Best of Beauty 2019

Giorgio Armani

Ár:   18 300 Ft, 24 500 Ft és 34 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: KuliKali, Módosítva: 2017. szeptember 6.

Ár:   18 300 Ft, 24 500 Ft és 34 300 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Douglas

"Semmi sem létezik szerelem nélkül. Ismerd meg azt az Armanit, amivel még nem találkoztál! Az időtlen eleganciát most a vagányság és a merészség váltja fel. Az Emporio Armani új férfi és női illata két szerelmes történetét hozzák el. A Beacuse It's You női illat gyümölcsös-orientális, vaníliával, pézsmával, málna jegyekkel."

Kiadás éve: 2017

Orr: Anne Flipo

Illatösszetevők: málna, neroli, rózsa abszolút, vanília, pézsma

Emporio Armani Because It's You EDP FÉRFI
Ár: 16.000 , Eladó: aidanne
Állapot: Új, fóliás dobozából kivett, Helyszín: Bp, fizetés: Leirasban
Ár: Fufuk.Cserélném , Eladó: OlaszAdry
Állapot: Képen látható, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyesen,Postán mardóként.
skin

2017. június 20.

Jaj,így kell kezdenem. Nagyon megörültem amikor végre megszagolhattam a hétvégén . Azonban a kezdeti öröm csak az első szippantásig tartott,mintha egy vegyesbefőttből vettem volna szagmintát felbontás után. Szószerint ezt éreztem. Becsszavamra sosem találtam volna ki,hogy ez Armani. Nem tetszik, édes is meg virágos is meg gyümölcsös is és bizonyára nagyon trendi,de nem nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 20.

szeliger

2017. június 9.

Kicsit megolvastam a fragrantica-n is, a nem túl tartalmas egyetlen véleményt leszámítva az új információ, hogy a parfüm kitalálója Anne Flipo, ahh.... nekem nem passzol. Rajtam nagyon intenzív neroli, alatta a rózsa, az alap pedig vaníliás pézsmás. Találkoztam már valahol vele, semmiképpen nem újdonság, de még töröm a fejemet, hogy melyik illat volt ez. Lineáris és hát legyen, meglehetősen unalmas illat, bő méteres hatósugár tudatja, hogy jelen van, magabiztosan legalább négyórás tartósság, de nem bírom tovább, muszáj lemosnom. Nálam még jóindulattal sem ér két csillagnál többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 9.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Színezék. Narancssárga.