Giorgio Armani

Ár:   16 600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Judiit, Módosítva: 2014. március 4.

Ár:   16 600 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Különlegesen hosszantartó alapozó SPF 20 fényvédő faktorral.

Bőrgyógyászok által tesztelt. Nem komedogén.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Judiit

2014. március 29.

2014. március 29
Jöttem kicsit frissíteni a véleményemen egy hónapnyi használat után. Jelenleg ehhez a termékhez nyúlok a legtöbbet. Egészségesebbnek, természetesebbnek hat az összes többi alapozómnál. A napokban egy kevert általam keverthez nyúltam ( Maybelline Affinitone -vanille rose+ Revlon ivory) ég és föld a különbség az Armani javára. Armani előtt ez a megoldás tökéletesnek tűnt, de most még másoknak is feltűnt, hogy nem ugyanaz az alapozó van a bőrömön. Érdekes, hogy a mixem színe sem volt már jó a szememnek, sötét, kissé szolis hatású volt.

2014. március 3
Legújabb szerzeményem az alapozó gyűjteményemben :)
Double wear-ért indultam, aztán a Mammut D-ben kötöttem ki és ha már ott voltam akkor feltetettem ezt az alapozót.. Adtam neki egy fél napot, hogy mégis milyen viselni, mennyire tartós. Engem meggyőzött. Számomra sokkal természetesebb, mint a DW. Elvileg mattnak kellene lenni, de púder nélkül nekem inkább olyan egészséges bőrfényű. Egy, azaz egy pumpányi elég az egész arcra. Természetes a színe, de még mennyire :) ( DW Cool bone, itt pedig a 4-es a színem).
Annyira örülök, hogy Armani is gondol a hófehérkékre.
És az illata.... Isteni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 29.

2014. március 29

2014. március 3
Legújabb szerzeményem az alapozó gyűjteményemben :)
Annyira örülök, hogy Armani is gondol a hófehérkékre.
És az illata.... Isteni :)

Hidratálók: Butylene Glycol, Maltitol, Sorbitol, Aluminum Hydroxide

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Squalane eo 1 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sorbitol h 1 1