Giorgio Armani

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: dorydory, az összetevőket feltöltötte: Bbettinaa, Módosítva: 2019. január 10.

Elegáns, könnyed illat ami vidámságot sugároz. A kezdeti illatjegyek ódául szólnak a mediterrán életérzésről, mely oly közel áll Giorgio Armani szívéhez. Ehhez társul a fekete ribizli a rózsabors illata. A középső jegyek elegáns, modern és érzéki illatot hordoznak. Az alap illatok pedig virginiai cédrus, pézsma és fehér szantálfa keverékébe vannak burkolva.

Giorgio Armani Mania fújós
Ár: 1800ft+pkg / 5ml , Eladó: 0808
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás ,posta
Ár: 3.000 Ft postaköltséggel , Eladó: Verona5
Állapot: kép szerint 75 ml-ből kb 5 ml, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: fizetés banki előre utalással, postázás postán maradóra, vagy fox

Anyezz

2017. október 30.

Változik az ízlésem, de valahogy ez az illat azóta, hogy kb 10 éve először megéreztem, még mindig elvarázsol. Intenzív, de nem bántóan. Nagyon nőies és jellegzetes, azonnal felismeri az ember, ha megérzi valakin.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

Rikki

2017. október 15.

Először egy koppintott FM parfümöm volt belőle, de már ott nagyon megszerettem. Aztán váltottam az eredetire, mániákusan szeretem! :) Elsősorban a hűvösebb, főleg a téli időszakban használom az édessége miatt. Sok jó emlék is kötődik hozzá, első nagy szerelem... Szóval nekem a szívem csücske! Egyébként meglehetősen intenzív illat, mindenki megérzi. Sőt, volt mikor férfi kollégámtól megkaptam, h nagyon nőies illat, kicsit talán sexuálisan túlfűtött, pedig csak 2 fújás volt rajtam. Intenzív, tartós, figyelemfelkeltő illat! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

florcsiii

2017. augusztus 22.

Mikor csak a kezemre fújtam annyira nem győzött meg. Aztán magamra fújva már nagyon tetszett, teljesen más volt az illata és egésznap kitartott. A budapesti duty freeben lehet kapni, travel editionben is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

Papec

Korcsoport: >54
2017. február 11.

Egy csere során jutott a birtokomba. Először nagyon agresszív, mellbevágó volt az illata. Azután egyre csendesült, de fűszeres, harsogó és mindenkit ledózeroló illat lett belőle. Nagyon szerettem, sajnálom, hogy már nem gyártják. Nem mindennapi illat, nem mindenki tud vele bánni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. február 11.

mariann33

2017. január 7.

Valamikor 2000 körül -lehet előbb-megjelent egy fekete dobozos,fekete kupakos nagyon nagyon egyszerű,letisztult csomagolású parfüm.Armani Mania.Ez állt rajta.Annyira tetszett,hogy kaptam is ajándékba egy 50 ml-est.Na most ennyi év után nem tudtam eldönteni,hogy én akkor most magamra fújtam a férfi változatot?Ugyanis sehol nem látom azóta sem azt a kiadást,ráadásul egy igen fűszeres illatról van szó,a csomagolása alapján pedig simán férfi parfüm is lehetett volna.De itt egy kedves előttem szóló,Jazz Juice megnyugtatott.Hová lett a fekete?Egyébként lehet hogy ugyanaz,csak újragondolták a csomagolást,hiszen túl férfias volt.???

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 7.

Zsedit

2016. december 18.

Nagyon szeretem, bármikor jobb kedve derít! Összetett, elegáns illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 18.

Nagyon szeretem, bármikor jobb kedve derít! Összetett, elegáns illat.

sarolt25

2016. október 6.

Ez az illat igazan karakteres es fuszeres. Nem tevesztehto ossze massal. De borzaszto migrenem lessz tole sajnos pedig igazan szuper es egyedi illat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 6.

GNóri

2016. szeptember 19.

Armani-ék legszebbje. Elegáns, kifinomult, nagyon nőies illat, általában csak alkalmakkor használom, hétköznapra fáj elpocsékolni. A bőrömön nagy utat jár be, teljesen más az elején, és leszáradáskor. A klasszikus, kicsit szúrós, pézsmás kiindulástól eljutunk a melengető, krémes, körbeölelős, mandarinos ámbráig. Inkább hűvösebb időre való.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

Chrissy

2016. szeptember 6.

Kedvenc :) Előkelő helye van a toplistámon. Több olyan illatom is van, ami muszáj, hogy legyen, különben nem érzem magam teljesnek, ezek az illatok alapjai az egyéniségemnek. Ezek nélkül nem lehetnék, aki vagyok.
A Maniával véletlenszerűen hozott össze a Sors. Még réges-régen a NLC csere-bere parfümös fórumon bizniszeltem. Lövésem nem volt róla milyen illat, de volt egy parfüm nálam, amitől nagyon meg szerettem volna szabadulni és ezt ajánlották érte cserébe. Azonnal kaptam az alkalmon. Kíváncsian vártam, milyen lesz majd és már rögtön, ahogy megszaglásztam tudtam, hogy egymásra találtunk.
Először édes, nőies, nagyon finom illat, amiről a nyár, a nap melege jut az eszembe. Egy kis mediterrán életérzés is belekerül, egy leheletnyi citrus formájában, amit alig érzek, de mégis ott van.
Aztán jön hozzá valami fűszeres aláfestés, egy kis különlegesség, virágok illatát hozza a szél.
És végül a nőies, púderes lecsengés. egy meleg ölelés.
A háttérben pedig ott áll a modern nő, akit luxus vesz körbe, kendő a nyakában, igényes és méregdrága napszemüveg, visszafogott vörös rúzs és finom vonások....A nő, akinek mindene megvan.
Számomra ez az illat a luxus lehelete, a nap csókja és a boldogság ígérete.
Nagyon szeretem. Kell nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

És végül a nőies, púderes lecsengés. egy meleg ölelés.
Számomra ez az illat a luxus lehelete, a nap csókja és a boldogság ígérete.
Nagyon szeretem. Kell nekem.

Lilisuzy

2016. június 14.

Most jutottam csak hozzá, nagyon vártam,és bár tényleg fantasztikus illat, nekem kicsit csalódás.Ugyanis régebben volt egy Priscilla Presley parfümöm(talán az Experience), és annak ugyanilyen illata volt.Ettől függetlenül szép és tartós is. A hasonlóság miatt csak 4-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 14.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)