Giorgio Armani

Ár:   16 600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2013. október 6.

Ár:   16 600 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Könnyű, olajmentes folyékony alapozó Micro-fil technológiával

• Könnyedén felvihető és természetes végeredményt ad
  • Bársonyosan sima és selymes bőrt eredményez
  • Rétegesen is felvihető, áttetsző vagy közepes fedést tesz lehetővé
  • Egész nap tartós
  • Minden bőrtípusra alkalmas

Giorgio Armani Luminous Silk Foundation 5.5
Ár: 12000 , Eladó: eszterger
Állapot: néhányszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel / előre utalással posta
LaNara

2016. szeptember 27.

Update: Mostmár jó ideje használom és azt kell mondjam, hogy igencsak rapszodikus a viszonyunk. Szeretem amikor a bőröm átmegy extrém szárazba, olyankor határozottan erre vágyom, egy kis bőrápolás után nem szárít és szép ápoltnak mutatja. A fedése nem kifejezetten erős de a jobb napjaimon bőven elég. Na de amikor az arcom még épp száraz de már-már normálba hajló (közel sem zsíros!) állapotban van akkor egyszerűen egy pár óra alatt úgy elkezd fényleni mintha egy zsírosbödön tartalma borult volna rám. Akármivel keverem még ha a Fix Fluiddal akkor is pedig az egy masszív fedésű határozottan matt alapozó. Semmilyen primer nem segít rajta, a hidratálót is megvárom amíg beszívódik ill. ha fényvédőt nem használok akkor is ezt csinálja, ráadásul egész nap tart úgyhogy estére lámpát sem kell kapcsolnom mert úgy fénylek mint a Hold ha nem esek neki púderrel / mattítólappal. Ahogy láttam nem egyedi a problémám mert Kathleen Lights is ugyanerre panaszkodott az egyik YouTube videójában és neki szintén száraz bőre van. Emiatt - 1 * de amúgy még mindig egy fantasztikus alapozó csak nem értem hogy ezt hogy csinálja.

2016 március: Kb. 2 hete használom és gyakorlatilag nem tudok olyat mondani ami előttem nem hangzott még el. Itt vettem és szerencsére tökéletes lett az árnyalat. Nagyon kíváncsi voltam rá az itteni vélemények miatt. A száraz részeket nálam is kiemelte az elején, de radírozás és hidratálás után azt teljesítette amit vártam. Tényleg luminous, nagyon szép fénye van, természetesen fed, szépen tart és semmiféle irritációt nem okozott. Abszolút megéri belefektetni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

thesmell

2016. július 26.

Nem tudom eldönteni, hogy a Nars Sheer Glowt vagy ezt szeretem jobban. Normál, télen kicsit száraz bőröm van és nincsenek bőrhibáim/pattanásaim szóval azt nem tudom megmondani, hogy mennyire jól fedi el azokat (közepes fedésű alapozónak mondanám, de 2 réteggel felépíthető teljes fedésűre). Mint minden alapozómat púderrel szoktam sminkelésnél fixálni. Ha egy meleg nyári napon több, mint 8 órát viselem át szokott fényesedni, de ilyenkor mindig tartok a táskámban púdert és 5 másodperc alatt meg tudom oldani a problémát. Már nincs sok az első üvegemből, de úgy érzem mindenképp lesz belőle második :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 26.

akatona

2016. július 20.

Végre az enyém! Még csak a bolti tapasztalatot tudom megosztani, mármint ott felkentük az arcomra vásárlás előtt - 2 színt próbáltunk, a 6.5 elég sárgás, így végül a 7-es színű lett a választás, mert ez barnás árnyalatú.
Nagyon egyenletes bőrt eredményez, vékonyan kenve teljesen természetes, több rétegben teljes a fedés. A végeredmény egy picit selyemfényű-ragyogó lett, ahogy a neve is mondja.
Amint saját, itthoni tapasztalatom lesz, azt is megosztom. Még egy dolog - a szín miatt nem érdemes online rendelni, én a 6-os és a 6.5-es között vacilláltam, élőben meg a 7-es lett a tökéletes szín..
Update -itthon magamnak is felkentem, isteni! ujjak beütögettem területenként, majd finoman elsimítottam. 1 réteg bőven elég normál bőrre, az államon és a homlokomon vannak pigmentfoltok, oda még tettem egy picit és tökéletesen fedett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 20.

Eleutheria

2016. június 28.

Felesleges barmit irnom... Ez A LEGTOKELETESEBB alapozo!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 28.

Felesleges barmit irnom... Ez A LEGTOKELETESEBB alapozo!

j.sule

2016. május 2.

Kb. 1 hónapja használom, és azt kell mondanom, nem tudom, mikor volt utoljára olyan alapozóm, amellyel maradéktalanul elégedett lennék. Az üzletben eltalálták színt, az állaga pedig: nm nehéz, nem tömít el, épp annyi a fedése, ami nekem most kell. Szépen el tudom dolgozni ecsettel és kézzel is. Ja, és meglepően kevés kell belőle a szép eredményhez. nem sajnálom, hogy húzós az ára, sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 2.

korang.csilla

2016. január 30.

