Giorgio Armani

Ár:   16 600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2013. október 6.

Ár:   16 600 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Könnyű, olajmentes folyékony alapozó Micro-fil technológiával

• Könnyedén felvihető és természetes végeredményt ad
  • Bársonyosan sima és selymes bőrt eredményez
  • Rétegesen is felvihető, áttetsző vagy közepes fedést tesz lehetővé
  • Egész nap tartós
  • Minden bőrtípusra alkalmas

Giorgio Armani Luminous Silk Foundation 5.5
Ár: 12000 , Eladó: eszterger
Állapot: néhányszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel / előre utalással posta
davidlemak

2018. február 27.

Legtökéletsesebb alapozó, nem véletlenül hírességek és sminkeseik kedvence!
Nekem kombinált bőröm van, és még ha át is fényesedik a T-zónában akkor is a helyén marad a pigment, nem szeparálódik szét és nem is emeli ki a száráz részeket, még a nap végére sem!
2-3 óránként nem árt blottolni, de szereintem ez teljesen belefér, mivel a végeredmény verhetetlen!
Nagyon sok főleg high-end alapozóm volt már, de még mindig ez a kedvenc, nekem olyan mint a photoshop, mert ugyan láthatatlan, de mégis elfedi amit el kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

Legtökéletsesebb alapozó, nem véletlenül hírességek és sminkeseik kedvence!

Zumitraveller

2017. december 11.

Kicsit több mint egy hete használom, minden nappal jobban szeretem. Előtte a Clinique beyond perfecting alapozót és hasonló, magas fedésű alapozókat próbáltam, gondolván, hogy minél erősebben fed annál jobb. Hát nem... bár mások az egekbe magasztalták, sajnos nekem a sűrű formula amit megmozdítani a bőrön komoly munka, egyáltalán nem vált be, ezért legközelebb már rutinosabban választottam. Kifejezetten folyékonyabb állagú, kevésbé fedő, nem maszk hatású alapozót kértem a dougleses hölgytől. Armani alapozóm még nem volt, de ez egy csoda az én bőrömön, kellemes szín, nagyon passzol, élettel teli az arcom, jól hidratál és az állaga is tökéletes. Fedési szempontból a pattanások vagy karikák elrejtésére korrektorral csodákat tehetünk, ha éppen szükség van rá !!! szuper cucc

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 11.

gabbica

2017. november 6.

Lassan 2honapja hasznalom ezt az alapozot es orulok, hogy az elso felindulasbol nem velemenyeztem. Elotte Chanel Perfection Lumiere-t hasznaltam, aminek eleg eros a fedese, gyonyoru szep, de a boromet nem akartam nap, mint nap terhelni vele. Hosszas keresgeles utan kotottem ki ennel az Armani alapozonal. Sokkal konnyebb es kellemesebb viselet, mint az elodje, a fedese nyilvan nem olyan eros emiatt. Nagyon szep, termeszetes finishe van, amivel nekem eleinte meggyult a bajom. A bevalt strobe creamet hasznaltam hozza primernek, ami a Chanellel tokeletesen mukodott, mivel az egy matt finishu alapozo...ellenben o kifenyesedett 1 ora utan, majd egyszeruen lefolyt tole az arcomrol. Primer nelkul szinten eltunt. Vegul tettem egy probat a Sephora smoothing and mattifying primerevel es lass csodat, TOKELETES! Epitheto,nem ul bele a rancokba, tartos, maximalisan termeszetes, egyaltalan nem maszkos, gyonyoru borfenye van, este 9-kor munka utan erintetlenul torlom le az arcomrol, es sajnos van 1-2 pattanasom szinte mindig, oket is elfedi, egesz napra...
A szinvalasztek eleg nagy, sikerult az en sapadt arcomhoz passzolo arnyalatot talalni, es megsem nezek ki gesanak tole, szep ude vilagos arnyalat. En kezzel szoktam felvinni, utana kicsit megutogetem blenderrel, hogy meg termeszetesebb legyen a vegeredmeny, enelkul kicsit valoban csikozodik, nehez kezzel eloszlatni szepen.
Nekem is egy 3 csillagrol indult, most mar egyertelmu 5-os, es az is lehet, hogy velem marad most par evig es a Chanel vonalat letaszitja a 4eve tarto tronjarol!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

souzanna

2017. október 8.

Csalódás.

Ennél jobban nem tudom egy szóban jellemezni.

Őszre szerettem volna valami olyan alapozót, ami színben világos (sápadt a bőröm), nem fojtogatóan sűrű de azért fed.
A kishölgy a Douglasban felkente a képemre, akkor tetszett is, a szín majdnem tökéletes volt. Azonban:

x gyakorlatilag nem lehet mivel felvinni úgy, hogy ne látszódjon, kézzel pocsékolás és csúnya lesz, lapos alapozóecset csak elmázgálja, nekem idáig a Shiseido kabuki ecsetem tudta elfogadhatóan felvinni a bőrömre
x pár óra alatt (1-2) az orromról és államról eltűnik, naponta 3x legalább újra kell kennem
x nem tartós, sőt ha a bőröm rossz napját éli és szárazabb akkor tényleg ritka undorító látványt nyújt, foltos lesz és beleül a ráncokba
x nem fed, gyakorlatilag a pirosságot alig fedi el
x másfél hónapja használom és gyakorlatilag elfogyott, ilyet még semelyik alapozómmal nem tapasztaltam

Nem mondom, szép az arcom amikor nagy küzdelem árán sikerül felkenni, de az kb. addig tart amíg beérek a munkahelyemre. Nagyon fárasztó állandóan azt lesni, hogy mikor kell újra kenni, emiatt rendelesen meg is utáltam.
Alig várom, hogy elfogyjon és kidobhassam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 8.

