Giorgio Armani

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2012. június 14.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-vanília

Illatjegyei: feketeribizli,csipkebogyó,bergamot,áfonya,orchidea,magnólia,jázmin,gyöngyvirág,frézia,

ciklámen,bazsarózsa,szantálfa,pézsma,pacsuli,mirtusz

Ár: 2600.- / 5000.- , Eladó: eannamaria
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: Budapest l., fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, ajánlott levélként postán maradó
cingarela

2014. augusztus 12.

Én a férfi változatával vagyok úgy, hogy talán a legjobban sikerült férfiparfüm, amit valaha is szaglásztam, mivel nincs feltöltve (és lusta is vagyok, na meg ezer év mire a feltöltés megjelenik), így a hím változatát itt pontozom............10 csillaggal, a női sem rossz, de azért a férfi mögött kullog :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 12.

Tildi

2014. augusztus 10.

Ez volt az első Armani parfümöm. Imádtam, rajtam picit púderes volt. Tartós, finom illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

ursus

2014. április 20.

2013 május: Nagyon szerettem 2003-ban. Finom fűszeres nagyvilági illat. Csak egyszer vettem meg. Nehéz viselni; fárasztó az intenzitása. De mindemellett tökéletes illat!

Update: Őt is beszereztem az arany társa mellé :)
Imádom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 20.

Update: Őt is beszereztem az arany társa mellé :)
Imádom! :)

2014. március 18.

Nekem parfümszettben sikerült hozzájutnom (a másik parfüm az Armani She volt) Nagyon szeretem. Tökéletes illat, bár a She Nekem azért jobban tetszik. Tartós.

széva

2013. október 17.

Sajnos minden elmúlik ami jó volt valaha,hiányzik ő is nagyon különleges illat volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 17.

memyselfandi

2013. április 1.

Hú, ezzel locsoltak meg ma :D
Elég különleges, megfoghatatlan illat. Egyetértek az előttem szólókkal, ez leginkább érettebb nőknek (anya) való illat, ugyanakkor nagyon határozott, fűszeres, ezért valóban férfias beütése is van. És igen, vitát nem ismerő főnökasszony jellegűnek is nevezhetjük :D
Én a night-ot nem annyira érzem benne, inkább a tüzet, az erőt.
Nem egyszerű illat. 15 év múlva talán használni is fogom, ha még lesz és ha olyan leszek, amilyennek ma elképzelem magam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 1.

Hú, ezzel locsoltak meg ma :D
Én a night-ot nem annyira érzem benne, inkább a tüzet, az erőt.

Amanda

2012. december 25.

Csak egyetérteni tudok Odillal, valóban nem szexi illat, inkább olyan meleg, puha, bújós anya illata van.Néha ilyenre is szükségünk van.
Rajtam nem lesz maszkulin, de elképzelhető, hogy máson azzá válik.
Összességében: nem lehet melléfogni vele, főleg a hideg évszakokban finom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 25.

Rajtam nem lesz maszkulin, de elképzelhető, hogy máson azzá válik.
Összességében: nem lehet melléfogni vele, főleg a hideg évszakokban finom.

Odil

2012. december 20.

Ez az az illat, amiről bárki mondhatja (jogosan), hogy púderes, de én akkor is a legmaszkulinabb női parfümömként tartom számon. Sok az a fűszeresség, a bergamott és a mirtusz, nagyon sok, és bármilyen primitív is a fantázianeve, hibátlanul lefedi a tartalmat - tényleg az éjszakáéra hasonlít az illata. Egy tavaszi, üde, de növényekkel és bogarakkal teli, mély éjszakáéra, amelyben pár perccel ezelőtt elsétált egy Armani Maniát viselő hölgy. Van benne egy árnyalat a köd frissességéből is, izgalmas alkotás, egyik legrégebbi szerelmem.

Akkor fújom magamra, amikor határozott, kritikus, irányító szerepeket kell felvennem, és bár sokan imádják rajtam, valahogy még egyszer sem viseltem, amikor tudtam, a találkozás ágyban végződik, végződhet. Valahogy nem tudom erotikusnak érezni, hiába motoszkál az agyam racionálisabb részében, hogy ott van benne a potenciál, az én életemben ő túl markánsan más területet foglalt el.

Ud. Nagyon elviszi ez az illat a mostani élethelyzetem, hálás vagyok a józanságáért. Mintha állandóan figyelmeztetne, hogy mi a valódi dolgom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 20.