Giorgio Armani

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: dorydory, az összetevőket feltöltötte: Bbettinaa, Módosítva: 2019. január 10.

Elegáns, könnyed illat ami vidámságot sugároz. A kezdeti illatjegyek ódául szólnak a mediterrán életérzésről, mely oly közel áll Giorgio Armani szívéhez. Ehhez társul a fekete ribizli a rózsabors illata. A középső jegyek elegáns, modern és érzéki illatot hordoznak. Az alap illatok pedig virginiai cédrus, pézsma és fehér szantálfa keverékébe vannak burkolva.

Giorgio Armani Mania fújós
Ár: 1800ft+pkg / 5ml , Eladó: 0808
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás ,posta
Ár: 3.000 Ft postaköltséggel , Eladó: Verona5
Állapot: kép szerint 75 ml-ből kb 5 ml, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: fizetés banki előre utalással, postázás postán maradóra, vagy fox

momo

2012. október 19.

Téli parfümkesésben vagyok, ő is sorra került. Azt hiszem, a legkockázatmentesebb választás lenne. Finom, meleg illat, olyan komfortparfüm. Nekem sem a Héjja nász az avaron jut róla eszembe, hanem egy világos színű kötött pulcsi,egy jó kis meleg tea esőben vagy egy hosszan tartó ölelés. Csupa lágy dolog. Nem tudtam nem megkérdezni a másik felem: ö elintézte annyival,hogy testápolóillat. Én nem egyszerűsíteném le ennyire, de van benne valami. Nekem túl egyszerű, túl steril. Mindenkinek megadja magát,úgyhogy én már nem is akarom birtokolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 19.

Dorcika

2012. szeptember 18.

Első Armani illatom. Nagyon nőies, finom illat. Sokáig érzem magamon és a környezetem is mindig megjegyzi és megdicséri, még késő délután is, ha ez van rajtam. Biztosnságban érzem magam benne, engem simogat ez az illat. Szerintem a 25-30-as korosztály illata. Nem csajos, hanem nőies illat. Talán inkább télre való, de nálam bármikor jöhet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 18.

mayson

2012. július 6.

Édeskés, nagyon nőies illat. Én inkább ősszel és télen használom. Ami számomra nagyon figyelemreméltó, hogy sokáig megmarad az illata, legtöbbször reggel befújom magam és még este is érezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 6.

chyork

2012. április 27.

Hosszú évek óta kedvenc. Általában tavasszal szoktam elővenni. Nem tucatillat, különleges, megunhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 27.

radioaktiva

2011. november 7.

Én is nagyon szeretem ezt az illatot, bár csak egy minim volt belőle. Tartós, friss, nagyon finom illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 7.

dorydory

2011. október 27.

KEDVENCEM! Bódítóan őrült,finom,nagyon tartós illata van.
Nekem nagyon bejött csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 27.

KEDVENCEM! Bódítóan őrült,finom,nagyon tartós illata van.
Nekem nagyon bejött csak ajánlani tudom.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)