Giorgio Armani

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: dorydory, az összetevőket feltöltötte: Bbettinaa, Módosítva: 2019. január 10.

Elegáns, könnyed illat ami vidámságot sugároz. A kezdeti illatjegyek ódául szólnak a mediterrán életérzésről, mely oly közel áll Giorgio Armani szívéhez. Ehhez társul a fekete ribizli a rózsabors illata. A középső jegyek elegáns, modern és érzéki illatot hordoznak. Az alap illatok pedig virginiai cédrus, pézsma és fehér szantálfa keverékébe vannak burkolva.

Giorgio Armani Mania fújós
Ár: 1800ft+pkg / 5ml , Eladó: 0808
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás ,posta
Ár: 3.000 Ft postaköltséggel , Eladó: Verona5
Állapot: kép szerint 75 ml-ből kb 5 ml, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: fizetés banki előre utalással, postázás postán maradóra, vagy fox

heather

2014. december 27.

Lecsitulása után ebben is ott az a zavaró nemtudommi, ami RAJTAM mindig előjön a She illatban is. Szúrós, szantálos édesség, valami dohos felütéssel.Ez sajnos az én bőrömmel nem kompatibilis illat.
Biztosan szép tud lenni másokon, de rajtam nem megy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 27.

Biztosan szép tud lenni másokon, de rajtam nem megy.

izisz

2014. november 27.

30 után eltudom magamon képzelni. :-) Kellemes. :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 27.

30 után eltudom magamon képzelni. :-) Kellemes. :-)

Mufurcka

2014. október 8.

Egyre visszább nézek az időben, a parfümök megalkotásának szpontjából. Erre a szépségre figyeltem fel egy hete, amikor a D-ben fújtam magamra. Code-om van Armanitól, de nagyon uralkodik rajtam és emiatt nem vagyunk vmi jóban.
Ez lehetne a Code flankere, ha nem a Mania került volna előbb megalkotásra 2004ben:) A narancs, a vanília és a szantálfa gerincvonal miatt hasonlítanak egymásra, és addig addig nézegettem, mígnem felfedeztem hogy a Mania alkotó orra benne volt a Code-ot megalkotó trióban is. Nyomozgatunk, nyomozgatunk...és hát erről fú a szél. Az üvegükről nem is beszélve, mintha a Mania lett vna a prototípus amit aztán Code-dá tuningoltak.
Nem értem, hogy ez miért nem olyan népszerű ma - bevallom a code-dal ellentétben ezért én egyszerűen megveszek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 8.

egyedszilvi

2014. szeptember 17.

Őt szerettem.Hamar elfújtam,de többet nem vettem.Meguntam,finom,de mint nyarigabi irta,semmi különleges nincs benne,olyan meleg ölelő,hordható illat,csavar,extra nélkül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 17.

treszkaiszilvia1

2014. július 12.

Nálam téli illat volt.Jó volt beburkolózni ebbe a meleg ,érzéki csodába.Egész nap elkísér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 12.

cukorróka

2014. május 22.

Lassan 10 éve, hogy először kipróbáltam és azóta sem találtam számomra megfelelőbb parfümöt, össze sem tudom már számolni hányszor vásároltam újra. Nagyon sokszor megdicsérték rajtam az illatát, igazán tartós, még a nap végén is kellemesen érezhető. Nekem 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 22.

lumiukko

2014. május 11.

Már régebb óta szemeztem vele, tetszett ez a virágos-édeskés illat és hogy milyen könnyű. De bőrön tesztelve nem vált be: fél óráig nagyon kellemes volt, majd számomra kicsit furi illata lett, végül 1-2 óra múlva már szinte nem is érződött rajtam. Nem tudom, hogy ennyire nem tartós, vagy velem nem volt kompatibilis, mindenesetre már nem vágyom rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 11.

Yolanda

2014. április 11.

Armani utolsó nagy dobása! (Véleményem szerint.) Kb. 10 éve vettem az első üveggel és az évek során rendszeres visszatérő volt a kollekciómba. Akkoriban nagy hatással volt rám ez az illat. Úgy jó, ahogy van.
Nagyon tartós, mondhatni reggeltől-estig ugyan olyan intenzív az illata. Viszont szerintem nem egy elegáns darab, ha komolyabb eseményről lenne szó nem ez után nyúlnék. Ha nem lenne ennyi jó parfüm a piacon, akár ma is szívesen használnám. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 11.

Yubiri

2014. március 17.

A sok jó vélemény hatására bementem ma a Marionnaudba megillatolni, a csuklómra fújtam.
Egyszerűen nem hagyott nyugodni a gondolat, hogy nekem már volt ilyen illatom... mire rájöttem - és ne kövezzetek meg - egy plázás kimért parfümömnek volt "hasonló" illata. Az az illat pedig a Mexx Mexx Woman utánzata volt. Utánanézve fragrantica-n a Mania-nak és a Mexx Womannek sok illatjegye egyezik!
De visszatérve a Mania értékelésére, nagyon finom illat, kellemes, bújós, komoly, friss, bár be nem ájultam tőle, de a pasivadító véleményekre alapozva biztos beszerzem nemsokára :-) :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 17.

hulcsi

2014. február 20.

komfort illat. Rosszat nem lehet rá mondani, de semmi különleges. Tipikusan mindenkinek jól áll, mindenki viselheti, ha ilyen mindenki által viselhetőre vágyik. Én ettől bonyolultabb vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 20.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)