nagyon szerette rajtam. Hozzám valahogy nem került közel ez az illat: édeskés, jó volt megszimatolni, de magamon egész nap olyan semmilyen, jellegtelen, mintha egy illatósító lett volna, nem az én illatom. Szerencsére nővéremet boldoggá tettem ezzel, mert ő nagyon szerette, így megkapta.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

rebecca12

2019. augusztus 3.

Azota vágytam ra, hogy megjelent, aztán decemberben megkaptam szulinapomra. Azóta hasznalgatom, de nem lett óriási szerelem:(
Amúgy jó az illata, finom édeskés, de valahogy nem nyúlok erte minden nap. Emiatt csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

leila0803

2019. július 6.

Nekem telitalalat! Finom, gyumolcsos es viragos kellem! Tartos, nyari, egyszeruen nagyszeru.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 6.

flobianti

2019. április 21.

Új parfümöt kerestem, akciós volt,megvettem. Nem volt így sem olcsó, de annyit megért! Nem lesz kedvenc, de szeretem használni, A málna elég meghatározó benne. Aki azt nem szereti, ne vásároljon ilyen parfümöt!

Fel szeretném pontozni.. Nagyon kellemes,szuper. tartós parfüm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 21.

Fel szeretném pontozni.. Nagyon kellemes,szuper. tartós parfüm.

PDL201

2019. április 13.

Nsgy parfummanias vagyok😀 Most is van a polcomon 6 parfum. Ez a kedvencem oszre, telre. Csodalatos illat, allandoan megdicserik és kérdezik ez melyik parfum. Douglasben felfujtam es még köv nap is éreztem magamon. Meg is vettem a legnagyobb kiszereléssel😀 Nem bántam meg, újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

clevergirl

2019. március 27.

Nagyon kellemes, virágos,enyhén gyümölcsös tavaszra,nyárra való illat. Nem kislányos, felnőtteknek való vidám parfüm. Nem túl tartós, rajtam kb. 3-4óra.
Érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

Érdemes kipróbálni.

Anticinderella

2019. március 17.

Abszolút jól össze van rakva, kellemes, gyümölcsös, citrusos és persze tartós is, ami az én bőrömön elég ritka... szóval 5 csillag, nem azért mert annyira különleges, hanem mert teljesen rendben van, abszolút hozza azt, amit az ember elvár, a tartósság, illetve az, hogy valami ízlik és még a bőrömön is megmarad számomra egyenes út a sikerhez... :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

knoemi07

2019. március 17.

Nagyon karakteres, erős illat. Érettebb nőknek szerintem jobban áll.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

Nagyon karakteres, erős illat. Érettebb nőknek szerintem jobban áll.

brethalia

2019. február 20.

Elsőre nagyon tetszett, a drogériában kifújva egy kellemes kis édes illatnak tűnt, be is szereztem belőle üveges maradékot.
Azonban azóta nagyon nem jövünk ki jól, iszonyatosan szirupos lesz rajtam, nagyon tömény. :(

Alapvetően az édes illatokat szeretem, de ez már túl sok nekem. Sajnos/szerencsére nagyon tartós, ami a kedvelői számára plusz pont lehet, de nekem -1 csillag, mert nem lágyul, hosszú órák múlva is túl édes.
Szerintem tényleg a szirupos a legjobb szó rá, mindig ez ugrik be róla.
Kicsit olyan, mint az ilyen édes folyékony gyerekgyógyszerek, aminek az édességét túl kell tolni, hogy a gyerek hajlandó legyen lenyelni. :D

Feltettem eladásra, hátha jobb otthont talál a szekrényem mélyénél. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Szerintem tényleg a szirupos a legjobb szó rá, mindig ez ugrik be róla.

Feltettem eladásra, hátha jobb otthont talál a szekrényem mélyénél. :)

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Színezék. Narancssárga.