Giorgio Armani

Ár:   16 600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2013. október 6.

Ár:   16 600 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Könnyű, olajmentes folyékony alapozó Micro-fil technológiával

• Könnyedén felvihető és természetes végeredményt ad
  • Bársonyosan sima és selymes bőrt eredményez
  • Rétegesen is felvihető, áttetsző vagy közepes fedést tesz lehetővé
  • Egész nap tartós
  • Minden bőrtípusra alkalmas

Cassie25

2015. június 29.

Update: Jelenleg a harmadik üvegemet fogyasztom belőle. Soha egy alapozóból sem vettem újabbat, így szerintem ez elég sok mindent elmond :) Még a 30 fokban is hidratál, nap végén nem folyik le és még mindig nem okoz pattanásokat sem. Nem mindegyik hidratálóval tud együtt dolgozni, így ki kell tapasztalni, hogy mi jó alá és mi nem, de én még mindig imádom :)

Nem szabad ám elkezdeni Armani termékeket vásárolni :) Nagyon nem, mert ha az ember elkezdi, nem tudja abbahagyni.
Én az Estée Lauder Double Wear alapozómat cseréltem le erre a szépségre (úgy ítéltem meg, hogy kevesebb fedés is elég nekem).
Jelenleg, pár használat után nagyon meg vagyok elégedve: 12 órát kibír az arcomon, a fedése közepes, de ezt láttam akkor is, amikor a sminkes lány felkente rám, szeretem viselni, mert ténylegesen érzem a hidratáló hatását (nem csak kamuszöveg). A finise is tetszik, nem matt, ad a bőrömnek egy kis szolid csillogást, nekem ez így most tökéletesen megfelel. Szeretem az illatát, lélegzik alatta a bőröm. Remélem, hosszútávú kapcsolat lesz a miénk :)
És remélem ellent tudok állni az Armani szemhéjpúdereknek.......Legalább egy darabig.........

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 29.

lalaland

2014. december 8.

Ritka az olyan termek,vagy sminkcucc,amivel ennyire meg lennek elegedve.Mielott megvettem,olvastam rola egy jo par velemenyt,es 95%a pozitiv volt...hat nem hiaba!
En egy olyan alapozot kerestem,amelynek van olyan arnyalata amely tokeletesen beleolvad a borom szinebe,es szinte nem is latszik hogy fennt van.Kiprobaltam mar egy jo parat,de egyetlen olyan alapozot sem talaltam,amely arnyalatai kozott megtalalhato lett volna az az egy,amely az en boromszinehez passzolt volna...mivel vilagos a borom,de nem feher,nem is sargas,es rozsaszines meg vegkepp nem! Aztan talalkoztam ezzel a kis csodabogarral,ami minden elfogultsag nelkul maga a tokely volt ilyen teren a szamomra.A 4es arnyalata volt az,amit ha felviszek,senki meg nem mondja hogy alapozo lenne rajtam.A fedese nem a legjobb! Csakis,kizarolag olyan holgyeknek ajanlom,akik keves a borhibaval rendelkeznek.A tartossaga is igazan megfelel az en elvarasaimnak! Ketseg nem fer hozza hogy 5* !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 8.

Morgana

Korcsoport: >54
2014. szeptember 2.

Rajtam sajnos nem működött. Fáradtnak és fakónak tűnt a bőröm.
Mondjuk megfelelő tónust se sikerült találni, mert itt is érvénybe lépett a túl világos, túl sötét, túl sárga…. A 4-es megközelítőleg, nagyjából passzolt, de azért ebben az árkategóriában már hadd ne kelljen kettőből kikevernem a tökéletes árnyalatot.
Érettebb bőrön nem ad szép fedést, kevés.
Mindenféleképp 45 alatt ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. szeptember 2.

Rajtam sajnos nem működött. Fáradtnak és fakónak tűnt a bőröm.
Érettebb bőrön nem ad szép fedést, kevés.
Mindenféleképp 45 alatt ajánlom.

fruzsicaaa

2014. május 21.

Update: 05.13.
Azota is toretlen a szerelmunk. Lathatatlan, megis ragyog, nem erzem, hogy rajtam van, nagyon tartos, nem okoz borproblemat. Kicsit sok kell - 2-3 pumpa az egesz arcra, de igy is megeri. Egesz nap biztonsagban erzem magam, nem kell napkozben csekkolnom. 5*

Ma voltam a Mammutban es nem adnak mintat. Viszont feltette nekem a csaj (arctisztitas es ecsettisztitas utan..), es tenyleg egy csoda! Gyonyoru, lathatatlan, megis jol fed, csodas fenyt ad a bornek. Azota eltelt kb 4-5 ora es meg mindig gyonyoru, pedig nincs rajta puder es izzadtam, mint egy lo, mivel rajtam maradt a kabat a Mammutban. :)
Megyek vissza megvenni, aztan majd pontozom, ha hordtam meg nehany napot. Addig 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 21.