Csalódás.

Ennél jobban nem tudom egy szóban jellemezni.

x nem fed, gyakorlatilag a pirosságot alig fedi el

Alig várom, hogy elfogyjon és kidobhassam.

Minocska

2017. július 12.

Mivel a legtöbb alapozótól erősen kiszáradt a bőröm, végül adtam ennek is egy esélyt.

Olyan alapozót kerestem, ami messzemenőkig természetes hatást kelt, ugyanakkor képes korrigálni a pirosodásra hajlamos bőröm árnyalati tévelygéseit.

Tökéletesen végzi a dolgát (száraz bőrrel érdemes alaposan alá hidratálni, nyáron viszont nem árt egyvpici púder az orra), rádásul ha sikerül kifogni egy Douglas akcióban 20%-kal olcsóbban, akkor máris nem olyan elrugaszkodott az ára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

Vestara

2017. július 11.

Tipikusan az az alapozó, ami jobban néz ki fotón, mint élőben.
Az interneten túlzottan is istenítik, holott közel sem tökéletes, a száraz részeket kiemeli, a zsíros részeken pedig átfényesedik. A fedése is elég enyhe, habár nem is ígér többet. Azonban nekem ez szerencsére pont elég, a színe pedig tökéletesen illeszkedik a bőrömhöz, úgyhogy muszáj érte időnként kicsengetnem az árát, ami irreálisan magas a többi highend alapozóhoz képest is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

Tipikusan az az alapozó, ami jobban néz ki fotón, mint élőben.

Sheilagold

2017. június 11.

Ajándékba kaptam külföldről a sok 'epic fail' alapozó után. Kicsit bizarnak tartottam hogy Armaninak van alapozója, nem is vártam tőle sokat.
Az eddigi legjobb alapozó amit kipróbáltam, sajnos azóta sem sikerült ilyen jót találni, mert már sajnos elfogyott és nem tudtam után pótolni. Az ára tényleg kicsit húzós, persze jó kérdés hogy melyik a jobb, venni 2-3 vackot amivel nem vagyunk elégedettek vagy venni egy drágább jót.

Száraz, pirosodásra hajlamos a bőröm. Nem szárította, nem éreztem hogy húzódna a bőröm, gyönyörűen eloszlik és egész nap kitart. Ugyan vékonyan kentem fel, de nem éreztem hogy fojtaná a bőröm vagy hogy egy 'réteg festék' van rajta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 11.

doranna

2017. március 2.

Sok MAC alapozóval történt sikertelen próbálkozás után gondoltam megveszem ezt a sok pozitív vélemény hatására... Jól döntöttem, mert végre megvan a tökéletes alapozó a száraz bőrömre! Nem emeli ki a száraz részeket, szépen eldolgozható (ecsettel szoktam felvinni) nagyon természetes hatása van (nincsenek bőrhibáim, pattanásaim stb. szóval aki erősebb fedésre vágyik, ne ezt válassza)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

dorothyk

2017. január 19.

A csomagolása mindenképpen megérne 5 csillagot viszont a termékre néhány kivetni való azért van. A színe sajnos nem tökéletesen illeszkedik a bőrömhöz, ami nem feltétlenül az ő hibája, viszont szerintem nagyon fényes. Egyáltalán nem mattul be és nekem már - már zsiros hatást képezett néhol. A fedése az jó. 4 csillag csakis a gyönyörű csomagolás a fedés és az illat miatt. Amúgy 17k-t nem ér meg..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 19.

Madi

2016. szeptember 30.

Jöttem lepontozni. Először is egy 17 ezer forintos alapozótól azt várnám, amit ráírtak.
Minden bőrtípusra - hát az én fejemen úgy fénylik, mintha belefejeltem volna egy tál sültkrumpliba. Az a fény, amit meg ígér, púder nélkül messze nem egy egészséges bőr fényének látszatát kelti, hanem egy zsírosét. Mikor Bobbi Brown púdert tettem rá, azzal együtt bele is ül a ráncokba, de le nem lehet mattítani.
Egész nap tartós - ha a napod maximum 6 órából áll.
Rétegesen építhető - ja, csak aztán egyszer merjél mosolyogni és a nevetőráncaidban azonnal összegyűlik egy adag.
És a legrosszabb, ami nem tudom, hogy ennek vagy a Bobbi Brown face base-nek köszönhető, hogy 7 azaz HÉT pattanás lett az arcomon, vagyis pont annyi, mint egész tinikorom alatt összesen, méghozzá 3 nap használat után.
A pozitívum, hogy valóban nem érezni, hogy rajtunk van, bár sokat nem is fed, talán még azt mondanám, hogy egységesít, de inkább csak "ragyogást" ad, nekem amolyan zsírosat. Ráadásul a legvilágosabb árnyalata is éppen túl sötét a bőrömhöz, persze ez csak akkor látszik, ha már a teljes arcunkon fent van és mivel csak helyben lehet kipróbálni (amit normális ember nem kockáztat meg, ha egy eleve szép sminkben jön el hazulról), mintadarab nincs, tesztert meg saját tégelyben sem vihetsz haza, így nálam ez csak otthon derült ki, miután megvettem. Bármit teszek rá, semmi nem marad meg rajta, órákkal később eltűnik vagy összegyűlik a ráncokban, pl a szemhéjpúderem, pedig használok alá szemhéjpúder alapozót. A sminkelés utáni egységes, szép eredmény szerintem csakis a Beauty Blendernek köszönhető, ha ezt ecsettel kellett volna felpakolnom az arcomra, tuti az első nap falhoz vágom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

Egész nap tartós - ha a napod maximum 6 órából áll.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.