Giorgio Armani

Ár:   18 300 Ft, 24 500 Ft és 34 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: KuliKali, Módosítva: 2017. szeptember 6.

Ár:   18 300 Ft, 24 500 Ft és 34 300 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Douglas

"Semmi sem létezik szerelem nélkül. Ismerd meg azt az Armanit, amivel még nem találkoztál! Az időtlen eleganciát most a vagányság és a merészség váltja fel. Az Emporio Armani új férfi és női illata két szerelmes történetét hozzák el. A Beacuse It's You női illat gyümölcsös-orientális, vaníliával, pézsmával, málna jegyekkel."

Kiadás éve: 2017

Orr: Anne Flipo

Illatösszetevők: málna, neroli, rózsa abszolút, vanília, pézsma

Emporio Armani Because It's You 5/10ml
Ár: 10ml/5ml ár a leírásban , Eladó: Mufurcka
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után foxi vagy p maradó

audreyenn

2017. augusztus 2.

Szerintem jó illat, finom gyümölcsös, nekem kifejezetten nyári illat, de abból minőségi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Timi8

2017. július 28.

Kinek a pap...ugyebár. Nos, ha őszinte szeretnék lenni, alig vártam, hogy belefuthassak ebbe az ùj illatba és végre élesben tesztelhessem. Tele voltam rosszindulattal (még ìgy, édes illat imádòként is...), hogy vajon melyik illatròl hùzhatták le az ùjabb bőrt, minek lehet a koppintása, utánhallása...még egy Sì, vagy esetleg LVB...Tiszta unalom! Szánalom... Tényleg nem lehet, semmi ùjat kitalálni? Valami ùjra vágyom végre!!!! ....szòval, már előre puffogtam, de felfùjtam. Rögtön börre. Mi bajom lehet? Megcsapott az édes illata. Jajjj, de tudtam, még egy édesség, de minek? Kinek? ...khhmmm. Hát, nekem 😊 ugyanis annyira de annyira jòl harmonizál a bőrőmmel, hogy csuda! Eszméletlenül tartòs. Finomságos, igényes, édes, telt illat. Van benne tartás, elegancia, na és persze málna és vanìlia. Kedvenceim. Őszi kiszemelt!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 28.

angelina69

2017. július 22.

Egyelőre szintén csak blatteren kapott tőlem esélyt. Nem végezte egyből a kukában, mert láttam (szimatoltam) benne fantáziát. Így hát haza vittem, és vártam a csodára, ami nem jött el. Végül nem az én ízlésemet tükrözte. Az enyhén narancsos málnás kezdés nem volt rossz, vidámságot adott neki. Aztán előjött valami fanyar, savanykás, de ugyanakkor édes illat, ami nem az én világom. Ez is maradt meg végig. Szagolgattam a blattert néhányszor, hátha valami kép beugrik, kihez, mihez tudnám társítani ez az illatot. Úgy tűnik szegényes a fantáziám, mert semmi használható nem jutott eszembe. Talán, ha úgy adódik megpróbálom a bőrömön is, esetleg, ha hűvösebb lesz egy kicsit, de különösebben nem érzek rá ingerenciát, nem csigázott fel annyira. A tartóssága blatteren nagyon jó, másnap reggel is szépen érezhető volt. Ami javára írható még, hogy nem egy fojtós, harsány illat. Egy szó, mint száz, nekem nem jött be...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 22.

auberginecat

2017. július 17.

kezdem azzal, hogy azért adtam neki három csillagot, mert annyira jellegtelen és semmilyen, hogy még lepontozni sem lehet. az üvege elég csinoska, ahogy az az armani parfümökre általánosságban igaz. nagyjából úgy tudom jellemezni, hogy egy adag sí-t vagy arra hajazó valamit összekotyvasztottak egy olcsó, gyümölcsös löttyel, vagy nem is tudom. rossznak amúgy nem mondható, de olyan ez kicsit, mint a szeretet; az ellentéte nem a gyűlölet, hanem a közöny. és ez az illatocska bizony még csak utálatot sem képes kiváltani belőlem. ha kapnék egy üveggel, elfújkálnám nagy unalmamban, de hogy ezért pénzt adjak, pláne ennyit...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

Vaslady

2017. július 10.

