Giorgio Armani

Ár:   18 300 Ft, 24 500 Ft és 34 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: KuliKali, Módosítva: 2017. szeptember 6.

Ár:   18 300 Ft, 24 500 Ft és 34 300 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Douglas

"Semmi sem létezik szerelem nélkül. Ismerd meg azt az Armanit, amivel még nem találkoztál! Az időtlen eleganciát most a vagányság és a merészség váltja fel. Az Emporio Armani új férfi és női illata két szerelmes történetét hozzák el. A Beacuse It's You női illat gyümölcsös-orientális, vaníliával, pézsmával, málna jegyekkel."

Kiadás éve: 2017

Orr: Anne Flipo

Illatösszetevők: málna, neroli, rózsa abszolút, vanília, pézsma

Ár: Leírásban , Eladó: kolozsve
Állapot: Frissen fújva 5/10 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postán maradó
karaibrahimgil

2018. szeptember 13.

Reálisnak érzem a 3 és 4 ⭐ közötti átlagot. Egyrészt egy egyszerű vaníliás málna kompozícióról van szó, amiben nincs semmi rafináltság, változatosság vagy titokzatosság. Másrészt azonban egy fiatalos, vidám, tartós és természetesnek ható kompozíciónak tudnám jellemezni. (Mondom ezt úgy, hogy a Guerlain Petite Robe Noire-jával és az YSL Mon Paris-jával ki lehet kergetni a világból, mivel kémcsőben kikísérletezett cseresznyére, illetve pezsgőre emlékeztetnek.)
Van olyan ismerősöm, aki 12 óra elteltével is érzi magán az illatát. Szóval van benne anyag, na.
A 4 csillag felé az döntötte el a Because It's You sorsát, hogy a férjem szereti rajtam...
A kupakkal viszont nem tudok kibékülni. 😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

A kupakkal viszont nem tudok kibékülni. 😀

Ferita

2018. július 21.

Megjelenésétől sokáig kerültem. Aztán valamikor május környékén megszagoltam a Müllerben és nem kellett több,beleszerettem 🙂
Szerencsére rajtam nagyon jó màlnás/vaníliás. Mostanában nagyon tetszenek a málnás illatok. Nem bántam meg,hogy megismerkedtünk 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 21.

Elkofen

2018. július 17.

Rajtam nagyon fincsi, tartós illat ez. Sokáig ki sem próbáltam, mert unalmasnak és jellegtelennek tartottam az üvegét. A csomagolása tényleg nem valami nagy szám és nem túl figyelemfelkeltő. A parfüm viszont nagyon kellemes és viselhető még ebben a nagy melegben is. Pontosabban az én bőrömön viselkedik nagyon szépen. Finom virágos, gyümis, de nem túl édes. Nem tolakodó és nem közönséges. Valahogy különleges és hívogató. Úgy gondolom fiatalos, de semmiképpen nem gejl. Gyakran a csuklómat szaglásztam, mert olyan kis vidám, bájos illat. Iszonyú tartós is. Ajándékba szívesen elfogadnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 17.

KKDDNor

2018. július 1.

Nyárra a kedvencem lett...télen maradok a chasmere- nál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Nyárra a kedvencem lett...télen maradok a chasmere- nál.

dorci993

2018. június 8.

Én szeretem ezt a kis cukit. Cuki, mert különösebben komolyan venni nem lehet, olyan tömény málnás-vaníliás cukorka, de nem tudok, és nem is kell minden nap Chanelhez (vagy Chanelbe) öltöznöm; szerencsére az irodában nem kell minden nap kiskosztümben pompázni:) Szóval ez az egyik kedvenc hétköznapi illatom, nem fullasztó melegben sem, viszont jól kitart egész nap (mondjuk 4-5 fújás). Viszont nincs különösebb érzelmi kötődésem hozzá, vagyis ha elfogy, körbepróbálom majd a parfüméria illatait, és ha találok valami jobban tetsző hétköznapit, azt fogom megvenni, tehát olyan messze van a signature-típusú illataimtól mint Makó Jeruzsálemtől, de nem baj, szerintem kellenek ilyen illatok is. Ma reggel a metró mozgólépcsőn egy mögöttem álló hölgy megjegyezte a vele utazó bácsinak, hogy "De finom málna illat van!", én meg kihúztam magam, hogy de jó, az amúgy nem túl kellemes levegőjű metróban nekem finom málna illatom van, hah! Mire a bácsi csak annyit mondott: "Nem tudom, én csak sajt szagot érzek." :D Remélem az már nem én voltam :DD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 8.

Hanamizuki

2018. május 24.