43 éves vagyok és vízhiányos a bőröm. Az elmúlt évek alatt használt alapozóim: 2 évig Bobbi Brown bb krém, előtte 2 év Bobbi brown másfajta alapozók, előtte Dior Star és Chanel Vitalumiére. 4 hónappal ezelőtt bementem a Mammut 2 Douglasbe, ahol van Giorgio Armani. Megkértem a sminkes lányt, hogy - bár egy másik Giorgio Armani alapozót szerettem volna kipróbálni - de segítsen választani. Elmondtam neki a bőröm típusát és a korom, mert gondolom ez is sokat számít a kiválasztásnál. Ő a Luminous Silket találta megfelelőnek,és abból is az 5-ös színt. 4 hónapja használom minden nap, és tökéletes az arcomnak. Az alapozó utáni púderről le is mondtam, mert felesleges, annyira szép így is tőle az arcom. Egész nap rajtam van, és nem húzódik, nem szárad a vízhiányos bőröm. Úgy érzem nem fogok mást választani, számomra ez a legtökéletesebb, esetleg a nyáron egy színnel sötétebbet, arra az esetre ha a nap megkapna. :) Love forever <3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 30.

fdori

2015. november 20.

Én imádom! Könnyű felvinni, nagyon természetes hatású (észre sem vehető) és nem is érzem, hogy lenne rajtam alapozó. Csak ajánlani tudom az ára ellenére is nagyon megéri és sokáig kitart.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 20.

Cassie25

2015. június 29.

Update: Jelenleg a harmadik üvegemet fogyasztom belőle. Soha egy alapozóból sem vettem újabbat, így szerintem ez elég sok mindent elmond :) Még a 30 fokban is hidratál, nap végén nem folyik le és még mindig nem okoz pattanásokat sem. Nem mindegyik hidratálóval tud együtt dolgozni, így ki kell tapasztalni, hogy mi jó alá és mi nem, de én még mindig imádom :)

Nem szabad ám elkezdeni Armani termékeket vásárolni :) Nagyon nem, mert ha az ember elkezdi, nem tudja abbahagyni.
Én az Estée Lauder Double Wear alapozómat cseréltem le erre a szépségre (úgy ítéltem meg, hogy kevesebb fedés is elég nekem).
Jelenleg, pár használat után nagyon meg vagyok elégedve: 12 órát kibír az arcomon, a fedése közepes, de ezt láttam akkor is, amikor a sminkes lány felkente rám, szeretem viselni, mert ténylegesen érzem a hidratáló hatását (nem csak kamuszöveg). A finise is tetszik, nem matt, ad a bőrömnek egy kis szolid csillogást, nekem ez így most tökéletesen megfelel. Szeretem az illatát, lélegzik alatta a bőröm. Remélem, hosszútávú kapcsolat lesz a miénk :)
És remélem ellent tudok állni az Armani szemhéjpúdereknek.......Legalább egy darabig.........

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 29.

lalaland

2014. december 8.

Ritka az olyan termek,vagy sminkcucc,amivel ennyire meg lennek elegedve.Mielott megvettem,olvastam rola egy jo par velemenyt,es 95%a pozitiv volt...hat nem hiaba!
En egy olyan alapozot kerestem,amelynek van olyan arnyalata amely tokeletesen beleolvad a borom szinebe,es szinte nem is latszik hogy fennt van.Kiprobaltam mar egy jo parat,de egyetlen olyan alapozot sem talaltam,amely arnyalatai kozott megtalalhato lett volna az az egy,amely az en boromszinehez passzolt volna...mivel vilagos a borom,de nem feher,nem is sargas,es rozsaszines meg vegkepp nem! Aztan talalkoztam ezzel a kis csodabogarral,ami minden elfogultsag nelkul maga a tokely volt ilyen teren a szamomra.A 4es arnyalata volt az,amit ha felviszek,senki meg nem mondja hogy alapozo lenne rajtam.A fedese nem a legjobb! Csakis,kizarolag olyan holgyeknek ajanlom,akik keves a borhibaval rendelkeznek.A tartossaga is igazan megfelel az en elvarasaimnak! Ketseg nem fer hozza hogy 5* !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 8.

Morgana

Korcsoport: >54
2014. szeptember 2.

Rajtam sajnos nem működött. Fáradtnak és fakónak tűnt a bőröm.
Mondjuk megfelelő tónust se sikerült találni, mert itt is érvénybe lépett a túl világos, túl sötét, túl sárga…. A 4-es megközelítőleg, nagyjából passzolt, de azért ebben az árkategóriában már hadd ne kelljen kettőből kikevernem a tökéletes árnyalatot.
Érettebb bőrön nem ad szép fedést, kevés.
Mindenféleképp 45 alatt ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. szeptember 2.

Rajtam sajnos nem működött. Fáradtnak és fakónak tűnt a bőröm.
Érettebb bőrön nem ad szép fedést, kevés.
Mindenféleképp 45 alatt ajánlom.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.