Giorgio Armani

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: dorydory, az összetevőket feltöltötte: Bbettinaa, Módosítva: 2019. január 10.

Elegáns, könnyed illat ami vidámságot sugároz. A kezdeti illatjegyek ódául szólnak a mediterrán életérzésről, mely oly közel áll Giorgio Armani szívéhez. Ehhez társul a fekete ribizli a rózsabors illata. A középső jegyek elegáns, modern és érzéki illatot hordoznak. Az alap illatok pedig virginiai cédrus, pézsma és fehér szantálfa keverékébe vannak burkolva.

Giorgio Armani Mania fújós
Ár: 1800ft+pkg / 5ml , Eladó: 0808
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás ,posta
Ár: 3.000 Ft postaköltséggel , Eladó: Verona5
Állapot: kép szerint 75 ml-ből kb 5 ml, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: fizetés banki előre utalással, postázás postán maradóra, vagy fox

szaboaniita

2015. november 26.

Minden karácsonykor kapok egy parfümöt apukámtól, mindig mást, amit általában az eladó segítségével választ ki. Ő volt a tavalyi ajándékom és az eddigi kedvencem is. Én egy elég optimista ember vagyok, azt mondják rengeteget is mosolygok. Most olvastam itt, hogy ez az illat vidámságot sugároz na akkor ezért lettünk mi ilyen jóban :) Abszolút nem vagyok parfüm szakértő, annyi közöm van hozzá mint amiket leírtam, de a 19 évemmel nem gondolom, hogy ez 30-on túli illat lenne. Most először gondolkodtam el azon, hogy azt kérjem kifejezetten ezzel lepjenek:) Számomra 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 26.

nyarigabi

2015. november 1.

Pici mintát próbálgatok, le mertem volna fogadni, hogy ez az illat a kilencvenes években született. Utánanéztem, és nagyon meglepődtem, hogy 2004-es. Rajtam a régebben divatos édes vonal érződik, meleg, icipicit fás, de inkább édes. Biztosan szerethető, de tőlem nagyon távol áll.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 1.

széva

2015. szeptember 26.

Én ősszel szeretem ,szuper parfüm :-)
Talán mert itt az ősz újra vettem egy 50ml -et Azt rebesgetik megszüntetik ami remélem nem igaz. Egy barátnőm illata én ajánlottam neki és azóta is használja.
Kár volna,ha ő nem lenne ,hozzátartozik a szép őszhöz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 26.

Én ősszel szeretem ,szuper parfüm :-)
Kár volna,ha ő nem lenne ,hozzátartozik a szép őszhöz.

ildi84

2015. szeptember 16.

15 éve kezdtem komolyabb parfümöket használni..rengeteg parfümöm van jelenleg is :) Armanitól volt már Code-om,Aqua di Gioia-m,Diamondom...de ezt az illatot soha nem próbáltam..vhogy mindig elkerülte a figyelmem..egészen idáig..csodálatos illat..Imádam..nagyon tartós..Egyszerűen boldog vagyok ha rajtam van..És a párom is imádja..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 16.

haszi79

2015. május 3.

Nagyon kellemes, akár hétköznapra is viselhető illatnak tartom, bár nagy melegben nem ezt választanám. Párom szerint olyan az illata, mint gyermekkorában a papírzsebkendőé :)(Van benne valami igazság:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 3.

anett01237

2015. május 1.

Mindig kerestem azt az illatot, ami egybe tud olvadni a személyiségemmel, amit mintha én kreáltam volna. Az első aminél úgy éreztem a sicily parfüm volt, ami nagy bánatomra megszűnt. Utána 10 évig sok illat megfordult az életemben, de egyiksem sokáig. Faggattam a barátomat: ez milyen, az milyen, és mindig ugyanaz volt a válasz: "nem rossz"😔. "akkor hozz olyat ami szimplán JÓ". És haza jött ezzel. Telitalálat. Izgalmas, különleges, az az illat amit nem tévesztesz össze semmilyen mással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 1.

evila

2015. április 25.

A drogériában egy hasonló típusú, púderillatú parfümöt kerestem, mint a Bvlgari Omnia Crystalline (mert sajnos az nem elég tartós rajtam), mire az eladó többek között ezt a parfümöt is ajánlotta. Habár engem egyáltalán nem emlékeztet a Bvlgari-ra, viszont nagyon megfogott az illata, és egész nap nem ment ki a fejemből, ezért délután vissza kellett mennem még egyszer megszagolni és kipróbálni a bőrömön. Elsőre elég intenzívnek tűnt az illata és még valami zavarót is felfedeztem benne, de ahogy leszáradt, átment a tökéletes illatba. Tartós is, még mindig érzem, körülleng az illat, és nem tudom elfelejteni. Sokan írták, hogy a csábítás illata, lehet benne valami, nekem egy igazán szexi, ízig-vérig nőt testesít meg ez az illat. Valószínűleg be kell szereznem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 25.

Pantera

2015. április 21.

Nagyon kellemes, meleg, nőies illat, szeretem viselni, de hétköznapi illatnak nem ezt választanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 21.

Maggy

2015. január 31.

Nagyon szeretem ezt az illatot. Sajnos még nincs meg a gyűjteményembe, de remélem hamarosan meglesz! Szerintem nagyon el van találva! Friss, nőies, nagyon-nagyon veszélyes! :) A férjemnek nagyon tetszett! Nem tudom viszont, hogy minden nap tudnám-e viselni.. Ahhoz egy kicsit elegáns nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 31.

Monde de Fleur

2015. január 28.

Évek óta nem vagyok hajlandó más parfümöt használni nyáron :) Imádom az illatát, nekem Olaszország és a mediterrán nyár minden velejárója jut róla eszembe, bár az élményhez hozzá tartozik, hogy az első üveget egy olasz nyaralás során szereztem be. Várom a csodát, hogy egyszer kedvezőbb legyen az ára, de még így is 5*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 28.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)