Tegnap autóillatositót vettünk,nálunk a kis parfümériában,és ugye,ha már ott voltam,nem tudtam elmenni az nélkül,hogy valami újdonságot,ki ne próbáljak.
3 hete érkezett,és bizony mostanában hanyagoltam a helyet,de rögtön kaptam belőle az eladólány által,egy befújt papircsikot.
Édes illat,nagyon is vaniliás,mégis megtetszett.
A férjnek is,sőt...
Még ma is érezni a papircsikon,viszont nem túl erősen.
Gyümölcsökkel komponált vanilia aroma,amiben az tetszik,hogy mig édes,addig nem csak téli illatnak tudom bekategorizálni,simán nyár estéken,picit hűvöseb borús napokon is.
Tetszik,a gyümölcsössége.
Igaz,nem egy nagy eresztés,nem egy csavaros,érdekes,túlbonyolitott illat,és az is igaz,hogy az illatról nem az Armani divatház jutna az eszembe....
....de jó!
Hosszú távon,nem tudom,mennyire tudnék vele azonosulni,bevallom,ilyen édes parfümüm még sosem volt....
Borsosan mérik az árát,viszont nagyon kelendő lett,már csak egy 100ml példány üldögélt a teszter mellett.
Az ár 100ml-100 euró,hűségkártyával,10 euróval olcsobb.
Gondolkozom,gondolkozom.....egyenlőre 4 csillag,de lesz nekünk még közös pillanatunk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 10.

Édes illat,nagyon is vaniliás,mégis megtetszett.
A férjnek is,sőt...
Még ma is érezni a papircsikon,viszont nem túl erősen.
Tetszik,a gyümölcsössége.
....de jó!
Az ár 100ml-100 euró,hűségkártyával,10 euróval olcsobb.

Svetlana

2017. június 28.

Borzadály. Cukros, semmietlen lötyi. Még Avonnak is gyenge lenne.Szégyelljék magukat a parfümházak, hogy tavaly óta csak jellegtelen, igénytelen parfümöket dobnak a piacra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 28.

senskin

2017. június 26.

A Douglasban ajánlotta az eladó hölgy, hogy van egy új női parfüm, málnával. Mikor kifújtam, úgy megcsapott ez a frutty illat. Cukorka, abból is az olvadt, gej ízű. Hogyan rejthettek ebbe az üvegbe ilyen komolytalan illatot? Nem ilyenre számítottam az üvege alapján, hanem valamilyen pacsulis illatot vártam. Sehol nincsen ez az anyaillatoktól, a merész és nőies parfümök nyomába sem ér. Armanitól ez túl ócska lett. Sajnos. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 26.

Asianlover

2017. június 24.

Nagyon meglepett ez az illat. Olyan édes-gyümölcsös, fiatalos az eleje, hogy felmerült a kérdés, jól olvastam-e a gyártót? Az Escada simán megirigyelné. De ez pár perc után átváltott az orientális énjébe, ami engem egy 50 pluszos olasz/mediterrán jól ápolt hölgyre emlékeztet. Tudjátok, az a festett szőke haj, csinos, egyszerű fekete ruha, karakteres arany kiegészítők és cserzettre barnult bőr. Egyikkel sincs önmagában baj, csak az eleje meg a vége köszönő viszonyban sincs se egymással, és főleg nem a reklám sugallta képpel. Annyira disszonáns illat, hogy csak egy hármast kap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 24.

googles

2017. június 22.

Jegyei alapjan nem a kedvencem (a nerolit nem szoktam szeretni), es engem nem annyira varazsolt el. Nagyon edes, nagyon eros, de nem elegge komplex nekem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 22.

Masnuci

2017. június 22.

Leánykámra várva engedtem a csábításnak és különben is odakint tombolt a kánikula, bent a parfümériában kellemes hűvös fuvallat, na nem szaporítva a szót betértem az M betűs bűnbarlangba és górcső alá vettem néhány illatot. Többek között ezt is. Az első pillanatban kiderült, hogy nem egy könnyed légies illatról van szó. Amit először megidézett bennem az a Lancome Tresor La Nuit erőteljes édes felhője ami mindent beterít körülöttem. Őszintén szólva nem igazán vágytam most erre a tömény füstös-vaníliás gyümölcsszirupos édességre. Nem mondom, hogy rossz, de mindenképp hideg idős illat. Szerencsére csak papírcsíkra fújtam, így könnyen meg tudtam szabadulni tőle. Télen teszek még egy próbát vele, de köszönöm, most nem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 22.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Színezék. Narancssárga.