Update: 05.13.

mviktoria

2013. november 10.

Most az 5-ös színárnyalatot használom és egyszerűen tökéletes. Soha nem cserélném le más alapozóra. Nagyon jó a fedése és egyáltalán nincs maszkos érzete, lélegzik alatta a bőrőm. Megérdemli az 5 csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 10.

hajnalka39

2013. október 15.

Először szkeptikus voltam ,de ma már nyugodtan állíthatom hogy az egyik legjobb alapozó a piacon,de primer használatával hozható ki a maximális eredmény:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 15.

andrea.horvath79

2012. november 16.

Eredetileg az új Maestro-t szerettem volna megvenni, de a külföldi oldalakon olvasott sok negatìv vélemény miatt inkább lemondtam róla, és a Silk mellett döntöttem, mert erről csak jót olvastam.
Kimondottan olyan alapozót szerettem volna, ami nem matt finishű és nem erőteljes a fedése azaz nem maszkszerű.
Az utóbbi években csak Chaneleket hasznàltam, amikkel elégedett is voltam, de ez annál is jobb, sőt a legjobb, amit valaha próbáltam.
A legvilágosabb árnyalat tökéletes a börömhöz, nagyon könnyű állagú, mintha nem is lenne rajtam. Szebb, ragyogóbb , hidratáltabb tőle a bőröm, mint az E.L. bb krémtől.
Ez az első Armani kozmetikumom, de már most fan vagyok.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 16.

Ez az első Armani kozmetikumom, de már most fan vagyok.:)

lipstick

2012. július 23.

Jól fed és könnyen eldolgozható a krémes állaga. Kellemes az illata. Nyárra nem ajánlom azoknak akiknek zsíros az arcbőre, mert magában is ad egy kis fényt/ csillogást az arcnak. Egyedüli hátrányként azt vettem észre, h közelről látszik , hogy a pórusokat nem tölti ki teljesen ezáltal látszódnak az apró mélyedések, de ez csak nagyon közelről látszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 23.

knifeofdreams

2011. november 27.

Apolkához hasonlóan én is hosszas mérlegelés után döntöttem emellett az alapozó mellett, és azt kell mondanom, nem bántam meg. Alapból nem vagyok egy megszállott alapozó használó, mivel szerencsém van, és nincs különösebb problémám az arcbőrömmel, viszont mióta ez megvan, minden nap használom. Egy fél pumpányi mennyiséget keverek össze hidratáló krémmel, ami nappalra tökéletesen elég, és gyönyörű természetes hatást ad. Egyébként egy közepesen fedő alapozóról van szó.

A finishre tényleg az a legjobb megfogalmazás, hogy 'dewy', egy visszafogott ragyogást (nem csillogást!) ad az arcbőrnek, és pont ezért azoknak nem ajánlom, akik matt alapozót keresnek :) Én személy szerint nem szeretem a természetellenesen matt arcbőrt, és ez az alapozó tényleg jó választásnak bizonyult.A színválasztékkal elégedett vagyok, az én világos, de meleg tónusú arcbőrömhöz is sikerült tökéletesen passzoló árnyalatot találni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 27.

apolka

2010. október 4.

Tényleg luminous :)
Hosszas gondolkodás után választottam ezt az alapozót, és elégedett vagyok vele. :) A legvilágosabb árnyalat az pont jó a szuper világos bőrömre, és tényleg valahogy olyan tök szép, selymes, de nem csillogó felületet hagy maga után. Korábban Double Weart használtam, és ahhoz képest jóval kevésbé fed, szóval ha nincs alapból is viszonylag jó állapotban az ember bőre, akkor célszerű korrektort is használni mellé. Annyira tartós sincs, mint a Double Wear, de azért hosszú nap végén is tisztességesen néz még ki. Nyári melegben viszont még nem próbáltam, szóval arról nem tudok beszámolni, hogy azt hogy bírja. Ja, és pattanásokra hajlamos bőröm van, de nem okozott gondot az alapozó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2010. október 4.

Tényleg luminous :)

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.