Giorgio Armani

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: dorydory, az összetevőket feltöltötte: Bbettinaa, Módosítva: 2019. január 10.

Elegáns, könnyed illat ami vidámságot sugároz. A kezdeti illatjegyek ódául szólnak a mediterrán életérzésről, mely oly közel áll Giorgio Armani szívéhez. Ehhez társul a fekete ribizli a rózsabors illata. A középső jegyek elegáns, modern és érzéki illatot hordoznak. Az alap illatok pedig virginiai cédrus, pézsma és fehér szantálfa keverékébe vannak burkolva.

Giorgio Armani Mania fújós
Ár: 1800ft+pkg / 5ml , Eladó: 0808
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás ,posta
Ár: 3.000 Ft postaköltséggel , Eladó: Verona5
Állapot: kép szerint 75 ml-ből kb 5 ml, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: fizetés banki előre utalással, postázás postán maradóra, vagy fox

hajasbaba

2014. február 5.

Ez a signature illatom. Rajtam bőrközeli, diszkrét komfortillat. Nem egy dög, de mégis van benne valami sejtelmes, puha harmónia, amolyan visszafogottan szexis, bújós dolog, és pont ezek miatt, számomra pont úgy megállja a helyét egy randin, mint a hétköznapokban :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 5.

Tündérvirág

2014. január 13.

Két üveggel fogyasztottam el egyetemi időszak alatt. Nagyon szerettem. Úgy éreztem, illett akkor is hozzám, ha épp sportos voltam, akkor is, ha elegánsabb összejövetelre mentem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 13.

Pöti

2014. január 4.

A második Armanim. A Code édessége után meglepő volt, mert bár ez is édes, van benne valami szúrkáló. Tényleg mintha borsos lenne... Közben rájöttem, hogy azért volt kicsit ellenszenves nekem az illat, mert feketeribizli van benne. Na ez az a gyümölcs és annak az illata, amivel bárhonnan ki lehet engem kergetni. A rózsabors viszont nagyon vonzóvá teszi az egészet. A pasik pedig megőrülnek tőle... Nekem nem lett szerelem sajnos. De a parfüm valóban szubjektív dolog. Mert minőségre kifogástalan.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 4.

Andy B

2013. december 21.

Mindjárt a tartósságával kezdeném, na az kegyetlen. Én is csak mintából próbálgatom, először nem tetszett, mondtam is a kolléganőnek, hogy ez egy bugyiszaggató, férfifogó parfümnek lett kikiáltva, oszt milyen kis egyszerű, jelentéktelen kis illat ez....igen ám, de eltelt pár nap, újból elővettem az mintát, megint kipróbáltam, aztán másnap megint, aztán megszokta az orrom és szép lassan felnyílt előttem a nagy titok. Ez egy rejtőzködő, titokzatos illat, kéreti magát, de ha már közelebb kerülsz hozzá, akkor bizony a szívedbe zárod...amivel igazán jellemezni tudnám, az a melegség...hihetetlenül nőies, odabújós, felvidítós kis illat. Az igaz, hogy nem szerelem első látásra, de szerintem aki megkedveli, az biztos visszatér majd hozzá időről-időre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 21.

edi74

2013. november 15.

Egyelőre mintából próbálgatom. Számomra ez a parfüm semmi máshoz nem hasonlítható. Az elején erőteljesen fűszeres, borsos (kicsit az ára is, bocs..), én kicsit zöldes-citrusosnak is érzem. Aztán egy nagyon elegáns, egyedi, finom, fás csodává válik. Az alapjegyek ellenére sem válik soha nagyon édessé, ettől is különleges nekem. Tartós. Szeretném. Majd egyszer.. Addig is 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 15.

lauran

2013. szeptember 18.

A Mania számomra a biztonságos illat. Verszatilis, bárhová, bármivel, bármikor viselhető. Tartós, világos, tiszta. Egy olyan okos nő illata, aki meri vállalni önmagát, biztos magában, a dolgában, a beszélgetőpartnere szemébe mer nézni, kihúzza magát és egyenes tartással halad előre, miközben nem gázol át senkin. Egy korrekt illat, tele életkedvvel, nyitottsággal. Inkább nappal hordom, de este is bátran viselhető. Számomra a legkedvesebb Armani alkotás. Tartós, finom, modern és okos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 18.

Lara5

2013. szeptember 7.

Buja, tartós, hódító illat, legalábbis az én ízlésemnek. Mindennapokra nekem túl nehéz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 7.

no1.katica

2013. augusztus 29.

Számomra egy nagyon érzéki illat. Ha ezt használom mindig elfog egy kellemes hangulat. Igazán nőies és érzéki. A férfi ismerőseim is mindig megdicsérik. Nem használom minden nap, csak alkalmakra, de szerintem ha valakinek olyan a személyisége, akkor a hétköznapokban is viselhető.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

Barack

2013. augusztus 24.

Nekem most ez a kedvencem. Nagyon működik rajtam, télen-nyáron egyaránt. Finom krémes, lágy, édes, kissé fűszeres illat. A férjem is szereti, ez "na ez igen" kategóriába tartozik. Ha ezt viselem, rendszeresen megjegyzik a férfi kollégáim, vagy más férfiak (futár, stb.), akikkel valamiért találkozom, hogy isteni az illat. Nagyon tartós is, simán érzem este is egy-egy mozdulatnál, hogy megcsap az illat. Szerintem bármilyen alkalomhoz viselhető, bármelyik évszakban. Egy 50 millist már elhasználtam, következőre a 75-öst vettem. Biztos, hogy fogok belőle tartani itthon mindig, megnyugtat a tudat, ha ott van a polcon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

nagynori

2013. július 19.

jaj ez nagyon-nagyon finom és tartós illat. Én is a 25-30-as korosztály illataihoz sorolnám. Még harmadnap is érzem a levetett kardigánomon... Újravásárolandó, szuper, feltűnő, Nr.1 parfüm számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 19.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)