Giorgio Armani

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: dorydory, az összetevőket feltöltötte: Bbettinaa, Módosítva: 2019. január 10.

Elegáns, könnyed illat ami vidámságot sugároz. A kezdeti illatjegyek ódául szólnak a mediterrán életérzésről, mely oly közel áll Giorgio Armani szívéhez. Ehhez társul a fekete ribizli a rózsabors illata. A középső jegyek elegáns, modern és érzéki illatot hordoznak. Az alap illatok pedig virginiai cédrus, pézsma és fehér szantálfa keverékébe vannak burkolva.

Giorgio Armani Mania fújós
Ár: 1800ft+pkg / 5ml , Eladó: 0808
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás ,posta
Ár: 3.000 Ft postaköltséggel , Eladó: Verona5
Állapot: kép szerint 75 ml-ből kb 5 ml, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: fizetés banki előre utalással, postázás postán maradóra, vagy fox

csikosmatyas

2013. július 18.

többszöri lebeszélés ellenére is egyik barátnőm kedvenc illata :-( nem tehetek róla nekem mindig a hajnali piacon, kinyúlott medvebarna kötött kardigánban a láda alján maradt tegnapi mandarint pakoló idős hölgy képe ugrik be róla.
ps.: úgy valahogy, csumacekkerrel.
... sajnálom ... de ez van, kinek a pap kinek a papné (még jó hogy nem vagyunk egyformák!)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 18.

ps.: úgy valahogy, csumacekkerrel.

Odil

2013. június 29.

Nem tudom, nekem ő a diszkrét állásinterjú parfüm, esetleg bújós, de nem erocicázós. Púderes, fehér virágos, összetett, kellemes, tartós és elegáns, a mediterrán dolog részemről teljesen kimaradt. A jegyeit valahogy külön-külön nem érzem ki, számomra mindig furcsák az ilyen parfümök, ám ez éppen egy mestermű.

Ud. Hat éve használom, mégis csak ma tudatosult bennem, hogy ez az "ártatlan" parfümöm. Most is kicsit túltoltam a szemem körüli füstöt és hiába nem dekoltált vagy extra rövid a ruhám, az összkép egy árnyalattal veszélyesebb lett a szántnál, nem éppen barátnővel kultúrkocsmában csücsülős, garázspunk hallgatós. Keresgélek a polcon, mit fújjak, és ja persze, az angyalillatot, mert az visszavesz és megdöbbentő. Teljesen működik.

Ud.2. Valami borzalom indult el az életemben: Sorra undorodom meg a gyermekkori kedvenceimtől. Kezdődött a Coco Mademoiselle-lel, kicsivel utána a Hugo Boss Deep Red és Intense nem hozta már azt, amit kellett volna, majd az Euphoria költözött egy sokkal alsóbb fiókba, tegnapelőtt pedig Armani Maniát viselve undorodtam meg magamtól és dörzsiztem le pánikkal fűtve.
Nem a nyár, tudom, hogy nem a nyár, én ezeket akkor is szerettem, de már idén ősszel és télen sem volt hozzájuk gusztusom.
Tegnap este hívott cicám, hogy anyukája meglepett minket két Armani parfümmel, fiú és lány verzió is ofkorsz, mert anyukája harmóniakirálynő (ez nem burkolt gúny volt, őt például csak tisztelni tudom érte, semmi erőltetettség nincs benne).
- OMG melyik Armani, melyik Armani?
- Hát olyan fehér meg szürke.
*gondolatban tallózást elindít, de szereti a világ randomgenerátorát, így másodperceken belül abbahagyja, hogy jöjjön meglepetésként az, aminek jönnie kell*
*meggondolja magát*
- Váá olvass fel mindent, ami a fehér dobozon van!
- Ööö Armani, Eau De Parfum Pour Femme... várjá', kezdem az elejéről, Armani Mania Giorgio Armani, meg a többi rizsa.
Tartottam a font, az annyira jelenleg plátóian vágyott Kenzo Amour Le Parfumre gondoltam, és éreztem, hogy miközben gunyorosan nevetek, kifolyik egy csepp könny a szememből.
És visszaemlékezve most is.
Könyörgöm, valaki cserélje el velem, vagy tanítsa meg, hogy lehet egy illatot újra szeretni! :')

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 29.