Nem is gondoltam volna, de tetszik. Alapból nem vagyok sem Ármánis, sem Guccsis, nem tudtam mi lesz belőle, csak kipróbáltam a parfümériában a tesztert. Aztán úgy hozta a sors, hogy hozzám került egy kisebb mennyiség (mit úgy hozta, szóval vettem xD). Nekem így melegben sem túl sok, édes, az tuti, de mondjuk nekem az nem gond, az erősebb nyitány után egy vaníliás-málnás alap marad rajtam, ami szolidan, de kellemesen körbeleng egész nap. És ezt szeretem. Szeretem ha valami tartós, ha nem kirívó, ha nem érzik meg a másodikon, ha belépek a kapun, ha egybeolvadok az illatommal és ő pont ilyen. Nem a Nr1, ezért nem lesz 5 csillag, de egy erős 4-est mindenképp megér. Na az árát már nem biztos. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

Szeszi009

2018. április 27.

Tartós, különleges- imádom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 27.

Tartós, különleges- imádom.

KuliKali

2018. március 18.

Még nem véleményeztem az én kis parfüm királylányomat,annak ellenére hogy az összetevőit már feltöltöttem. Tavaly nyáron volt szerencsém egy különleges élményben részesülni,amikoris a németországi látogatásom során elkerültem egy nagyon takaros, egyszerű de annál minőségibb termékeket áruló apró parfümériába. Felpróbáltam a már-már unalomig hypolt BlackOpiumot,néhány számomra (hosszú éveken át tartó együttélés után) unalmassá vált Escadat, a Prada Candy is megfordult a zorromban,de végül kikötöttem nála. És akkor imádott talpig úriember parfümszaki nagybátyám szeme felcsillant és azt mondta:Ő az igazi,nem is kérdés. Azóta pedig ő az igazi,nem is kérdés. Nagyon ritkán váltok át egy kevésbé high Heidi Klum edt-re,egyébként csak ő. Mindenki imádja rajtam,a védjegyemmé vált. A barátaim,a párom,a családom (akik persze egyből lenyúlták volna hazatérésem után,de...) Tényleg van benne egy tipik fiatalos,játékos jelleg de nem ennyi. Ő ennél sokkal több. Ő a nő,a lány,a cuki,az szexi,a kedves de az is aki tudja mit akar. A málnát és a gyümölcsöket érzem ki nagyon,estére picit változik. Egyetlen fújás mindenhova elég,olyannyira hogyha nem mosom le másnap is tökéletes lehet. :) Nem tudom elképzelni mindenkin,ez igaz,mert ahhoz talán bohém,nem mindenkin áll jól,de akin igen,az szerintem egyből tudni fogja. Szerintem nyárra jegelem egy kicsit és elhasználom a testpermeteket amik már régóta várakoznak,aztán ősszel visszatérek hozzá. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

ulee86

2018. március 6.

Amikor először illatoltam, mosolyognom kellett. Ma újra rámentem erre a csodás üvegre és ugyanazt váltotta ki belőlem. Véleményem szerint egy kellemes gyümölcsös illat, amit, ha most volnék 20 éves, meglehet, hogy szívesen fújkálnék magamra. Igazán fiatalos gyümölcsösség van ebben, nem az az olcsó tiniparfürmös, de intenzív, nekem ananászosnak tűnik, noha tudom, nincs az összetevők közt. Minden esetre nem vagyok már 20, úgy érzem ez nekem már túl komolytalan volna. És ezért a mosoly. Stílusos üveg, imádnivaló illatt, bár akkor adták volna ki, mikor még el tudtam ilyesmit képzelni magamon. Életvidám fiatal csajsziknak jó szívvel ajánlom, inkább ezt fújják magukra, mint a rémes vattacukros löttyöket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

széva

2018. február 27.

Megtanultam már az évek során,hogy mennyire megosztó lehet egy parfüm. Annak idején mikor a Mánia kijött azt is sokan lehúzták az ismerőseim körében,ma már ő is legenda. lehet még kapni,de nem egyszerű hozzájutni. Nekem tetszik ez az illat én fogom használni azt hiszem, hétköznapra dolgozni szerintem jó lesz . Ma volt a premier és sokam megdicsérték. Nekem fontos,hogy kifújástól leszáradásig tetsszen. Olyan szép az üvege ,szeretem :-) Van helye a polcomon.

Most már tanúsíthatom,hogy buliba is megállja a helyét. A pasik szeretik orruknál fogva vezeti őket :-D

Nem tudom mi van benne,de agyondicsérik rajtam. Én már megszoktam hozzám símúlt a pár hét alatt,de a környezetem nagyon szereti.

Hát eladtam.....nem kívántam viselni.
Pedig semmi zavaró nem volt benne. Talán az elegancia hiányzott. Azért nem vonok le a pontjaiból :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 27.

Hát eladtam.....nem kívántam viselni.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Színezék. Narancssárga.