Giorgio Armani

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: dorydory, az összetevőket feltöltötte: Bbettinaa, Módosítva: 2019. január 10.

Elegáns, könnyed illat ami vidámságot sugároz. A kezdeti illatjegyek ódául szólnak a mediterrán életérzésről, mely oly közel áll Giorgio Armani szívéhez. Ehhez társul a fekete ribizli a rózsabors illata. A középső jegyek elegáns, modern és érzéki illatot hordoznak. Az alap illatok pedig virginiai cédrus, pézsma és fehér szantálfa keverékébe vannak burkolva.

Giorgio Armani Mania fújós
Ár: 1800ft+pkg / 5ml , Eladó: 0808
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás ,posta
Ár: 3.000 Ft postaköltséggel , Eladó: Verona5
Állapot: kép szerint 75 ml-ből kb 5 ml, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: fizetés banki előre utalással, postázás postán maradóra, vagy fox

vkati15

2016. június 2.

Imádom. Évek óta hű társam, számomra alkalmi parfüm. Tartós és varázslatos. Azt hiszem többet nem is szabad írnom róla....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 2.

Anickaaa

2016. május 14.

Finom fűszeres babéros vanília narancs illat. Egyszerű és kellemes. Nagyon szeretik a fiuk, lányok...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 14.

Runway

2016. május 12.

Régóta vágytam már erre az illatra, de miután végre megkaparintottam és minden nap ezt fújtam magamra, valahogy egy idő után már nem találtam olyan eget rengetőnek, nem is tudom, valahogy hiányzik belőle valami, amitől egyedi lesz … Talán túl sokat vártam tőle. Mindazonáltal szeretem, mert tényleg csodálatos édes-fűszeres illatkreáció ez, kellemesen körülölel nap mint nap, de nem ez lesz életem parfümje.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 12.

tothdalmika

2016. február 29.

Annyira gyönyörű illat, boghyca szavaival élve egyszerű de nagyszerű. :)
Rajtam mindig más arcát mutatja, talán ezt szeretem benne a legjobban. Érdekes mert üvegből és papírcsíkon egyáltalán nem egy hűha illat, de amikor a bőrre kerül....... :) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 29.

Annyira gyönyörű illat, boghyca szavaival élve egyszerű de nagyszerű. :)

boghyca

2016. február 10.

Kicsit nehézkesen, de sikerült beszereznem egy 75 ml-es kiszerelést. Tapasztalatok alapján sajnos megszűnőben van ez a csodás illat.
Rajtam finom fűszeres narancsos illattá alakul, kezdetben nagyon borsos, de később 20 perc után visszafogottabb kicsit. Tartósságára nincs egy rossz szavam sem, hiszen este zuhanyzás közben is megcsap az illat. Télen, vagy hűvös időben igazi virtuális pulóver plusz a hímneműeknek is bejön. Egyiküket megkérdeztem, mégis mi az amiért bejön neki? Egyszerű de nagyszerű volt a válasz. Sokszor nem a legbonyolultabb, 3x csűrt-csavart illatot kell keresni fejcsavaráshoz. Személy szerint mindig is a nehéz, "több gondolatos" illatokat preferáltam, nem gondoltam volna, hogy egy ilyen illat valaha megfogott volna.
Óvatosan kell bánjak a birtokomban levő mennyiséggel, ugyanis nem valószínű, hogy ha az elfogy, tudok szerezni még, vagy most felvásárolom a még fellelhető maradékot, poros példányokat :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 10.

aidanne

2016. január 31.

Itt fekszik az olemben, hogy velemenyt irjak rola, Rola aki elvarazsol s legszivesebben pancelszekrenybe zarnam, hogy soha tobbet senki ne vegye el tolem, talan meg magamtol is, el ne hasznaljam! Regebben eladtam egy ennel regebbi peldanyt, mert a baratnom megkert ra, akkor felszinesen erintettuk egymast, nem figyeltem ra! De megjegyeztem! Mert en minden csodat megjegyzek! Egyszer csak kaptam a hirt: megszuntetik vegleg! Meginedtem, s beszereztem! Nagyon boldog voltam s bomdog vagyok most is! Vigyazok ra. Imadom az elso illatolasra a fuszeresseget, a frisseseget, talan meg szuros is lehet de kinek mi ugyebar. De erezni a viragokat, a csodat mely benne lakozik! Gyonyoru illat ahogy a vegen ki-edesedik! Annyira szeretem, annyira gyonyoru! Ha rajtam van, mosolyra kesztet! Kell ennel tobb ?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 31.

Marcsi66

2016. január 28.

Nagyon sok parfümöm van,a férjemnek mégis ez a kedvence,szerinte ez egy Szerelmes illat,ezt szereti rajtam a legjobban. Nekem is Ő a favorit Armanitól.Nem tudom mi a titka,.....de nem is akarom én ezt megfejteni,mert a tökéletességet nem szokás magyarázni / szuper tartós /

up.felhívtam az Iparfümériát hamarosan lesz belőle....nem vonták ki

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 28.

up.felhívtam az Iparfümériát hamarosan lesz belőle....nem vonták ki

liliom01

2016. január 12.

Környezetem szerint van benne valami férfias. Kezdeti szúrósságot én is érzek, de szerintem van benne valami vonzó is, valami ami nincs benne a legtöbb parfümben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 12.

Amea

2015. december 28.

Évek óta újra veszem, nem tudok lemondani róla. Órák után is kellemes és harmonikus marad, nem tolakodó, egyszerüségében is rafinált illat. Hozzám tartozik, már nem is kísérletezek mással.

Update: úgy tűnik, tényleg el fog tűnni a polcról, pedig közel tíz évet töltöttünk együtt, elválaszthatatlanul, mint a borsó meg a héja.
Azt hiszem, ideje lassan elengednem ezt a szerelmet és új hosszú távú kapcsolat után néznem, mert az a bespájzolt pár üveg sem fog örökké tartani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 28.

Napraforgo

2015. december 13.

Ajándékba kaptam. Háát... Mondjuk úgy nem annyira találtam meg benne magam, viszont nem volt szívem csak úgy eldobni magamtól egy armani parfümöt, ezért párszor magamra fújtam. A tapasztalatom nagyon meglepő volt rengetegen megdicsérték. Végül kiadtam a kezemből és továbbadtam az egyik barátnőmnek neki se lett a kedvenc illata, viszont rajta is megdicsérték, egy harmadik barátnőm is használta, az előzőekhez hasonló dolgok történtek, egyet mondok a férfiak imádják! ;) Azóta ez a pasifogó parfümünk. Ha valaki a béka segge alatt van csak fúj magára egyet kettőtt és voilà már fut is utána az összes férfi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 13.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)