- OMG melyik Armani, melyik Armani?
- Hát olyan fehér meg szürke.
*meggondolja magát*
- Váá olvass fel mindent, ami a fehér dobozon van!
És visszaemlékezve most is.

d.krisztina

2013. május 19.

Amennyire szeretem a férfi változatát,annyira nem tetszik a női. Olyan semmitmondó a számomra. Pedig de jó lett volna egy ütős páros...de ez nem az. A férfi Maniához hasonló etalon női illatot még keresem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 19.

h.ancsi89

2013. április 24.

emlékeimben úgy élt,mint egy olyan parfüm,ami nagyon nőies és a beszerzési listámon fog szerepelni...hát így újabb tesztelés során már nem is értem,anno mi fogott meg benne,semmi extra,édes,sok más parfümhöz hasonló illat

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.

anita0101

2013. április 23.

Évek óta ez az egyik kedvenc parfümöm:-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 23.

Évek óta ez az egyik kedvenc parfümöm:-)

zsuzsuska

2013. április 8.

ez nagyon jó kis parfüm,és tartós az illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 8.

ez nagyon jó kis parfüm,és tartós az illat!

terke29

2013. április 1.

Hanky-től kértem tanácsot,mivel akut nyár,és napsütéshiányban szenvedtem,tud-e valami finomságot.?Tudott...Ezt itt.Mondjuk Armani Code Bácsival mostanság nagyon jóban vagyok(khmmm),úgyhogy mikor Hanky írt,Eszterke ment,fújt,tesztelt,majd szépen csendben elcsábult.Persze először még be kell csempésszem a Fészekbe,és legalizáltatnom is kell,ugyanis a Drágám rádöbbent,mennyi parfüm áll a komódomon(eddig azért nem tűnt fel Neki,mert nem ő takarít,most viszont valamelyik nap nekiállt port törölni,és jééé...észrevette),minekután felhívott,hogy ezt közölje is,és ezzel váltunk el:"Terke,ígérd meg,hogy nem veszel parfümöt."Őőőő...izééé...addigra már itt figyelt nálam ez a csoda,és a Duty-ban neki is vettem egyet.Szóval először be kell juttatnom az Ojjektumba :D ,aztán elcsábítani vele a Célszemélyt(Férj),majd ha kellően elcsábult,felvezetnem,hogy akkor ez új,de megíííígérem ez volt az utolsó.
(persze csak a következőig :D )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 1.

(persze csak a következőig :D )

Milka

2013. február 5.

számomra az egyetlen hátránya, hogy az a bizonyos kezdeti illatjegyekben rejlő "mediterrán életérzés" sajnos csak percekig tart, holott az is egy lelket melengető csoda...viszont azután is tökéletes, amolyan igazi meleg-hófehér illat...ráadásul ritka tartós...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 5.

sly

2013. február 3.

Nekem tárgyalós parfüm, hű segítőm amikor nagy a tét. Pazar, elegáns, mértéktartó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 3.

Bbettinaa

2012. december 1.

Néhány hete, amikor először találkoztam ezzel a parfümmel, rögtön megszerettem. Meg is rendeltem, aztán míg vártam rá, újra volt alkalmam megszagolni. Teljesen megijedtem, hogy Jézusom! ezt rendeltem!? Hiszen nem is olyan jó mint gondoltam... Aztán eltelt 10 - 20 perc és megint minden visszatért a normális kerékvágásba. Szóval nekem személy szerint el kell telnie egy kis időnek, míg letisztul és egy olyan illat válik belőle, amit nagyon szeretek. Több óra elteltével is egy nagyon nőies, kellemes illat marad. Valóban nem túl tolakodó és kihívó, bár nekem ez inkább előny. Lehet, hogy nem ez lesz a következő parfümöm, de amíg van az üvegben, biztos, hogy örömmel fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 1.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)